Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Įvadas

Oficialus aprašymas

Australijos informacinių technologijų kolegija (ACIT) ir kino ir televizijos institutas (IFTV) yra Australijos vyriausybės įregistruota mokymo organizacija, įrodyta, kad ji teikia kokybišką išsilavinimą.

Mūsų mokymo programa yra orientuota į tarptautinius standartus, ją papildo darbo patirtis ir aukštojo išsilavinimo programa.

ACIT

Mūsų stažuotės programos skirtos tam, kad suteiktų studentams pasitikėjimą ir realaus pasaulio patirtį. Todėl mūsų absolventai visame pasaulyje pripažįstami kaip pramonės specialistai.

Visi ACIT

Kolegija yra puikioje vietoje, kurioje yra gerai įrengtos IT klasės ir siūloma pažangi informacinių technologijų ir multimedijos programa bei kiti nacionaliniu lygiu pripažinti profesinio mokymo paketai.

ACIT studijavo šimtus studentų

Su daugiau nei 20 metų išsilavinimo, pirmaujančių akademinių partnerysčių ir stažuočių programų, ACIT

Kodėl rinktis mus?

ACIT

Daugiau nei 20 metų kompetencijos ... technikos ir žiniasklaidos švietimo

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television puikiai pritraukia dabartines pramonės tendencijas į akademines programas.

Mes suteikiame jums daugiau nei dviem dešimtmečiams sėkmės technologijų ir žiniasklaidos švietimo srityje. Šis palikimas yra jūsų atviras duris į išskirtinę karjerą "Digital Media" ir "Information and Communications Technologies".

Pramonė patvirtina mokymą

Prisijunkite prie mūsų ir mūsų pirmaujančių technologijų partnerių, kai paimsite savo kelionę. Pasimėgaukite patį autentiškesnį, naujausią praktinį mokymą. Žinoma, daugelį dešimtmečių naudosiančio vystymosi patirties ir atsidavę mūsų nusiteikę ir rūpestingi instruktoriai. Gaukite žinias apie technologijas, kurios formuoja mūsų pasaulį - "Microsoft", "Cisco Systems", "Juniper Networks" ir "VMware".

Kaip ACIT

Mastelio keitimosi švietimo Pathways

ACIT programos leidžia tęsti studijas bakalauro ir magistro laipsniais kreditų pervedimo susitarimais su kai kuriais geriausiais Australijos universitetais.

ACIT kvalifikacija

Susitikimas su visų studentų įvairovės poreikiais

Australijos visuomenė yra labiau įvairesnė nei bet kada anksčiau. Australijos Informacinių technologijų koledžo (ACIT) ir Kino ir televizijos instituto (IFTV) dėstymo jėgos tapo besitęsiančių tarptautinių studentų, kurie patenkintų jų įvairius poreikius.

Visiems kolegijos studentams, ACIT

Fakultetas

Mūsų universitetas yra gražiausiausio Australijos didžiajame miestelyje Gold Coast, kuriame siūloma energinga ir saugi aplinka, kurioje mokytis ir augti. Studentai gauna naudos iš mažesnių klasių dydžių, prieigą prie aukštos kvalifikacijos ir rūpestingų dėstytojų bei įvairias paramos paslaugas.

Būti paskatinta minčių ir kultūros įvairovės, kaip jūs mokytis su daugelio šalių studentais. Sujunkite tai su natūraliu mūsų regiono grožiu ir mėgaukitės dinamiška ir dinamiška mokymosi aplinka.

Aukštojo išsilavinimas

Pasinaudokite mūsų tarptautine absolventų užimtumo programa, norėdami įgyti tarptautinės patirties dirbant visą darbo dieną.

Kolegija siūlo specializuotas paslaugas, stažuotes ir praktikos programas, taip pat oficialius mokymo išteklius, skirtus sertifikavimui per pagrindinius pramonės partnerius.

Kreipdamiesi į skaitmeninę ateitį, mes matome neįtikėtiną technologininkų, novatorių ir dizainerių galimybių spektrą. Prisijunkite prie šimtų, kurie sėkmingai ir sėkmingai paskatino jūsų karjerą.

Vietos

Brisbenas

Address
Level 2, 246 Varsity Parade,
Varsity Lakes, Queensland 4227

Brisbenas, Kvinslandas, Australija

Australija internete

Address
Australija internete, Australija