Gold Coast Learning Centre

Įvadas

Oficialus aprašymas

Gold Coast Learning Centre , Surfers Paradise

Anglų kalbos mokymas, TESOL, Verslas, vadyba, apskaita, rinkodara, žmogiškieji ištekliai ir darbo vietoje sveikata

Gold Coast Learning Centre (GCLC) turi novatoriškas mokymosi programas, išskirtinius įrenginius ir kokybiškus išteklius, vos kelios minutės pėsčiomis nuo "Surfers Paradise" paplūdimio.

Tarptautiniai ir vietiniai studentai gali derinti kokybišką išsilavinimą su ramiu gyvenimo būdu, paplūdimio kultūra ir įdomia bei draugiška Queensland Gold Coast, vienos iš pagrindinių Australijos turistų lankomų vietų atmosfera.

Gold Coast Learning Centre priima technologijas ir programas, kurios suteikia mokymąsi jaudinantį, įdomų ir naudingą, tuo pačiu siekdamos realių edukacinių rezultatų.

Vietiniai studentai ir Studentų vizų turėtojai gali studijuoti visus siūlomus kursus, nuo bendrųjų anglų kalbos ir IELTS egzamino rengimo iki verslo, vadybos, rinkodaros, apskaitos, žmogiškųjų išteklių, WHS ir TESOL kvalifikacijų.


Anglų kalbos studija Australijoje, žinomoje Kvinslando golfo auksinėje pakrantėje: novatoriški kursai, puiki įranga ir išskirtinis gyvenimo būdas

Anglų kalbos studija Australijoje Gold Coast Learning Centre Surfers Paradise ir mėgaukitės pirmos klasės gyvenimo būdo ir kokybės švietimo standartais.

Plačiai žinomas tarptautinės kultūrinės įvairovės, prieinamų pragyvenimo išlaidų ir labai pagrįstų švietimo sąnaudų reputacija, "Surfers Paradise" Gold Coast yra puiki vieta studentams.


Apie " Gold Coast Learning Centre

Anglų kalbos mokymasis, TESOL, Verslas, apskaita, vadyba, rinkodara, darbo vietų sveikata ir sauga bei žmogiškieji ištekliai "Surfers Paradise".

" Gold Coast Learning Centre (GCLC), įsteigtas 2010 m. "Surfers Paradise", turi puikius įrenginius, kokybiškas mokymo programas ir specialius, draugiškus ir entuziastingus darbuotojus.


Sun, Surf, Sand Study: puiki vieta mokytis

Įsikūręs vos kelios minutės pėsčiomis nuo paplūdimio, " Gold Coast Learning Centre supa parduotuvės ir užkandinės, kino teatrai, triukšmingi naktiniai pramogos ir ramus gyvenimo būdas bei linksma ir draugiška Gold Coast pakrantės atmosfera.


Puikiai įrengti, vos kelios minutės pėsčiomis nuo paplūdimio

Gold Coast Learning Centre yra visiškai įrengtos oro kondicionieriai, puikiai įrengtos klasės, kompiuterių laboratorija, greitas internetas, erdvios studentų erdvės ir daug daugiau.

Padarykite savo studiją efektyvią ir malonią su GCLC.

 • Visai su oro kondicionieriumi įsikūrusiame universitete, vos kelios minutės pėsčiomis nuo paplūdimio
 • Kompiuterių laboratorija su 18 plokščiaekraniais kompiuteriais
 • Nemokamas internetas internetu studentams
 • Galima naudotis belaidžio interneto ryšio paslauga
 • Shady ir populiarus lauko studentų kiemas ir BBQ zona
 • Erdvus ir patogus patalpų studentų plotas ir virtuvė, su įvairiais žurnalais ir laikraščiais, kuriais siekiama paskatinti praktiką.


Kokybiškos mokymo programos ir specialūs darbuotojai

Gold Coast Learning Centre yra skirtas padėti mūsų studentams sėkmingai studijuoti ir laisvalaikiui mėgautis geriausia veikla "Surfers Paradise" ir "Gold Coast".

Atsargus patyrusių specialistų personalo priežiūra užtikrina, kad jūs galite pažengti taip greitai, kaip norite.

Aukštos kvalifikacijos ir draugiški, patyrę " Gold Coast Learning Centre dėstytojai ir darbuotojai visada nori praleisti laiką, kad studentai galėtų sėkmingai studijuoti.

Daugelis mūsų darbuotojų turi patirties dėstyti anglų kalbos kitose šalyse ir suprasti tarptautinių studentų problemas.

Labai darbštam studentui gali būti sudarytos papildomos namų darbų, darbų lapų ir patarimų.

Studentų palaikymo paslaugos GCLC

Gold Coast Learning Centre siūlo platų Studentų palaikymo paslaugų spektrą, skirtą studentams suteikti jiems reikalingus išteklius, kad jie galėtų kuo geriau pasinaudoti savo patirtimi.

Mūsų aktyvi, draugiška ir speciali studentų palaikymo tarnybų komanda visada gali padėti jums, kaip oficialiam kontaktiniam asmeniui tiek šalies, tiek užsienio studentams.

Mes teikiame aukšto lygio pagalbą, kad padėtume jums sėkmingai dirbti ir visada galėtume padėti jums išspręsti bet kokias problemas, kurios gali iškilti buvimo su mumis metu.

Galimos paslaugos, padedančios sėkmingai tęsti studijas:

 • Kursų paklausimai, registracija ir studijų planai
 • Mokėjimo plano pagalba
 • Namų patalpų organizavimas
 • Oro uostų pervedimų organizavimas
 • Apartamentai ir apgyvendinimas
 • Konsultavimo paslaugos
 • Ekskursijos kolegijoje ir mieste naujiems tarptautiniams studentams
 • Atnaujinkite pagalbą ir palaikykite Darbo paieška
 • Studentų veikla ir ekskursijos
 • Baigimo ceremonijos

Jūsų studentų kontaktinis pareigūnas turi prieigą prie naujausios informacijos apie visas paslaugas, kurias gali naudotis studentai " Gold Coast Learning Centre .

Vietos

Banglentininkų rojus

Address
Orchid Avenue,18-22
4217 Banglentininkų rojus, Kvinslandas, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 (0) 7 5531 6788