Curtin College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Curtin College

Curtin College yra jūsų Pathway į bakalauro laipsnį Curtino universitete, didžiausiame Vakarų Australijos universitete. Jei neturite teisės tiesiogiai stoti į Curtino universitetą, Curtin College diplomas padės jums įstoti.

Mes esame universiteto miestelyje Curtin universitete Perte, taigi jūs patirsite universitetinį gyvenimą nuo pirmosios dienos. Kaip Curtin College studentas galėsite dalyvauti universiteto renginiuose, prisijungti prie klubų ir mėgautis kitomis Curtin miestelio galimybėmis.

Nuo 2000 m. Curtin College padėjo daugiau nei 10 000 studentų įgyvendinti savo svajones apie Curtin universiteto bakalauro laipsnį.

Curtin universitetas užima viršutiniame vienas procentų pasaulio universitetų akademinėje Reitingas Pasaulio universitetų 2018 ir pakilo 20 vietų 230-osios pasaulyje į QS World University Ranking 2020 ".

Curtin College yra 205 pastate Curtin universiteto Bentley miestelyje.

Kodėl „ Curtin College ?

 • Studentai, studijuojantys pirmakursius, įgis diplomo kvalifikaciją, taip pat stojant į pasirinktų bakalauro laipsnį antraisiais metais Curtino universitete. Curtin College diplomas (2 etapas) = jūsų Curtin bakalauro laipsnio 1 metai.
 • Galimos paspartintos galimybės, kai trimestro sistema siūlo 3 suvartojimą per metus kai kuriems kursams.
 • Mažos klasės (apie 25 mokiniai), todėl galite tikėtis papildomos pagalbos ir palaikymo, kai jums jos prireiks.
 • Kultūrų įvairovė - apie 1 200 studentų iš 40 šalių, didžiausiame Vakarų Australijos universitete.
 • Jūs jau esate universiteto miestelyje, pakeliui. Mes esame tam, kad palaikytume jus visapusiškai.

Kam skirtas Curtin College ?

Curtin College skirtas studentams, kurie:

 • noras įgyti Curtin universiteto bakalauro laipsnį;
 • neatitinka Curtino universiteto minimalių stojimo reikalavimų;
 • baigėte 12 metų, tačiau negavote vidurinės mokyklos absolvento pažymėjimo;
 • yra brandaus amžiaus ir reikalauja alternatyvaus Pathway į universitetą.

Vizija

Gyvenimo pertvarkymas mokantis į Curtiną orientuoto mokymosi.

„Mūsų vizija yra suteikti galimybę naudotis plačiomis mokymosi galimybėmis, tenkinančiomis mūsų studentų poreikius, sudėtingoje globalioje švietimo aplinkoje. Kolegija to pasiekia sukurdama į studentus orientuotą, palaikančią ir aukštus etinius standartus atitinkančią aplinką.

Curtin College rasite aistringą darbuotojų bendruomenę, atsakingą už tai, kad jūsų studentų patirtis būtų maloni ir maloni. Mūsų tikslas yra suteikti jums kvalifikaciją ir įgūdžius, kurie paruoš jus sėkmei pasirinktoje disciplinoje Curtino universitete “.

- Andrius Krevaldas | Kolegijos direktorius

Misija

Curtin College teikia pagrindinius mokymosi ir mokymo rezultatus studentams, tobulėjantiems Curtin universitete.

Faktai

Nuo 2000 m. Curtin College padėjo daugiau nei 10 000 studentų pereiti į Curtin universiteto 2 metus.

Kaip novatoriškiausias Vakarų Australijos universitetas, tvirti Curtin įgaliojimai taip pat atsispindi jo aukštuose įvertinimuose, įskaitant prestižinį „QS World University Rankings“:

 • Curtin universitetas yra įtrauktas į aukščiausią vieno procento pasaulio universitetų sąrašą pagal 2018 m. Pasaulio universitetų akademinį reitingą ir pakilo iki 230 visame pasaulyje pagal „QS World University Ranking 2020“.
 • Curtinas yra priskiriamas prie vieno iš tarptautinių universitetų pasaulyje, kuriame yra trečias pagal dydį bet kurio Australijos universiteto tarptautinis studentų skaičius. Curtinas užėmė 26 vietą „Times Higher Education“ 2016 geriausių 200 tarptautinių universitetų sąraše.
 • Curtino universitetas yra vienintelis Vakarų Australijos universitetas, patenkinantis į 50 geriausių 50. 50. Kaip inovatyviausias Vakarų Australijos universitetas, tvirti Curtin įgaliojimai atsispindi ir jo aukštuose reitinguose „QS World University Ranking“:
  • „QS World University Rankings 2018“ - vienintelis Vakarų Australijos universitetas, pateikęs sąrašą, 22 -asis pasaulyje užimtas universitetų iki 50 metų amžiaus.
  • Suteiktas bendras penkių žvaigždučių įvertinimas (iš penkių žvaigždučių) „QS Stars University 2018“ reitinguose.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Lapė / Pexelis

Akreditacija

Curtin College yra įregistruotas kaip aukštojo mokslo teikėjas Tretinio mokslo kokybės ir standartų agentūroje (TEQSA). TESQA kontroliuoja ir užtikrina Australijos aukštojo mokslo sektoriaus (įskaitant universitetus) kokybę. Būdamas aukštojo mokslo teikėjas, Curtin College turi laikytis šių standartų.

Australijos kvalifikacijų tinklas (AQF) yra nacionalinė Australijos švietimo ir mokymo reglamentuojamų kvalifikacijų politika. Jis sujungia kiekvieno švietimo ir mokymo sektoriaus kvalifikacijas į vieną išsamią nacionalinę kvalifikacijų sąrangą. AQF pirmą kartą buvo įvesta 1995 m., Kad būtų paremta Australijos nacionalinė kvalifikacijų sistema, apimanti aukštąjį mokslą, profesinį mokymą ir mokymą bei mokyklas.

Pramonės asociacijos narystė

Curtin College yra Australijos privataus švietimo ir mokymo tarybos (ACPET) narys. ACPET yra nacionalinė pramonės asociacija, skirta nepriklausomiems švietimo ir mokymo teikėjams, skirtiems Australijos ir tarptautiniams studentams.

Kolegija taip pat yra Vakarų Australijos privačios švietimo ir mokymo pramonės asociacijos (WAPETIA) narė. Tai yra mokyklų ir kolegijų asociacija, kuri yra įsipareigojusi sąžiningam ir etiškam elgesiui bei kokybiško švietimo teikimui Vakarų Australijoje.

Mūsų bendruomenė

Curtin College yra pasiryžęs ugdyti pagarbią, įvairialypę ir įtraukiančią bendruomenę.

Mes tikime, kad kiekvienas mūsų bendruomenės narys turi teisę į saugią, saugią ir patogią mokymosi ir darbo aplinką.

Mes netoleruojame seksualinio priekabiavimo ar užpuolimo. Studentai ar darbuotojai, pažeidę elgesio kodeksą, bus konsultuojami, įspėjami ar drausminami. Tai gali apimti oficialią drausmę (pvz., Atleidimą iš darbo ar pašalinimą).

Vykdydami savo bendruomenės saugumą, sukuriame erdvę darbuotojams ir studentams kalbėtis, nebijodami žeminimo ar viktimizacijos. Šie pokalbiai bus patikimi dėl jų asmeninės ir jautrios prigimties.

Mes esame įsipareigoję teikti pirmenybę jūsų saugumui.

 • Jei atskleisite mums įvykį ar susirūpinimą, mes jums pateiksime tinkamą, tinkamu laiku palaikymą.
 • Mes nuolat skirsime išteklius prevencijai, mokymui ir švietimui.
 • Stebėsime ir peržiūrėsime palaikymą, informaciją, kampanijas ir (arba) programas, kad įsitikintume, jog jie yra aktualūs.
 • Remdamiesi studentų ir darbuotojų atsiliepimais, sieksime nuolat tobulinti šią programą.
 • Mes teikiame šią erdvę internete, kad galėtume lengvai pasiekti informaciją apie mūsų įsipareigojimą gerbti @ Curtin College

128309_pexels-photo-1438072.jpeg

Buro Millennial / Pexels

Vietos

Pertas

Address
Building 205, Curtin Bentley Campus, Kent Street, Bentley
6102 Pertas, Vakarų Australija, Australija