Oficialus aprašymas

Gold Coast Learning Centre , Surfers Paradise

Anglų kalbos mokymas, TESOL, Verslas, vadyba, apskaita, rinkodara, žmogiškieji ištekliai ir darbo vietoje sveikata

Gold Coast Learning Centre (GCLC) turi novatoriškas mokymosi programas, išskirtinius įrenginius ir kokybiškus išteklius, vos kelios minutės pėsčiomis nuo "Surfers Paradise" paplūdimio.

Tarptautiniai ir vietiniai studentai gali derinti kokybišką išsilavinimą su ramiu gyvenimo būdu, paplūdimio kultūra ir įdomia bei draugiška Queensland Gold Coast, vienos iš pagrindinių Australijos turistų lankomų vietų atmosfera.

Gold Coast Learning Centre priima technologijas ir programas, kurios suteikia mokymąsi jaudinantį, įdomų ir naudingą, tuo pačiu siekdamos realių edukacinių rezultatų.

Vietiniai studentai ir Studentų vizų turėtojai gali studijuoti visus siūlomus kursus, nuo bendrųjų anglų kalbos ir IELTS egzamino rengimo iki verslo, vadybos, rinkodaros, apskaitos, žmogiškųjų išteklių, WHS ir TESOL kvalifikacijų.


Anglų kalbos studija Australijoje, žinomoje Kvinslando golfo auksinėje pakrantėje: novatoriški kursai, puiki įranga ir išskirtinis gyvenimo būdas

Anglų kalbos studija Australijoje Gold Coast Learning Centre Surfers Paradise ir mėgaukitės pirmos klasės gyvenimo būdo ir kokybės švietimo standartais.

Plačiai žinomas tarptautinės kultūrinės įvairovės, prieinamų pragyvenimo išlaidų ir labai pagrįstų švietimo sąnaudų reputacija, "Surfers Paradise" Gold Coast yra puiki vieta studentams.


Apie " Gold Coast Learning Centre

Anglų kalbos mokymasis, TESOL, Verslas, apskaita, vadyba, rinkodara, darbo vietų sveikata ir sauga bei žmogiškieji ištekliai "Surfers Paradise".

" Gold Coast Learning Centre (GCLC), įsteigtas 2010 m. "Surfers Paradise", turi puikius įrenginius, kokybiškas mokymo programas ir specialius, draugiškus ir entuziastingus darbuotojus.


Sun, Surf, Sand Study: puiki vieta mokytis

Įsikūręs vos kelios minutės pėsčiomis nuo paplūdimio, " Gold Coast Learning Centre supa parduotuvės ir užkandinės, kino teatrai, triukšmingi naktiniai pramogos ir ramus gyvenimo būdas bei linksma ir draugiška Gold Coast pakrantės atmosfera.


Puikiai įrengti, vos kelios minutės pėsčiomis nuo paplūdimio

Gold Coast Learning Centre yra visiškai įrengtos oro kondicionieriai, puikiai įrengtos klasės, kompiuterių laboratorija, greitas internetas, erdvios studentų erdvės ir daug daugiau.

Padarykite savo studiją efektyvią ir malonią su GCLC.

 • Visai su oro kondicionieriumi įsikūrusiame universitete, vos kelios minutės pėsčiomis nuo paplūdimio
 • Kompiuterių laboratorija su 18 plokščiaekraniais kompiuteriais
 • Nemokamas internetas internetu studentams
 • Galima naudotis belaidžio interneto ryšio paslauga
 • Shady ir populiarus lauko studentų kiemas ir BBQ zona
 • Erdvus ir patogus patalpų studentų plotas ir virtuvė, su įvairiais žurnalais ir laikraščiais, kuriais siekiama paskatinti praktiką.


Kokybiškos mokymo programos ir specialūs darbuotojai

Gold Coast Learning Centre yra skirtas padėti mūsų studentams sėkmingai studijuoti ir laisvalaikiui mėgautis geriausia veikla "Surfers Paradise" ir "Gold Coast".

