Front Cooking School

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Jei kada nors atvėrėte Melbourne, kur geriau nei Lygon Street - Melburno" Mažoji Italija ", virimo mokyklą!"

"Front Cooking School" turi dvi "Carlton" miestelio stovyklas: Lygon gatvėje ir Brunswick gatvėje. Įranga yra pirmos klasės, o mūsų treneriai yra patyrę industrijoje.

Įsivaizduokite, kad virtuvėje kepkite šiltų, lapuočių raguolių, sukurkite puikių saldžių ir sūrių pyragų, o vakare kruopščiai dekoruokite pyragaičius specialiems renginiams. Jei šis specialaus kepimo stilius jums tinka, "Front Cooking School" sertifikatas III "Patisserie" yra tinkamas kursas. Ši kvalifikacija suteikia jums galimybę dirbti įvairiose organizacijose, kuriose rengiami ir aptarnaujami paukštininkystės produktai. Vietos, pvz., Kavinės, maitinimo paslaugos, klubai, kavinės, viešbučiai, restoranai, barai ir restoranai, kaip konditerijos virėja.

Dabar į virtuvę, kur kulinarijos svajonės išsipildo, ir jūsų ateities karjera laukia, kol atsiras. Sertifikato III užbaigimas komercinėje virtuvėje padės įgyti praktinės patirties virtuvėje ir įgyti pagrindinių maisto įgūdžių, kurie gali padėti jums dirbti. Peršokti į dinamišką svetingumo ir patirties pasaulį, kurį gali pasiūlyti jums. Ši kvalifikacija suteikia kelią tapti "Cook" arba "Commis Chef" įvairiose svetingumo įmonėse, įskaitant bistro, kavinių, ligoninių, viešbučių ir restoranų asortimentą.

Jei visada norėjote paleisti restoraną ir pasimėgauti džiaugsmu tarnauti savo parašų patiekalais patenkintiems klientams, jūs sužinosite, kad tai apima intensyvesnį švietimą. Sertifikatas IV mokys jus valdyti verslo finansus, kurti gebėjimus koordinuoti svetingumo veiklą ir vadovauti komandai. Ši kvalifikacija suteikia kelią dirbti chefu tokiose organizacijose kaip kavinės, klubai, viešbučiai, barai ir restoranai, arba valdyti savo mažą įmonę.

Ką daryti, jei esate gimęs lyderis ir norite būti namų namuose - "maître" d? Mūsų "Hospitality" diplomas apmoko greitą, jaudinančio svetingumo pasaulį. Jūs gausite platų svetingumo įgūdžių spektrą, įskaitant mokymą ir komandos kūrimą, kad galėtumėte pristatyti pirmaujančią pramonės maisto ir gėrimų stalo paslaugą kartu su vadovavimo įgūdžiais, tokiais kaip darbuotojų rengimas ir biudžetų rengimas bei stebėjimas. Jūs turėsite galimybę perimti aukštos kvalifikacijos vyresnio amžiaus darbuotojo, galinčio priimti verslo sprendimus, vaidmenį. Ši kvalifikacija leidžia rengti įvairias paslaugas ir specializuotis apgyvendinimo paslaugose, virtuvėje, maiste ir gėrimuose bei žaidimams. Stiprūs lyderiai pirmaujantieji yra karšto poreikio svetingumą visame pasaulyje.

Išplėstasis Hospitality Management diplomas padidins jūsų aistrą tapti šios gyvybingos pramonės dalimi ir padėti jums pakilti per savo rangus, kad užimtų vietą vyresnysis vadybininkas. Jūs sukursite išsamų įgūdžių spektrą verslo planavimo, finansų valdymo, žmogiškųjų išteklių, vadovavimo ir rinkodaros srityse, kad galėtumėte sėkmingai dirbti įvairiuose sektoriuose, įskaitant barus, lošimo vietas, kurortuose, restoranuose ar kitose vietose. Užimta svetingumo aplinka.

Prisijunk prie "Front Cooking School" sėkmės kelio ir mėgaukitės šviesia ateitimi karjeroje, kurioje jūsų įgūdžiai yra paklausūs.

Vietos

Melburnas

Address
Head Office/Melbourne Campus: 168 Exhibition Street
VIC 3000 Melburnas, Viktorija, Australija

Sidnėjus

Address
Sydney Campus: 60 Hickson Road
NSW 2000 Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija

Pertas

Address
Perth Campus: 1/647 Wellington Street
WA 6000 Pertas, Vakarų Australija, Australija