College Australia

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 2005 m. Birželio mėn., College Australia buvo sukurta siekiant aukštos kokybės mokymo ir paslaugų teikimo profesinio švietimo sektoriui, be verslo mokymų sprendimų.


Kiekvienas mūsų kursas yra žingsnis į priekį savo karjeroje, padidins savo įgūdžius, žinias ir pasitikėjimą, kad suaktyvintumėte savo ateitį. Nuo sertifikatų iki aukštųjų mokyklų diplomų mes dabar siūlome daugybę kvalifikacijų verslo, svetingumo, mažmeninės prekybos, sodininkystės, sveikatos ir paramos srityse.


kodėl rinktis mus

  • Keletas kursų, kurie tinka visiems
  • Lengvas prisijungimas internetu, mokėjimas
  • Lankstus
  • Ekspertų instruktoriai


Mes siūlome įvairias kursus, susijusius su realiu pasauliu, už realius darbo rezultatus.

Mūsų kvalifikacija yra nuo įėjimo iki valdymo lygio kursų, turinti studijų galimybes, pritaikytas kiekvienam studentui. Tai užtikrina, kad turime galimybių aprūpinti kiekvieną asmenį įgūdžiais, kurių jie turi siekti savo pasirinktoje karjeroje.


Kur mes esame


Brisbeno biuras

Administracija

Brisbeno biure yra mūsų administracijos ir studentų palaikymo komandos. Mūsų biure Brisbane taip pat koordinuojame visus išorinius mokymus, taip pat mokymus, vykdomus mokyklose ir darbo vietose. Jei jums reikia pagalbos per studijas, komanda Brisbane biure galės atsakyti į visus galimus klausimus ir, jei reikia, nurodys jums tolesnę pagalbą.


Gold Coast Campus

Tarptautiniai ir vadovaujantys studentai

"Gold Coast Campus" yra tiek tarptautinių, tiek lyderystės koledžų namuose. Ji siūlo studentams daugybę galimybių ir išteklių. Visame miesteliuose yra oro kondicionieriai, klasė ir nemokamas bevielis internetas.

Studentai gali naudotis kompiuterių laboratorija, privačiomis studijų sritimis ir mūsų studentų poilsio erdve darbo valandomis. Studentų poilsio erdvė yra vieta studentams atsipalaiduoti, susipažinti su kitais ir gauti informaciją apie socialinę veiklą. Jame yra lunchroom studentams naudoti kartu su virtuvės įranga šaldyti ir pakaitinti maistą.

Vietos

Southportas

Address
Suite 4G, 126 Scarborough St
4215 Southportas, Kvinslandas, Australija