Atsargus patyrusių specialistų personalo priežiūra užtikrina, kad jūs galite pažengti taip greitai, kaip norite.

Aukštos kvalifikacijos ir draugiški, patyrę " Gold Coast Learning Centre dėstytojai ir darbuotojai visada nori praleisti laiką, kad studentai galėtų sėkmingai studijuoti.

Daugelis mūsų darbuotojų turi patirties dėstyti anglų kalbos kitose šalyse ir suprasti tarptautinių studentų problemas.

Labai darbštam studentui gali būti sudarytos papildomos namų darbų, darbų lapų ir patarimų.

Studentų palaikymo paslaugos GCLC

Gold Coast Learning Centre siūlo platų Studentų palaikymo paslaugų spektrą, skirtą studentams suteikti jiems reikalingus išteklius, kad jie galėtų kuo geriau pasinaudoti savo patirtimi.

Mūsų aktyvi, draugiška ir speciali studentų palaikymo tarnybų komanda visada gali padėti jums, kaip oficialiam kontaktiniam asmeniui tiek šalies, tiek užsienio studentams.

Mes teikiame aukšto lygio pagalbą, kad padėtume jums sėkmingai dirbti ir visada galėtume padėti jums išspręsti bet kokias problemas, kurios gali iškilti buvimo su mumis metu.

Galimos paslaugos, padedančios sėkmingai tęsti studijas:

 • Kursų paklausimai, registracija ir studijų planai
 • Mokėjimo plano pagalba
 • Namų patalpų organizavimas
 • Oro uostų pervedimų organizavimas
 • Apartamentai ir apgyvendinimas
 • Konsultavimo paslaugos
 • Ekskursijos kolegijoje ir mieste naujiems tarptautiniams studentams
 • Atnaujinkite pagalbą ir palaikykite Darbo paieška
 • Studentų veikla ir ekskursijos
 • Baigimo ceremonijos

Jūsų studentų kontaktinis pareigūnas turi prieigą prie naujausios informacijos apie visas paslaugas, kurias gali naudotis studentai " Gold Coast Learning Centre .

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Gold Coast Learning Centre

Paimkite savo supratimą apie apskaitą ir finansus į kitą lygį su Apskaitos diplomu " Gold Coast Learning Centre . Šis kursas yra idealus žmonėms, ieškantiems darbo apskai ... [+]

Paimkite savo supratimą apie apskaitą ir finansus į kitą lygį su Apskaitos diplomu " Gold Coast Learning Centre .

Šis kursas yra idealus žmonėms, ieškantiems darbo apskaitos, verslo ir finansų sektoriuose. Jūs įgysite pagrindinių žinių ir pažangių įgūdžių, kad galėtumėte dirbti nuolat besikeičiančioje verslo ir apskaitos srityje.

" Gold Coast Learning Centre gali paspartinti savo karjeros perspektyvas, pasitelkiant lanksčias studijų galimybes, įskaitant dieninių, neakivaizdinių ir nuotolinio mokymo galimybes.

Kvalifikuoti ir patyrę instruktoriai padės jums suprasti biudžeto valdymo ir prognozavimo, finansinės atskaitomybės, pajamų mokesčio deklaracijas ir teikti valdymo apskaitos patarimus.... [-]

Australija Banglentininkų rojus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
26 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gold Coast Learning Centre

" Gold Coast Learning Centre lyderystės ir vadybos diplomas yra lankstus, praktiškas ir veiksmingas kursas, skirtas kurti ir tobulinti savo vadovavimo ir valdymo įgūdžius ... [+]

" Gold Coast Learning Centre lyderystės ir vadybos diplomas yra lankstus, praktiškas ir veiksmingas kursas, skirtas kurti ir tobulinti savo vadovavimo ir valdymo įgūdžius.

