Oficialus aprašymas

Australijos informacinių technologijų kolegija (ACIT) ir kino ir televizijos institutas (IFTV) yra Australijos vyriausybės įregistruota mokymo organizacija, įrodyta, kad ji teikia kokybišką išsilavinimą.

Mūsų mokymo programa yra orientuota į tarptautinius standartus, ją papildo darbo patirtis ir aukštojo išsilavinimo programa.

ACIT

Mūsų stažuotės programos skirtos tam, kad suteiktų studentams pasitikėjimą ir realaus pasaulio patirtį. Todėl mūsų absolventai visame pasaulyje pripažįstami kaip pramonės specialistai.

Visi ACIT

Kolegija yra puikioje vietoje, kurioje yra gerai įrengtos IT klasės ir siūloma pažangi informacinių technologijų ir multimedijos programa bei kiti nacionaliniu lygiu pripažinti profesinio mokymo paketai.

ACIT studijavo šimtus studentų

Su daugiau nei 20 metų išsilavinimo, pirmaujančių akademinių partnerysčių ir stažuočių programų, ACIT

Kodėl rinktis mus?

ACIT

Daugiau nei 20 metų kompetencijos ... technikos ir žiniasklaidos švietimo

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television puikiai pritraukia dabartines pramonės tendencijas į akademines programas.

Mes suteikiame jums daugiau nei dviem dešimtmečiams sėkmės technologijų ir žiniasklaidos švietimo srityje. Šis palikimas yra jūsų atviras duris į išskirtinę karjerą "Digital Media" ir "Information and Communications Technologies".

Pramonė patvirtina mokymą

Prisijunkite prie mūsų ir mūsų pirmaujančių technologijų partnerių, kai paimsite savo kelionę. Pasimėgaukite patį autentiškesnį, naujausią praktinį mokymą. Žinoma, daugelį dešimtmečių naudosiančio vystymosi patirties ir atsidavę mūsų nusiteikę ir rūpestingi instruktoriai. Gaukite žinias apie technologijas, kurios formuoja mūsų pasaulį - "Microsoft", "Cisco Systems", "Juniper Networks" ir "VMware".

Kaip ACIT

Mastelio keitimosi švietimo Pathways

ACIT programos leidžia tęsti studijas bakalauro ir magistro laipsniais kreditų pervedimo susitarimais su kai kuriais geriausiais Australijos universitetais.

ACIT kvalifikacija

Susitikimas su visų studentų įvairovės poreikiais

Australijos visuomenė yra labiau įvairesnė nei bet kada anksčiau. Australijos Informacinių technologijų koledžo (ACIT) ir Kino ir televizijos instituto (IFTV) dėstymo jėgos tapo besitęsiančių tarptautinių studentų, kurie patenkintų jų įvairius poreikius.

Visiems kolegijos studentams, ACIT

Fakultetas

Mūsų universitetas yra gražiausiausio Australijos didžiajame miestelyje Gold Coast, kuriame siūloma energinga ir saugi aplinka, kurioje mokytis ir augti. Studentai gauna naudos iš mažesnių klasių dydžių, prieigą prie aukštos kvalifikacijos ir rūpestingų dėstytojų bei įvairias paramos paslaugas.

Būti paskatinta minčių ir kultūros įvairovės, kaip jūs mokytis su daugelio šalių studentais. Sujunkite tai su natūraliu mūsų regiono grožiu ir mėgaukitės dinamiška ir dinamiška mokymosi aplinka.

Aukštojo išsilavinimas

Pasinaudokite mūsų tarptautine absolventų užimtumo programa, norėdami įgyti tarptautinės patirties dirbant visą darbo dieną.

Kolegija siūlo specializuotas paslaugas, stažuotes ir praktikos programas, taip pat oficialius mokymo išteklius, skirtus sertifikavimui per pagrindinius pramonės partnerius.

Kreipdamiesi į skaitmeninę ateitį, mes matome neįtikėtiną technologininkų, novatorių ir dizainerių galimybių spektrą. Prisijunkite prie šimtų, kurie sėkmingai ir sėkmingai paskatino jūsų karjerą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Ši programa moko esminius profesinio lygmens įgūdžius, reikalingus IP tinklų kūrimui ir įgyvendinimui įmonės, paslaugų teikėjo ir operatorių aplinkoje. Šis kursas yra mok ... [+]

Kurso apžvalga

Ši programa moko esminius profesinio lygmens įgūdžius, reikalingus IP tinklų kūrimui ir įgyvendinimui įmonės, paslaugų teikėjo ir operatorių aplinkoje. Šis kursas yra mokomas internetu vietos studentams ir akis į akį studentams Brisbane ir Gold Coast regionuose.

