BCA National Training Group

Įvadas

Oficialus aprašymas

istorija

1998 m. Įkurta BCA nacionalinė mokymo grupė yra daugelio apdovanojimų turintis registruotas mokymo organizavimas, kuris pirmiausia nustato studentų tikslus. Su pramonės instruktoriais, asmenine parama, darbo patirties programomis ir lanksčiu pristatymu mes padedame aukštąjį išsilavinimą baigusiems asmenims atlikti pirmąjį karjeros etapą, o besimokantys suaugusieji gauna užimtumą, gauna reklamą ar keičia karjerą.

Mes teikiame nacionaliniu lygmeniu pripažintas kvalifikacijas versle, bendruomenės paslaugoms, švietimo rėmimo, finansų, vadybos, mokymo ir vertinimo bei patirties teikiant Aboriginalų ir Torreso sąsiaurio salų programas.

"BCA National" siekia vizijos, kad "žinios sukuria ateitį asmenims, bendruomenėms ir organizacijoms".

Mes turime universitetus Sidnėjuje ir Darvine, kurie mokosi visuose sostinėse ir didžiuosiuose regioniniuose centruose ir turi didelę patirtį, teikiant mokymus nuotolinėse ir kaimo bendruomenėse visoje Australijoje.

Įmonė didžiuojasi tuo, kad dirba su studentais, kad pasiektų realius karjeros rezultatus ir pasiektų aukščiausią Australijos pasiekimų lygį.

Registruota ASQA - Nacionalinis RTO ID: 91758

"BCA National", suteikdama apdovanojimus pelniusių mokymų rengimą į įvairius studentų susirinkimus klasėse visoje Australijoje, 2016 m. Patvirtino CRICOS, kad priimtų tarptautinius studentus naujai atnaujintose Sidnėjaus ir Darvino universitetuose.

Registruota ASQA - CRICOS teikėjo kodas: 03419D

Misija

"BCA National" dirba su verslo, pramonės, vyriausybės ir pelno nesiekiančiu sektoriumi, siekdama nustatyti ir pristatyti mokymo programas, kurios rengia ir suteikia darbuotojams sąlygas spręsti kylančias problemas dirbant pasaulinėje aplinkoje. "BCA National" siekia, kad besimokantieji taptų pasaulio konkurentais pasirinktoje studijų srityje.

Vizija

"BCA National" bus nacionalinis pasirinktinis mokymų tiekėjas bet kurioje mokymo programoje, kurią siūlo bendrovė. Jo prekės ženklo pripažinimas bus numeris vienas kokybės ir prieinamumo atitinkamuose rinkos segmentuose.

Vietos

Darvinas

Address
Darwin Office
37 Gregory Street
(Parap LPO, PO Box 91,Parap NT 0820)

NT 0820 Darvinas, Šiaurės teritorija, Australija

Sidnėjus

Address
York St Campus
Level 1, 65 York Street

NSW 2000 Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija