Acknowledge Creativity

Įvadas

Oficialus aprašymas

Australijos bendrovės pradeda suvokti, kad kūrybiniai įgūdžiai gali paskatinti naują mąstymą į bet kurią organizaciją.

Per daug institucijų siūlo kūrybinius kursus, kuriuose ignoruojami tokie įgūdžiai kaip pitching, derybos ir į rinką orientuotas kainų jautrumas, o tai yra labai svarbu sėkmingai vykdyti savo verslą.

Nuo 2014 m. Pripažinti kūrybiškumą Išsiplėtė, kad padidintų verslo studentų prašymus dėl dizaino mąstymo ir inovacijų priemonių. Būtent šiuo metu mes taip pat pastebėjome daugybę kūrinių (menininkų, dizainerių ir rašytojų), ieškančių komercinių įgūdžių, tokių kaip vadovavimas, pitching ir kainodara.

Daugiau nei vien rasti nišą, radome giminės dvasios, kurios kovojo su kur ir kaip išmokti šių "kitų pusių" įgūdžių. Mūsų pirmieji seminarai apima ir kūrybingą, ir verslininkišką auditoriją, ir mes stebėjome, kiek jie turėjo mokyti vieni kitus.

Mūsų tikslas buvo sukurti puikią vietą kurti kūrybingą, verslininkišką ir techninį mąstyseną; Vieta, kur dalyviai galėtų išmokti įgūdžių, kuriuos jie galėtų priimti į savo darbo vietas ir atlikti teigiamus pokyčius.

Mes tikime...

Jei nesiimate prisiminimų, tu švaistosi laiko. Jei nesate atsistoję už tai, kuo tiki, tu apsimeta. Jei nesate klausiate, jūs nesate mokomi.

Vertybės

Mūsų vertybės yra paprastos, bet galingos. Jei nesiimate prisiminimų, tu švaistosi laiko. Jei nesate atsistoję už tai, kuo tiki, tu apsimeta. Jei nesate klausia, kaip jums padėti, jums nereikia rūpintis.

Šiandieninė svajonė gali virsti rytdienos pradžia, akys biržoje, jei tai tavo tikslas. Kūrybinės įmonės diplomas moko dalyvius pritaikyti, išrasti, diegti naujoves ir klestėti šiuolaikinėje mokymosi ekonomikoje. Mūsų studentai yra meniniai, išradingi ir įkvėpti spręsti naujas situacijas, problemas ir iššūkius įgūdžiais, kurie specializuojasi konkrečioje kūrybinėje disciplinoje, arba pritaikyti savo mokymąsi į platesnę verslo aplinką.

Atrakinkite puikią vaizduotę, kūrybą ir verslo kryptį, atraskite kūrybinių galimybių pasaulį, kuris laukia Acknowledge Creativity.

Vietos

Melburnas

Address
Melbourne Campus: 168 Exhibition Street
VIC 3000 Melburnas, Viktorija, Australija

Sidnėjus

Address
Sydney Campus: 60 Hickson Road
NSW 2000 Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija