Eynesbury

Įvadas

Oficialus aprašymas

Eynesbury @ pirmo žvilgsnio

Eynesbury specialistas institucija, kuri siūlo išankstinio universitete ir anglų programų asortimentą, teikiant kelius į Adelaidė universiteto ir Pietų Australijos universitete.

Kodėl

Platus programų ir būdų įeiti į Adelaidė universitetas, Pietų Australijos universiteto ir kitų Australijos universitetuose. Turi įspūdingą ilgalaikį įrašą studentų norint patekti į universitetą. City-Center tyrimas vieta Australijos labiausiai prieinamą sostinėje. Puikus tyrimas vieta: "state-of-the-art miesteliu. Mažos klasės, individualizuotas mokymas ir individualus dėmesys.

Kur

Eynesbury turi du miesteliai tiek įsikūręs Adelaidė miesto centro.

Kada

Eynesbury programas paleisti ištisus metus.

Kas

Australijos ir tarptautinių studentų iš viso pasaulio.

Kaip

Taikyti per Eynesbury atstovas savo šalyje. Taikyti internete per šią svetainę. Umawiać ateiti ir pas mus. Dar nesate tikri - kodėl gi ne rašyti mums savo klausimus: eynesbury@navitas.com

Sveiki atvykę į Eynesbury!

Tuo Eynesbury mes sveikiname galimybę padėti kiekvienas studentas pasiekti jo asmens tikslus ir realizuoti visą savo potencialą gyvenime ilgą kelionę išsilavinimą.

Kartu Eynesbury siūlo įvairias programas ir švietimo kelius į antrinio ir tretinio studijas Adelaidė universiteto ir Pietų Australijos universiteto asortimentą.

Įkurta 1989 metais, Eynesbury turi išskirtinį rekordą akademinių pasiekimų ir yra labai patyręs kuriant ir įgyvendinant programas, pritaikytas užsienio studentams.

Eynesbury taip pat siūlo platų paramos paslaugų, įskaitant akademinio ir profesinio konsultavimo, šeimoje ir apgyvendinimo tarptautiniuose studentų rezidencijos. Personalo pateikti asmeninę padrąsinimo, individualus mokymas ir pagalbą, reikalingą dauguma tarptautinių studentų, kai pirmą kartą gyvena toli nuo namų.

Eynesbury yra įsipareigojusi įvairialypėje ir lankstus požiūris į kokybišką švietimą ir kelią variantų pristatymo. Laukiu prisidėti prie savo visą kelionę švietimo Adelaidė, Pietų Australija perspektyva.

Ponas Petras Millen, Eynesbury kolegija direktorius

Vietos

Adelaidė

Eynesbury College, Franklin Street Address

Address
Eynesbury College
15-19 Franklin Street

5000 Adelaidė, Pietų Australija, Australija
Telefonas
+61 8 8216 9000

Adelaidė

Eynesbury College, Coglin Street Address

Address
Eynesbury College
16-20 Coglin Street

5000 Adelaidė, Pietų Australija, Australija
Telefonas
+61 8 8216 9000