Baxter Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Baxterį

Baxter Institute yra registruota mokymo organizacija RTO 7030, įsikūrusi Melburno centre. Mes didžiuojamės savo, kaip profesinio mokymo lyderio, reputacija, turėdami šiuolaikišką įrangą, įrangą ir profesionalius darbuotojus, kurie demonstruoja savo sričių kompetenciją.

Visas mokymas yra skirtas studentų paruošimui darbui. Tai pasiekiama derinant didelę mokymo patirtį, kurią „Baxter“ suteikia savo mokymo skyriams, su įspūdinga pramonės mokymo aplinkos įvairove, leidžiančia studentams įgyti vertingos pramonės patirties.

Baxter Institute studentų tarpe yra vietinių Australijos studentų, taip pat įvairių tarptautinių studentų iš daugelio regionų ir kultūrų, įskaitant Aziją, Lotynų Ameriką, Europą ir žemyną. Baxter Institute mokymo metodai yra patobulinti skatinant kultūrų įvairovę, abipusį supratimą ir tarptautinę draugystę studentų tarpe.

Baxter Institute pažymėjimai ir diplomų kursai yra akredituoti vyriausybės ir yra CRICOS registre, leidžiant tarptautiniams ir šalies studentams ramiai mokytis.

Baxter Institute mokymo kompetencija ir profesionalumas kartu su lanksčiais mokėjimų planais, lanksčiomis pradžios datomis ir lanksčiais tvarkaraščiais užtikrins, kad kursas tinkamas daugeliui individualių poreikių turinčių studentų. Tai taip pat palengvins studijas studentams, kurie pasirenka ne visą darbo dieną. Visi šie veiksniai skirti geriausiems mūsų studentų mokymosi rezultatams.

Baxter Institute mokymo programa yra orientuota į praktinį pritaikymą. Visų mokymų tikslas - padėti studentams kuo greičiau prisijungti prie darbo jėgos. „ Baxter Institute suteikiame jums didžiausias sėkmingos karjeros galimybes.120580_photo-1523240795612-9a054b0db644.jpg

Kodėl verta mokytis „Baxter“?

„Baxter“ įmonėje siekiame rūpestingumo ir susikaupimo. Mes remiame savo studentus, kad jie pasiektų savo tikslus ir įgytų techninių, verslo, verslumo ir socialinių įgūdžių, kurių reikalauja verslas ir bendruomenė:

  • Dėmesys mūsų mokymui pagrindinių koncepcijų įsisavinimas ir praktinis pritaikymas
  • Teikiame didelę paramą studentams naudodamiesi puikiomis švietimo įstaigomis ir studentų paslaugomis
  • Specialios pagalbos rengimas kalbų ir kultūrinių skirtumų klausimais
  • Suteikiama galimybė pratęsti studijas su kitais vietos ir tarptautiniais dėstytojais
  • Lanksčios kursų pradžios datos ir tvarkaraščiai
  • Turime puikias galimybes mūsų Melburno CBD miesteliuose

Be to, būdami registruota mokymo organizacija, esame OSTAS (Užjūrio studentų mokymo užtikrinimo schemos) nariai, norėdami užtikrinti mokymo garantiją studentams.

Vietos

Melburnas

Address
470 Bourke St - Baxter Institute
3000 Melburnas, Viktorija, Australija