Oficialus aprašymas

Interaktyvaus Pramogos akademija (AIE) yra Australijos labiausiai apdovanotas 3D animacija, žaidimas dizainas ir vaizdo FX pedagogas. Sukurta kaip ne pelno organizacija, augti kūrybinį skaitmeninį sektorių, AIE pradininkas specializuotų žaidimų kvalifikacijos plėtrą ir toliau diegti naujoves per pramonės partnerystę ir dinamišką mokymo.

AIE kursai yra praktiški, karjeros orientuota ir pristatyti pramonės patyrę mokytojai rimtai įdomus ir kūrybiškai reikalauja studijos aplinkoje. AIE ir absolventai laimėjo daug apdovanojimų per metus, įskaitant buvo pavadintas 2007 Australijos Mažas mokymo teikėjas per metus.

AIE chartija Pagrindiniai tikslai nėra pelno nesiekianti akademijos Interactive Entertainment yra:

Pateikite akredituotą viešą prieigą, pramonės remiamos ir visiškai komercinės kursus ir programas, tinkamas interaktyvaus pramogų pramonės, įskaitant kursų 3D animacija, programavimas, muzikos ir kino; Pateikite inkubatorius kursus stebimi atitinkami pramonės teikėjų ir individualų kursų susitikti pramonės paklausą; Skatinti stiprios regioninės pramonės augimą ir skatinti užimtumo galimybes pramonės plėtrą; Atlikti mokslinius tyrimus ir taikomąją veiklą kartu su pramonės tiekėjų ir komercinių kūrėjams; Skatinti ir skatinti pramonės tinklų ir filialus, plėtrą tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu ir skatinti tam Kompiuteriniai žaidimai kūrėjų asociacijos ir konferencijos kūrimą; Padėti Akademijos absolventai rasti darbą pramonės ir darbdavių įdarbinti apmokyti ir kvalifikuoti darbuotojai; Forma aljansai su kitomis institucijomis, tiek Australijoje ir tarptautiniu mastu, siekiant skatinti ir plėtoti mokymą Pramonės; Skatinti ir remti naujų ir mažų verslo plėtrą, siūlant tinklų galimybių, vadovavimu, vietas ir buveinės patalpas su paramos paslaugų spektrą ir Padėti ir pasiūlyti gyvenamąjį būstą studentams, pramonės dalyvių, nuomininkai, klientai ir / ar darbuotojams ir savininkams naujų ir mažoms įmonėms.

SYDNEY CAMPUS

Sidnėjaus miesteliu yra įsikūręs Sidnėjaus žaidimų pramonės širdyje, apsuptas iš abiejų nustatytų kūrėjams ir nepriklausomų studijų. Sidnėjus yra taip pat namo į Australiją didžiausių efektų studija, Gyvūnų logikos, kuris paprastai samdyti AIE s labai prašoma po absolventai. Studentai, studijuojantys Sidnėjaus miesteliu yra laimė būti apsupta klestinčią žaidimų ir filmų bendruomenei ir teikia daug galimybių, įskaitant tinklų renginių, filmų ir žaidimų festivalių plius pramonės įvykius.

MELBOURNE CAMPUS

Melburnas yra žaidimų kūrimo priešakyje Australijoje. Nuo atidarymo čia 2004 metais, AIE jau įtvirtino savo vietą kaip vietos žaidimams ir vizualinio gamybos pramonėje kaip vieta, kur studijos eiti, kai ieškome talentingų menininkų ir programuotojų.

AIE absolventai dirba visuose lygmenyse visoje pagrindinių studijų Melburnas, taip pat daugelio tarptautinių tie ir dirbo daugybė žaidimų, įskaitant Blockbuster "Grand Theft Auto IV (GTA IV, Rockstar Games) ir geriausiai parduodamų iPhone Apps" Skrydžio kontrolės ir The Sims 3.

CANBERRA CAMPUS

AIE Kanbera miesteliu yra įsikūręs Watson lapuočių priemiestyje tik į miesto centrą šiaurę. AIE Kanbera, pirmasis AIE miesteliu, buvo įkurta 1996 metais atsakydama į 3D žaidimai menininkų ir programuotojų paklausa. Mūsų pramonė patyrė mokytojai vadovaujasi studentai per mūsų kursus darbo metu visi didieji žaidimai ir 3D animacijos studijoje Australijoje, taip pat tarptautiniu mastu žinomų kompanijų skaičius.

Kanbera gyvena kai kurie iš labiausiai pasaulyje pripažintų ir novatoriškų kūrėjų žaidimų, modeliavimo ir vizualizavimo programinės įrangos kartu su pažangiausius gamybos studijose. Mes turime glaudžius ryšius su UpperCut Žaidimai Studios ir Bendras išdėstymas su Dreamgate Studios.

Mūsų partnerystė su Kanberos technologijos instituto (CIT) į žaidimų ir virtualieji pasauliai studijų kurso bakalauro leidžia studentams prieiti prie išteklių spektrą, įskaitant plataus masto bibliotekų, studentų apgyvendinimo ir kitų paramos paslaugų.

Adelaide CAMPUS

AIE Adelaidė yra mūsų naujausias miesteliu ir siūlo žaidimų kūrimo, žaidimų programavimas, 3D animacija ir efektų švietimo vėliau kaip visiškai naujas, šiuolaikinius įrenginius. Campus yra iš Adelaidė BĮK širdyje, 32 Grenfell gatvėje (šalia miesto Kryžiaus Food Court). Campus kaimynai pagrindiniai kino ir žaidimų studijos, tokių kaip Rising Sun Paveikslėliai šeši Foot vaikas ir galingas karalystę. Tai gatvė nuo ryškia Rundle Mall, kuris yra namo kai Adelaide geriausių parduotuvių, kavinių, Arkada ir pramogų.

SEATTLE Iš CAMPUS

Mūsų Sietlas, WA miesteliu yra įsikūręs adresu Seattle Center miesto širdyje - šalia Portretų Space Needle. Ilgą laiką centru vaizdo žaidimų pramonės, Sietlas gyvena studijose kaip Valve, Bungie, ir Nintendo of America, kartu su daugybe augančios nepriklausomų žaidimų studijos. Patogus viešojo tranzito galimybes, daug įdomus veiklos, ir puikūs restoranai padaryti Seattle Center Great location mūsų studentams.

Sietlas yra klestintis miestas pilnas dalykų, kuriuos reikia padaryti! Nors ne Seattle Center, patikrinkite Space Needle, patirtis muzikos projektas muziejus, arba Ramiojo vandenyno mokslo centras. Išsišakoti tik šiek tiek toliau, ir ištirti tarptautinio District, Woodland Park Zoo, istorijos ir pramonės muziejus, ar skrydžio muziejus!

LAFAYETTE Iš CAMPUS

Mūsų Lafajetas, LA miesteliu yra įsikūręs Acadiana regione, iš Cajun ir kreolų Prancūzijos Luizianoje širdis. Mūsų universitete yra įsikūręs Luizianos Immersive technologijų įmonė (LITE) pastato greta Luizianos universiteto Lafayette. LITE 3D vizualizacija svaiginančius ir didelio našumo skaičiavimo išteklių centras, talpinimas klientams komercinės pramonės, vyriausybės ir universitetų sektoriuose. AIE partnerystė su galimybe mašinos (OM) ir Lafayette ekonominės plėtros tarnybos (LEDA) suteikia mums galimybę suteikti daugiau gyvybės į didėjančią skaitmeninės žiniasklaidos pramonės Lafayette.

Su savo įvairios kultūros, pasaulyje garsaus virtuvės ir energingas istorija, Lafajetas yra tikrai unikalus miestas, kuris siūlo begalines galimybes studentams pasinerti į. Su vietiniais atrakcionų, tokių kaip Vermilionville, Acadian kaimas, Lafayette gamtos istorijos muziejus, Acadiana menų centras, Universiteto dailės muziejus ir "Avery sala Tabasco gamykloje, Lafayette ir Acadiana pasiūlyti kažką kiekvienam! Pavadinta "skaniausia miestas pietų" iki Pietų Living Magazine, Lafajetas pasigirti viena-of-a-kind virtuvės restoranų, pavyzdžiui, Blue Dog Café, Jolie, Prancūzijos spaudoje ir Prejean auką Cajun ir kreolų stiliaus patiekalų, kurie bus atsiųsti savo skonį pumpurai ant suvirpinti ride!

