Oficialus aprašymas

Australijos bendrovės pradeda suvokti, kad kūrybiniai įgūdžiai gali paskatinti naują mąstymą į bet kurią organizaciją.

Per daug institucijų siūlo kūrybinius kursus, kuriuose ignoruojami tokie įgūdžiai kaip pitching, derybos ir į rinką orientuotas kainų jautrumas, o tai yra labai svarbu sėkmingai vykdyti savo verslą.

Nuo 2014 m. Pripažinti kūrybiškumą Išsiplėtė, kad padidintų verslo studentų prašymus dėl dizaino mąstymo ir inovacijų priemonių. Būtent šiuo metu mes taip pat pastebėjome daugybę kūrinių (menininkų, dizainerių ir rašytojų), ieškančių komercinių įgūdžių, tokių kaip vadovavimas, pitching ir kainodara.

Daugiau nei vien rasti nišą, radome giminės dvasios, kurios kovojo su kur ir kaip išmokti šių "kitų pusių" įgūdžių. Mūsų pirmieji seminarai apima ir kūrybingą, ir verslininkišką auditoriją, ir mes stebėjome, kiek jie turėjo mokyti vieni kitus.

Mūsų tikslas buvo sukurti puikią vietą kurti kūrybingą, verslininkišką ir techninį mąstyseną; Vieta, kur dalyviai galėtų išmokti įgūdžių, kuriuos jie galėtų priimti į savo darbo vietas ir atlikti teigiamus pokyčius.

Mes tikime...

Jei nesiimate prisiminimų, tu švaistosi laiko. Jei nesate atsistoję už tai, kuo tiki, tu apsimeta. Jei nesate klausiate, jūs nesate mokomi.

Vertybės

Mūsų vertybės yra paprastos, bet galingos. Jei nesiimate prisiminimų, tu švaistosi laiko. Jei nesate atsistoję už tai, kuo tiki, tu apsimeta. Jei nesate klausia, kaip jums padėti, jums nereikia rūpintis.

Šiandieninė svajonė gali virsti rytdienos pradžia, akys biržoje, jei tai tavo tikslas. Kūrybinės įmonės diplomas moko dalyvius pritaikyti, išrasti, diegti naujoves ir klestėti šiuolaikinėje mokymosi ekonomikoje. Mūsų studentai yra meniniai, išradingi ir įkvėpti spręsti naujas situacijas, problemas ir iššūkius įgūdžiais, kurie specializuojasi konkrečioje kūrybinėje disciplinoje, arba pritaikyti savo mokymąsi į platesnę verslo aplinką.

Atrakinkite puikią vaizduotę, kūrybą ir verslo kryptį, atraskite kūrybinių galimybių pasaulį, kuris laukia Acknowledge Creativity.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Acknowledge Creativity

Kūrybinės įmonės diplomas - tai didėjantis poreikis įmonėms ir verslininkams kūrybiškai spręsti problemas, panaudojant bendradarbiavimo metodą, skirtą darbo vietos kultūr ... [+]

Tai ideali vieta kurti savo kūrybinius, techninius ir verslumo talentus, pasiruošti eklektiškam kūrybingų karjeros spektrui, nesvarbu, koks pasirinktas kelias. Mūsų mokiniai mokosi per tradicinius ir šiuolaikinius mokymo modelius. Žinoma, bus sukurtas konkretus supratimas apie tai, kaip kūrybinė karjera tinka visuomenėje, ir svarbus jų vaidmuo bendraujant su plačiąja auditorija.

Kūrybinės įmonės diplomas - tai didėjantis poreikis įmonėms ir verslininkams kūrybiškai spręsti problemas, panaudojant bendradarbiavimo metodą, skirtą darbo vietos kultūrai ir labiau humanistiniam stiliui.

Jei esate jaunas verslininkas, verslininkas, verslininkas, asmuo, norintis įsitraukti į kūrybines industrijas arba tiesiog įgyti naujų žinių norint pagerinti savo dabartinę karjerą, šis kursas jums tinka.... [-]

Australija Melbourne Sydney
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba