Dolph Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Ar norėtumėte, kad šiais metais užsitikrintume tokį ilgalaikį reklamą? Ar norėtumėte karjeros pokyčių siekti savo aistros? Ar norite vėl įeiti į darbo jėgą, o ne nerimauti dėl to, ką praleidote?

" Dolph Business School (RTO Nr. 41480 CRICOS Nr. 03642G) mes tikime, kad padedate jums sukurti šviesesnę ateitį sau ir savo šeimoms. Mūsų vizija - atverti savo potencialą per mokymąsi ir aprūpinti jums gebėjimus, kuriuos darbdaviai tikrai nori!

Kaip nacionaliniu mastu pripažintas švietimo teikėjas, esame pasiryžę įgalinti jus tinkamomis priemonėmis, įgūdžiais ir žiniomis siekdami didesnio. Mes mokome jus galvoti, iššūkį ir, svarbiausia, siekti kompetencijos pasirinktoje karjeroje!

Mes žinome, kaip svarbu pasirinkti ne tik reikiamą kursą ar kvalifikaciją, bet ir tinkamą įstaigą, kuri atliktų mokymus. Mes dirbome su pramone, siekdami užtikrinti, kad mūsų mokymų praktika, mūsų mokomoji medžiaga ir vertinimai suteiktų jums įgūdžių ir žinių, reikalingų norint įgyti pranašumą jūsų būsimoje karjeroje. Mūsų specialistai ir mūsų stiprus studentų palaikymo tinklas yra čia, kad padėtų jums savo mokymosi kelionei!

Turėdami platų nacionaliniu lygiu pripažintų kvalifikacijų bei neakredituotų profesionalų tobulinimų ir trumpų kursų, mes visada stengiamės užtikrinti, kad galėtume patenkinti nuolat besikeičiančius poreikius ir dideles ambicijas.

Taigi, ko jūs laukiate? Ar ne laikas jums žengti žingsnį link savo ateities ir įgyti reikalingą kvalifikaciją norint ateityje?

Paskambinkite mums 1300 2 DOLPH arba parašykite mums adresu concierge@dolph.edu.au kalbėdami su vienu iš mūsų draugiškų komandos narių!

Magnitudo Vestra! Didybė laukia tavęs!

Kodėl mokykis su mumis

Šiandieninė aplinka labai skiriasi nuo mūsų tėvų prieš 20-30 metų.

Pastoviai atskleidžiami pramonės laimėjimai; nuolat plėtojamos naujos technologijos; ir procesai, teisės aktai ir teisės aktai dažnai peržiūrimi. Mes netikime likusiais sustingimais ir rizikuojame palikti. Mes netiki, kad taip pat turėtumėte.

Nuolatinis išsilavinimas yra šviesesnės ateities raktas, nes tai gali suteikti jums neribotų galimybių. Štai kodėl mes norime, kad galėtumėme suteikti jums galių ir aprūpinti jums įgūdžių, reikalingų norint sukurti geresnę ateitį sau ir jūsų šeimoms. Jūs sukursite neįkainojamus įgūdžius ir pasitikėjimą tuo, kad žinote, kad turite ką reikia savo darbo vietoje išsirinkti!

Taigi, kodėl Dolph Business School ?

  • Puikus įrašas su ASQA - nuo pat mūsų įkūrimo išlaikėme puikų atitikties įrašą. Tai užtikrina mūsų studentams, kad mes teikiame aukštą mokymo ir vertinimo paslaugų lygį! Daugiau informacijos rasite mūsų ASQA audito ataskaitose .
  • Moksleivio dėmesio centre - mūsų politikos ir procesų esmė.
  • Išlaiko kvalifikuotų ir specialistų trenerių komandą, turinčią realaus gyvenimo pramonės patirtį.
  • Naujoviškas ir pramonėje patvirtintas požiūris į mokymą.
  • Palaikanti ir skatinanti aplinką, kad mūsų mokiniai galėtų klestėti.
  • Suteikite savo bendruomenėms stipendijas tiems, kuriems jos labiausiai reikia. Mes esame vienintelis registruotas mokymo organizavimas Australijoje, kuriame numatoma speciali stipendijų programa vienišoms motinoms.

ASQA atitinka

2016 m. Balandžio 6 d. Ir 7 d. ASQA atliko pirminį registracijos auditą pagal 2011 m. Nacionalinio profesinio švietimo ir mokymo reguliavimo įstatymo nuostatas. Mes labai didžiuojamės galėdami pranešti, kad esame pripažinti, kad laikomės visų audito sričių reikalavimų!

2017 m. Rugpjūčio 15 d. Ir 16 d. ASQA atliko po pradinio atitikties auditą pagal 2011 m. Nacionalinio profesinio švietimo ir mokymo reguliavimo įstatymo nuostatas. Mes labai didžiuojamės, kad paskelbėme, kad esame suderinami visose srityse auditas vėl!