Lafayette "yra kai kurie iš geriausių muzikos festivalių pasaulyje, pavyzdžiui, festivalyje Internationale de Louisiane, festivaliai Acadiens, Lotynų muzikos festivalio ir kitų renginių, tokių kaip Downtown gyvas, ritmą ant upės ir Bacho pietūs. Festivaliai vaidina pagrindinį vaidmenį šioje srityje kultūros ir įvairovės skirtingų festivalių vyksta šioje srityje beveik kiekvieną savaitgalį!

ONLINE CAMPUS

AIE anketa Prisijungę bendrabučiu spontaniškai sprogo į egzistavimą 2012 m pabaigoje kaip speciali pastangų plėtoti ir suderinti AIE naršo kursus, kurie veikia nuo 2005, į pasaulinę auditoriją. Prisijungę bendrabučiu dirba draugiški ir išeinančius žmones, kurie deda visas pastangas, suleiskite AIE patirtį į Visoks bendravimas ir, žinoma pristatymo. Visi mūsų mokytojai yra varomieji, aistringas ir patyręs pedagogai.

Mūsų administracija komanda patyrė internete korespondencijos ir ryšių, ir mes stengiamės gauti studentai suskirstyti į savo pasirinktą kursą taip sklandžiai, kaip įmanoma. Mes užtikrinti, kad jie yra įrengti visi reikiami dokumentai elektroniniu paštu ir programinės įrangos, kuri yra komandiruojamas kiekvieno mokosi studentas.

Prisijungę bendrabučiu siūlo kursus specializuojasi žaidimų kūrimo, žaidimo dizainas, 3D animacija ir programavimo spektrą. Kursai yra dėstomi virtualiose klasėse per Adobe Connect ir yra lanksčios galimybės tiems, kurie yra pernelyg užsiėmęs, siekiant laikytis studijų grafiką. Tiesiog leiskite mums žinoti, ką jūsų studijų tikslai ir dirbsime, kad atitiktų jūsų poreikius, kaip geriausia, ką galime.

Jei esate vidurinės mokyklos mokytojas ir yra suinteresuoti mums organizuoti aptarnavo kursus savo mokykloje, mes galime valdyti kursą už jus, ar mes galime išmokyti jus pristatyti kursą į savo klasę.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Išplėstinis diplomas

Academy of Interactive Entertainment

Išplėstinė diplomas ekrano ir žiniasklaidos yra dvejų metų, dieninių Žinoma, kuris yra skirtas jums į filmą, televizoriaus ar vaizdo efektų pasaulyje. Tai praktinis kursa ... [+]

Išplėstinė diplomas ekrano ir žiniasklaidos yra dvejų metų, dieninių Žinoma, kuris yra skirtas jums į filmą, televizoriaus ar vaizdo efektų pasaulyje. Tai praktinis kursas siekiama suteikti geriausią techninį mokymą, naudojant naujausias, state-of-the-art technologijas.

Šis kursas buvo parašyta konsultuojantis su pagrindiniais kino ir vizualiniai efektai studijos, leidžianti jums baigti įspūdingų filmų projektus, pademonstruoti savo įgūdžius ir sukurti profesionalų šou ritės įspūdį potencialiems darbdaviams.

Kurso turinys Metai vienas

Studentai plėtoti savo įgūdžius 3D modeliavimas, tekstūravimo, UVW Išnagrinėjimas, takelažas, animacijos, apšvietimo, naudojant fotoaparatus, paslaugų ir kompozicijos. Studentai bus sąvoka, modelį ir animuoti pobūdžio, dizaino žaidimo lygį, kurti aukštos išsamiai būtybių, pastatyti realius aplinką ir amatų trumpą animacinį filmą.... [-]

Australija Melburnas Sidnėjus Jungtinės Amerikos Valstijos JAV internete Pertas Adelaidė Kanbera Sietlas Lafajetas Australija internete Campbellsville  + 8 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Academy of Interactive Entertainment

Žaidimo dizaineriai yra vizionierių ir evangelistai už žaidimą plėtros projektą. Jie klesti dėl naujų idėjų ir visada galvoju apie tai, kaip vartotojai galės bendrauti ir ... [+]

Žaidimo dizaineriai yra vizionierių ir evangelistai už žaidimą plėtros projektą. Jie klesti dėl naujų idėjų ir visada galvoju apie tai, kaip vartotojai galės bendrauti ir mėgautis patirtį, kad jie sukūrė. Puikus žaidimas dizaineris turi daug techninių žinių, meno įgūdžių ir, svarbiausia, gebėjimas bendrauti ir suprasti žmones derinys.