Ši vyriausybės akredituota kvalifikacija sujungia tvirtą žinių bazę su įgūdžiais, kurių reikia norint vadovauti kitiems ir planuoti, atlikti ir vertinti savo darbą ir komandos darbą.

Vadovavimo ir vadybos diplomas tobulina įgūdžius, kurių reikia norint pritaikyti žinias, praktinius vadovavimo ir valdymo įgūdžius bei patirtį įvairiose įmonių ir pramonės srityse, įskaitant:

Taikant įvairius valdymo įgūdžius, pasitelkiant diskreciją ir vertinimąPlanuoti ir stebėti savo darbo krūvį ir kitų apkrovų skaičiųRodomas vadovavimas ir inovacijų skatinimasBendravimo įgūdžių ugdymas, siekiant padėti asmenims ir komandomsGeresnių klientų aptarnavimo strategijų valdymasSusitikimų valdymas, darbo prioritetai ir profesinis tobulėjimasVeiksmų planų valdymas ir saugios darbo vietos užtikrinimas... [-]
Australija Banglentininkų rojus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gold Coast Learning Centre

" Gold Coast Learning Centre rinkodaros ir komunikacijos diplomas siūlo pažangų, praktinį ir įdomų mokymą visose marketingo srities srityse, įskaitant tarptautinę rinkoda ... [+]

" Gold Coast Learning Centre rinkodaros ir komunikacijos diplomas siūlo pažangų, praktinį ir įdomų mokymą visose marketingo srities srityse, įskaitant tarptautinę rinkodarą ir elektroninę rinkodarą.

Sukurkite dinamišką, kūrybingą ir vis besiplečiančią pramonės šaką su aukšto lygio rinkodaros ir komunikacijos kvalifikacija ir ugdykite reikalingus įgūdžius ir žinias, įskaitant:

Rinkos tendencijų interpretacija, siekiant nustatyti ir įvertinti rinkodaros galimybesIntegruoto rinkodaros ir komunikacijos plano kūrimas ir kūrimasVadovaujančios komandos, kad galėtų vykdyti veiksmingas rinkodaros kampanijasRinkos tyrimų planavimas ir kampanijų įgyvendinimas bei stebėjimasBiudžeto ir finansinių planų valdymasPlėtoti žiniasklaidos planą ir koreguoti rinkodaros kombinaciją... [-]
Australija Banglentininkų rojus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gold Coast Learning Centre

Žmogiškųjų išteklių vadybos diplomas GCLC padeda jums tobulinti savo įgūdžius ir paspartinti vyresnį vaidmenį žmogiškųjų išteklių srityje. Šis kursas suteikia jums žinių ... [+]

Žmogiškųjų išteklių vadybos diplomas GCLC padeda jums tobulinti savo įgūdžius ir paspartinti vyresnį vaidmenį žmogiškųjų išteklių srityje.

Šis kursas suteikia jums žinių ir valdymo įgūdžių, kurių reikia norint maksimaliai padidinti darbuotojų našumą teikiant darbdavio strateginius tikslus ir užtikrinant, kad žmogiškųjų išteklių funkcijos būtų veiksmingos.

Tai yra išsamus žmogiškųjų išteklių valdymo įvadas, strategiškai vadovaujantis darbuotojų valdymu, siekiant padėti jūsų organizacijai įgyti konkurencinį pranašumą. Ji kuria esminius įgūdžius ir žinias, įskaitant:

Kompensacija ir išmokosPersonalo įdarbinimas ir atrankaDarbo santykiaiTreniravimasis ir vystymasisDarbo vietos sveikata ir saugaPlanavimas, tarpininkavimas ir arbitražasDarbo santykiai ir įdarbinimasVyriausybės teisės aktų įtaka pramoneiŽmogaus teisių teisės aktai ir užimtumo teisingumas... [-]
Australija Banglentininkų rojus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
40 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

Gold Coast Learning Centre

Išmokite anglų kalbos kursus Australijoje Gold Coast Learning Centre , vos keli žingsniai nuo Surfers Paradise paplūdimio garsiosios Australijos Gold Coast. Gold Coast Le ... [+]

Išmokite anglų kalbos kursus Australijoje Gold Coast Learning Centre , vos keli žingsniai nuo Surfers Paradise paplūdimio garsiosios Australijos Gold Coast.

