Ad Astra Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ad Astra Institute ; modernus ir energingas švietimo institutas Australijos svetingumo industrijoje. Su tiesioginiais ryšiais su pramone Ad Astra Institute siūlo savo studentams unikalią galimybę mokytis iš pramonės specialistų, daug dėmesio skiriant studentų rezultatams.

Ad Astra Institute turi gerą reputaciją svetingumo industrijoje, kad būtų sukurta ir teikiamos kokybiškos švietimo programos. Kaip „ Ad Astra Institute studentas , jūs patirsite puikius dėstytojus, kurie yra labai motyvuoti užtikrinti, kad visi studentai būtų pasiruošę dirbti ir palaikytų mūsų absolventų reputaciją kaip aukštos kvalifikacijos ir ieškomus šioje srityje.

Ad Astra Institute studentai naudojasi puikiais įrenginiais ir turi galimybę mokytis ir ugdyti įgūdžius, skatinančią modernią ir saugią aplinką.

Mūsų įsipareigojimas užtikrinti neįtikėtiną Ad Astra Institute mokymosi patirtį mūsų tarptautiniams studentams taip pat apima platų studentų aptarnavimo paslaugų spektrą. Šios paslaugos apima paramą kalbų ir mokymosi įgūdžiams, apgyvendinimą, laisvalaikio veiklą, sveikatos priežiūros paslaugas ir asmenines konsultacijas, kad studentų patirtis būtų malonus.

Mes tikimės, kad pasveikinsime jus į mūsų įvairią ir gyvybingą " Ad Astra Institute bendruomenę.

Ekspertų dėstytojai

Mūsų studentai mokysis iš mūsų puikių dėstytojų, kurie yra jų srities specialistai. Turėdami ilgametę praktinę patirtį didelėse viešbučių tinkluose ir prestižiuose restoranuose visame pasaulyje, mūsų instruktoriai yra labai motyvuoti, kad visi studentai būtų pasirengę dirbti, dirbti aukštos kvalifikacijos ir ieškoti pramonės.

Pasaulio klasės patogumai

Mūsų studentai naudojasi išskirtiniais patogumais Melburno širdyje, suteikdami galimybę mokytis ir ugdyti įgūdžius skatinančioje, modernioje ir saugioje aplinkoje. Šie šiuolaikiniai įrenginiai ir nedideli klasių dydžiai leidžia mokiniams maksimaliai išnaudoti laiką su ekspertų mokytojais ir gauti kuo daugiau naudos iš programos.

Įgūdžių pagrindu, praktinis mokymasis

Mes suteikiame savo studentams praktines žinias mokant jiems realaus pasaulio įgūdžius. Tiek teorijos, tiek praktinio mokymosi derinys užtikrina, kad mūsų studentai yra pasirengę realaus pasaulio karjerai, kai jie palieka „Ad Astra“.

Pagalba su absolventų įdarbinimu

"Ad Astra" siekia pagerinti mūsų studentų rinkos vertę, kad padėtų jiems rasti darbo vietą svetingumo industrijoje. "Ad Astra" studentai, palaikantys ryšius su "Merlin Shift", turi išskirtinę galimybę susipažinti su darbo paieškos programa, kuri gali suteikti įėjimo į Australijos svetingumo industriją.

Pathways į aukštąjį mokslą

Mūsų kursai numato Pathways aukštojo mokslo galimybėms. Suteikiant savo studentams tarptautiniu mastu pripažintų įgūdžių ir kvalifikacijų, mūsų studentai gali pereiti į kitus kursus ir turėti įgūdžių dirbti savo pramonėje, o toliau studijuoti.

Studentų paramos galimybės

"Ad Astra" yra įsipareigojusi užtikrinti neįtikėtiną bendrą visų tarptautinių studentų patirtį. Siūlome įvairias studentų aptarnavimo paslaugas, įskaitant pagalbą kalbos ir mokymosi įgūdžiais, apgyvendinimą, laisvalaikio veiklą, sveikatos priežiūros paslaugas ir asmenines konsultacijas, užtikriname, kad mūsų studentai turėtų malonią patirtį.

Melburnas - labiausiai gyvenamasis miestas pasaulyje

Melburnas yra ne tik Australijos maisto sostinė, bet ir per šešerius metus ji taip pat buvo paskelbta "Pasauliu labiausiai tinkamu gyvenamu miestu". Turėdami pasaulinio lygio renginius, daugybę įvairių veiklos ir įvairių užimtumo galimybių, Melbourne yra puiki vieta savo karjerai plėtoti.

Apgyvendinimas šeimoje

Ad Astra Institute suteikia studentams galimybę apsigyventi apgyvendinimuisi per Australijos namų šeimos tinklą (AHN).

AHN šeimininkai siūlo daugiau nei nuomojamų kambarių; jie siūlo palaikymo sistemą ir autentišką susidomėjimą sutikti studentą į Australiją.

Ūkio patirtis

Ad Astra Institute siūlo mūsų studentams išskirtinę prieigą prie mūsų švietimo atostogų programos Mt Gambier. Tai nuostabi Australijos vieta, kurioje pakrantė susitinka su šalimi, ir pasaulyje žinoma dėl savo unikalios prekės. Studentai susidurs su unikalia patirtimi, kur mokosi iš aukštos kokybės produktų ir kaip jie auginami

Vietos

Melburnas

Address
Level 2, 600 Collins Street
VIC 3000 Melburnas, Viktorija, Australija