Tai rodo, kad mes dirbame labai tinkamai, mūsų politika ir procedūros yra orientuotos į studentus, o mūsų mokymo ir vertinimo paslaugos yra aukšto lygio. Tai taip pat reiškia, kad galite būti tikri, kad mes veiksime ilgą laiką!

Dolph Business School ir toliau stengiasi užtikrinti, kad mūsų reikalavimai atitiktų mūsų studentų ir darbuotojų reikalavimus. Jei manote, kad mes nesilaikome mūsų reikalavimų dėl bet kokių susirūpinimą keliančių sričių, nedelsdami praneškite mums el. Paštu: concierge@dolph.edu.au .

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Apskaitos diplomas

Internetinės Su bendrabučiu Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės Ištęstinės 12 - 24 mėnesių January 2019 Australija Reservoir + 3 daugiau

Mūsų nacionaliniu lygmeniu pripažintas apskaitos kursų diplomas buvo parengtas atsižvelgiant į Australijos apskaitos kokybės sistemą. Jūs išmoksite pagrindinius įgūdžius ir žinias, reikalingus dirbti apskaitos srityje tarpinio lygio, pavyzdžiui, rengti finansines ataskaitas ir mokesčių dokumentus, valdyti biudžetus ir prognozes. Taip pat sužinosite apie valdymo apskaitą, finansinę ir verslo veiklą, finansinius sandorius ir vidaus kontrolės procedūras. [+]

Apie kursą

Mūsų nacionaliniu lygmeniu pripažintas apskaitos kursų diplomas buvo parengtas atsižvelgiant į Australijos apskaitos kokybės sistemą.

Jūs išmoksite pagrindinius įgūdžius ir žinias, reikalingus dirbti apskaitos srityje tarpinio lygio, pavyzdžiui, rengti finansines ataskaitas ir mokesčių dokumentus, valdyti biudžetus ir prognozes. Taip pat sužinosite apie valdymo apskaitą, finansinę ir verslo veiklą, finansinius sandorius ir vidaus kontrolės procedūras.

Mūsų mokymų programa, kurią pateikia mūsų ekspertų instruktoriai, suteikia jums prieigą prie palaikančios ir skatinančios aplinkos ir daug išteklių, kurie padės jums mokytis.

Mes atlikome išsamią pramonės konsultaciją su įvairiomis verslo organizacijomis ir reguliavimo institucijomis - išsiaiškinome, ko reikia šiandienos rinkai, kokias žinias ir įgūdžius turi būti pasirengę mūsų absolventai, kad jie būtų sėkmingi, ir kokie mokymosi būdai labiausiai tinka mūsų studentams. .... [-]


Verslo diplomas

Internetinės Su bendrabučiu Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės Ištęstinės 12 - 24 mėnesių January 2019 Australija Reservoir + 3 daugiau

Mūsų nacionaliniu lygmeniu pripažintas verslo kursų diplomas buvo sukurtas atsižvelgiant į Australijos verslo ir vadybos kokybės sistemą. Jūs išmoksite pagrindinius įgūdžius ir žinias, reikalingus verslui valdyti, pavyzdžiui, kaip valdyti riziką ir biudžetus, įdarbinti ir kurti novatorišką darbo aplinką, valdyti projektus, taip pat prekiauti produktais ar paslaugomis. Jūs išmoksite kaip pritaikyti gerai išvystytus įgūdžius ir plačią žinių bazę įvairioms verslo aplinkoms, taip pat analizuoti ir vertinti informaciją iš įvairių šaltinių. [+]

Apie kursą

Mūsų nacionaliniu lygmeniu pripažintas verslo kursų diplomas buvo sukurtas atsižvelgiant į Australijos verslo ir vadybos kokybės sistemą.

Jūs išmoksite pagrindinius įgūdžius ir žinias, reikalingus verslui valdyti, pavyzdžiui, kaip valdyti riziką ir biudžetus, įdarbinti ir kurti novatorišką darbo aplinką, valdyti projektus, taip pat prekiauti produktais ar paslaugomis. Jūs išmoksite kaip pritaikyti gerai išvystytus įgūdžius ir plačią žinių bazę įvairioms verslo aplinkoms, taip pat analizuoti ir vertinti informaciją iš įvairių šaltinių.

Mūsų mokymų programa, kurią pateikia mūsų ekspertų instruktoriai, suteikia jums prieigą prie palaikančios ir skatinančios aplinkos ir daug išteklių, kurie padės jums mokytis.... [-]


Kontaktai

Dolph Business School

Interneto svetainė https://dolph.edu.au
Telefonas +61 3 8679 6558