Explore English

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įsidėjote pirmąjį žingsnį savo kelionę kirsti tarptautines sienas mokytis anglų kalbos. Iki pradėdami vartoti šį novatorišką žingsnį, rasite sau panardintas į įdomų pasaulį kalba su kitais užsienio studentais, kuris netrukus bus jūsų draugai.

Kaip vienas iš mūsų Explorers, jums bus būti sveikintinas į mūsų mokymosi bendruomenės, kuri teikia interaktyvūs mokymosi klasėse ir įdomus papildomų mokymo programų veikla. Kas 5 savaites, visa centras eina ekskursijos ištirti Melburnas malonumų ir aplinkinį regioną. Per šias ekskursijos, turėsite galimybė praktikuoti savo anglų kalbos žinias realioje socialinę padėtį. Jūs galite padaryti klaidų ir praktika vėl ir vėl be sprendimo, nes mes Jums siūlome ekspoziciją ištirti savo naują kalbą įdomus ir atsipalaiduoti aplinkoje.

Klasėje, rasite mokytojai palaikė ir kultūriškai jautrus. Daugelis jų keliavo po pasaulį (jie gali net buvo savo šalyje mokytojas!) Ir todėl turi žinių tikrai kad mūsų studentai jaustis saugiai o jie mokosi anglų kalbos.

Yra daug veiklos, už klasės ribų per daug ir jūsų mokytojai nuves jus ir apie kaip mokymo programos dalis, todėl jūs galite ieškoti kitų būdų, kaip praktikuojantis skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo anglų kalba.

mūsų Studentų rekreacinės zonos, Galite atsipalaiduoti, žiūrėti televizorių, žaisti stalo tenisą ar stalo futbolą, naudotis kompiuteriu ar iPad ir gerti kavą. Yra šaldytuvas ir mikrobangų krosnelė ir Barista kavos aparatas - tai bus jūsų zona, nes mes norime, kad jūs jausitės kaip namie!

Mūsų tikslas yra suteikti jums su kokybės mokymosi patirtį, Laukiame jūsų greitai, tyrinėtojai!

KODĖL EXPLORE angliškai?

Mes studentai mūsų prioritetas Nemokama pasirenkamuosius klasės prieinamas visiems studentams lankstus grafikas Patyrę ir skirta mokytojams Apdovanojimai organizacijos Pramogos aplinka

Apie mūsų CAMPUS

Širdies BĮK Į Melburno Portretų Kavos kultūros centru Nemokamas WiFi interneto ryšys studentams Visi kabinetai srieginė jungtis su naujausia technologija Didelis studentas rekreacinės zonos Dedikuotų veikla pareigūnas Mokyklų welafre vietoje

Vietos

Melburnas

Explore English

Address
Level 5, 250 Collins St, Melbourne VIC 3000
Melburnas, Viktorija, Australija