Studentai turėtų išmokti planuoti ir įgyvendinti sudėtingus IP tinklus ir technologijas įmonėje, paslaugų teikėjoje ir telekomunikacijų operatorių aplinkoje. Programa moko susijusius techninius, vadybinius ir planavimo įgūdžius, kurie palaiko šią veiklą. Programa apima 2 didelius projektus. Kiekviena tema yra sukurta kaip savarankiškas profesionalus kursas, apimantis konkrečią temą išsamiai.... [-]

Australija Brisbenas Australija internete
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
38 savaitės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Išplėstinis diplomas

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Ši programa moko esminius profesinio lygmens įgūdžius, reikalingus projektuojant ir įgyvendinant IP tinklus įmonės, paslaugų teikėjo ir operatorių aplinkoje. ... [+]

Kurso apžvalga

Ši programa moko esminius profesinio lygmens įgūdžius, reikalingus projektuojant ir įgyvendinant IP tinklus įmonės, paslaugų teikėjo ir operatorių aplinkoje.

Be to, studentai turėtų išmokti planuoti ir įgyvendinti saugius elastingus IP tinklus, virtualizuotą aplinką, vieningąsias ryšių sistemas ir sugebėti atlikti aukšto lygio modernių duomenų centrų dizainą. Programa moko susijusius techninius ir planavimo įgūdžius, kurie palaiko šią veiklą. Programoje yra 3 pagrindiniai projektai. Kiekviena tema yra sukurta kaip savarankiškas profesionalus kursas, apimantis konkrečią temą išsamiai.

Šis kursas yra siūlomas internete ir miesteliu ir yra prieinamas vietiniams ir tarptautiniams studentams.... [-]

Australija Brisbenas Australija internete
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

Šis kursas suteikia įgūdžius ir žinias tam, kad asmuo būtų kompetentingas kurti, kurti ir naudoti skaitmenines žiniasklaidos technologijas kaip informacijos ir ryšių tech ... [+]

Kurso apžvalga

Šis kursas suteikia įgūdžius ir žinias tam, kad asmuo būtų kompetentingas projektuoti, kurti ir naudoti skaitmenines žiniasklaidos technologijas kaip informacijos ir ryšių technologijų (IRT) asistentas specialistas, dirbantis savarankiškai arba kaip didesnės plėtros komandos dalis. Kursas konkrečiai apibūdina kaip integruoti paieškos optimizavimą, socialinės žiniasklaidos elementus ir socialinės žiniasklaidos rinkodaros principus į svetainės dizainą.

Mokymo planas

1 skyrius. Projektavimo koncepcijos

Creative Photoshop Concepts6 savaitėsSEO / "Google Analytics" 6 savaičiųDreamweaver 6 savaičiųSocial Media Marketing su Facebook ir Twitter 6 savaičių... [-]
Australija Brisbenas
Sausis 2020
Dieninės
36 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Australian College of Information Technology and Institute of Film and Television

IV sertifikatas "Informacinių technologijų tinklų programa" skirtas tiems, kurie nori pradėti ar plėtoti IT sistemų administravimo ir tinklų kūrimo karjerą. Pro ... [+]

Kurso apžvalga

IV sertifikatas "Informacinių technologijų tinklų programa " skirtas tiems, kurie nori pradėti ar plėtoti IT sistemų administravimo ir tinklų kūrimo karjerą. Programa moko esminius tinklo ir serverio palaikymo įgūdžius bei projekto valdymo įgūdžius, reikalingus šioms technologijoms įgyvendinti. Mokiniai turėtų išmokti kurti ir prižiūrėti kompiuterių serverius ir tinklus. Šis kursas yra prieinamas studentams Brisbane, Gold Coast ir internete.

Programa leidžia absolventams įgyti tarptautiniu mastu pripažintų įgaliojimų, suteikiant jiems mokymą pagal mokymo programas. Mokomosios pramonės sertifikatai yra "Microsoft Certified Solutions Associate" (MCSA) "Windows 8 Client" ir "Server 2012" bei "Cisco Certified Networking Associate" (CCNA). Mokymas rengia studentus, kad jie galėtų atlikti atitinkamus egzaminus.... [-]

Australija Brisbenas Australija internete
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
36 savaitės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba