Cairns Business College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Cairns verslo kolegija

Prestižinis aukštojo mokslo institutas, Cairns verslo koledžas siūlo aukščiausius stipendijų ir mokymosi standartus aplinkoje, kurioje siekiama akademinės kompetencijos ir technologinės pažangos, taip pat asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui. Bendrojo lavinimo kolegija, Cairns verslo kolegija yra studentų, o ne vieno asmens, naudai. Kvinslando seniausia verslo kolegija, Kairnso verslo kolegija nuo pat jos įkūrimo sukūrė tūkstančius sėkmingų absolventų.

CBC Campus

Kairns verslo koledžo kampelis, specialiai sukurtas švietimui, yra estetiškai patrauklus, modernus, sudėtingas, kuris derinamas su natūralia aplinka. Įranga apima pamokų kambarius, kompiuterines laboratorijas, interneto prieigą, kelionių centrą, viešbučių / svetingumo mokymo kambarius (barą, fronto biurą), svetingumo kompiuterių laboratoriją, studentų poilsio zonas, biblioteką ir savarankiškai pasiekiamą išteklių centrą - pasinaudojant patirtimi ir geriausiomis technologijomis.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Sertifikatai » Matyti Diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Diploma of Business

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 16 - 32 savaites January 2019 Australija Cairns + 1 daugiau

Asmenys, turintys šios kvalifikacijos vaidmenis, gali turėti didelę patirtį įvairiose situacijose, tačiau siekti toliau tobulinti savo įgūdžius įvairiose verslo funkcijose. [+]

Asmenys, turintys šios kvalifikacijos vaidmenis, gali turėti didelę patirtį įvairiose situacijose, tačiau siekti toliau tobulinti savo įgūdžius įvairiose verslo funkcijose.

Ir atvirkščiai, tai taip pat gali būti taikoma tiems, kurie turi mažai arba be profesinio pasirengimo patirties, tačiau turintiems teigiamų teorinių verslo įgūdžių ir žinių, kurias jie norėtų plėtoti, kad galėtų kurti tolesnes švietimo ir įsidarbinimo galimybes.

Darbas ir galimybės

Ši kvalifikacija būtų taikoma asmenims, turintiems įvairias pareigybes, įskaitant vykdomuosius pareigūnus, programų konsultantus ir programų koordinatorius.

Patekimo reikalavimai

Nulis. Tačiau labai rekomenduojama profesijos patirtis ar žemesnė kvalifikacija.... [-]


Diploma of Leadership and Management

Su bendrabučiu Dieninės January 2019 Australija Cairns

[+]

Darbo vaidmenys ir pavadinimai skiriasi įvairiose pramonės šakose. Galimas šios kvalifikacijos pavadinimas yra:

Frontline Manager Filialo vadovas Vidurinis vadybininkas Supervizorius Verslo operatorius Patekimo reikalavimai

Pageidautini keliai į Vadybos diplomą yra:

sėkmingai baigė IV sertifikatą versle ar kitą atitinkamą kvalifikaciją

ARBA

profesinė patirtis, bet be oficialios priežiūros ar valdymo kvalifikacijos Kurso pradžios datos

Kolegijos laikotarpio pradžioje arba viduryje.

RPL pripažįsta esamą patirtį, įgytą per gyvenimą ar darbą, dėl kurių galbūt neturite oficialios kvalifikacijos. Mes bendradarbiausime su jumis, kad nustatytume esamus įgūdžius, ir įvertinkime, ar galėsite pasiekti pilną arba dalinę kvalifikaciją. Tai taip pat padeda išvengti nereikalingo mokymo dubliavimosi, sutaupant laiko ir pinigų.... [-]


Sertifikatas

Certificate III in Travel

Su bendrabučiu Dieninės 14 savaites January 2019 Australija Cairns

[+]

Mobiliojo kelionių konsultantas Operacijų konsultantas Rezervavimas Pardavimų agentas Didmeninės prekybos konsultantas Vidaus kelionių konsultantas Skambučių centro pardavimo agentas Verslo konsultantas BSBITU302 ** Sukurkite elektronines prezentacijas [-]

Certificate IV in Business

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 18 - 36 savaites January 2019 Australija Cairns + 1 daugiau

[+]

Išankstinio mokymosi pripažinimas (RPL) BSBITU402 Sukurti ir naudoti sudėtingus lapus [-]