Gold Coast Learning Centre siūlo keturis lygmenis bendrojo anglų kalbos studijų programas , kurios suteikia kokybišką mokymą draugiškoje aplinkoje. Patyrę darbuotojai ir praktiniai, lankstūs kursai plėtoja jums reikalingas žinias, įgūdžius ir sklandumą.

Visi keturi bendri anglų kalbos lygiai pabrėžia pagrindinius anglų kalbos įgūdžius kalbant, klausydamiesi, skaitant ir rašydami, ir tinka visiems nuo pradedančiųjų iki pažengusių besimokančiųjų.

Kursai yra įdomūs ir lankstūs, sukonstruoti patyrusių mokytojų, siekiant pagerinti jūsų žodyną, išraišką ir gramatiką.... [-]

Australija Banglentininkų rojus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gold Coast Learning Centre

Pagerinkite savo anglų kalbos žinias ir pasiruoškite savo egzaminą dėl tarptautinės anglų kalbos testų (IELTS) Gold Coast Learning Centre , esančioje "Queensland Gold Coa ... [+]

Pagerinkite savo anglų kalbos žinias ir pasiruoškite savo egzaminą dėl tarptautinės anglų kalbos testų (IELTS) Gold Coast Learning Centre , esančioje "Queensland Gold Coast" Surfers Paradise širdyje.

IELTS yra tarptautiniu mastu akredituotas anglų kalbos egzamino egzaminas, kuris parodo gebėjimą naudoti ir suprasti anglų kalbą.

Ji yra plačiai pripažinta ir ją priima daugiau nei 6000 įstaigų daugiau nei 120 pasaulio šalių.

IELTS egzamino rengimas: tarpinis ir aukštesnis lygisPradžia: kiekvieną pirmadienįVidutiniai studentai vienai klasei: 10Maksimalus studentų skaičius vienoje klasėje: 18Kurso trukmė: 1-70 savaičiųValandos per savaitę: 20-35 valPradžios datos ir kainos... [-]
Australija Banglentininkų rojus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 70 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Gold Coast Learning Centre

Pradėkite apdovanojimą karjeros finansų srityje dvigubos kvalifikacijos sertifikatas IV apskaitos ir buhalterinės apskaitos Gold Coast Learning Centre . Šis kursas suteik ... [+]

Pradėkite apdovanojimą karjeros finansų srityje dvigubos kvalifikacijos sertifikatas IV apskaitos ir buhalterinės apskaitos Gold Coast Learning Centre .

Šis kursas suteikia jums platų įgūdžių ir žinių spektrą, todėl jūs turėsite geriausias galimybes sėkmingai dalyvauti finansinių paslaugų sektoriuje.

" Gold Coast Learning Centre gali padėti lanksčioms studijų galimybėms, įskaitant dieninių, neakivaizdinių ir nuotolinio mokymo galimybes, padėti jums pagerinti savo karjeros perspektyvas, turėdamas svarbių apskaitos žinias ir realaus pasaulio apskaitos įgūdžius.

Kvalifikuoti ir patyrę dėstytojai supras jūsų pagrindinę verslo praktiką finansinių paslaugų sektoriuje, įskaitant finansinius įrašus, biudžetus, mokesčių reikalavimus, bendrus verslo įgūdžius ir veiksmingą bendravimą.... [-]

Australija Banglentininkų rojus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
52 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Welcome to Gold Coast Learning Centre

Gold Coast Learning Centre