Žaidimo dizaineriai išleisti dideles sumas laiko rašyti išsamias dokumentus, kuriuose nurodoma žaidimo mechanika, aplinkos, žaisti simbolių ir žaidimo nemesis. Ši detalė apima teisę į tai, kaip pirma punktas gali elgtis, būti animacinis ir garsą.

Žaidimo dizainas srautas Išplėstinė diplomas Professional Game Development yra dvejų metų, dieninių Žinoma parašė patyrę žaidimo dizainerių, pasitarusi su vietos ir tarptautinių studijų, gaminti naujoviškus absolventų, kurie lems naujos kartos žaidimų kūrimo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos JAV internete Sietlas Australija Melburnas Sidnėjus Kanbera Adelaidė Pertas Australija internete Lafajetas Campbellsville  + 8 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Academy of Interactive Entertainment

Žaidimo Programuotojai vairuoti žaidimų kūrimo procesą; sukurti sistemą, funkcionalumą ir sąveiką žaidimą. Laikomas pagrindinis ingredientas plėtros procese, žaidimų prog ... [+]

Žaidimo Programuotojai vairuoti žaidimų kūrimo procesą; sukurti sistemą, funkcionalumą ir sąveiką žaidimą. Laikomas pagrindinis ingredientas plėtros procese, žaidimų programuotojai yra labai vertinami ir nuolat paklausa.

Išplėstinė diplomas Professional Žaidimo plėtros specializuojasi žaidimų programavimas, buvo sukurtas kaip atsakas į pramonės poreikius ir trunka dvejus metus, visą laiką.

Kurso turinys Metai vienas

Pirmieji Išplėstinė diplomas yra pagrindas metais, siekiama suteikti studentams pažangios žaidimas programavimo įgūdžių. Kursas trunka studentams per kalbų ir technologijų, naudojamų labai į žaidimų pramonės, įskaitant C, C ++, C #, OpenGL, žaidimų bibliotekų ir versija kontrolę, taip pat besivystančių matematikos, problemų sprendimas, ir praktinio programavimo žinias. Nors kursas trunka žaidimų metodą, ji taip pat tinka visiems, norintiems išmokti realaus laiko programų kūrimo įgūdžių, kurie yra labai prašoma po visose programavimo ir modeliavimo srityse.... [-]

Australija Sidnėjus Melburnas Kanbera Jungtinės Amerikos Valstijos Sietlas Lafajetas JAV internete Adelaidė Australija internete Campbellsville Pertas  + 8 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Academy of Interactive Entertainment

Žaidimo Programuotojai vairuoti žaidimų kūrimo procesą; sukurti sistemą, funkcionalumą ir sąveiką žaidimą. Laikomas pagrindinis ingredientas plėtros procese, žaidimų prog ... [+]

Žaidimo Programuotojai vairuoti žaidimų kūrimo procesą; sukurti sistemą, funkcionalumą ir sąveiką žaidimą. Laikomas pagrindinis ingredientas plėtros procese, žaidimų programuotojai yra labai vertinami ir nuolat paklausa.

Išplėstinė diplomas Professional Žaidimo plėtros specializuojasi žaidimų programavimas, buvo sukurtas kaip atsakas į pramonės poreikius ir trunka dvejus metus, visą laiką.

Kurso turinys Metai vienas

Pirmieji Išplėstinė diplomas yra pagrindas metais, siekiama suteikti studentams pažangios žaidimas programavimo įgūdžių. Kursas trunka studentams per kalbų ir technologijų, naudojamų labai į žaidimų pramonės, įskaitant C, C ++, C #, OpenGL, žaidimų bibliotekų ir versija kontrolę, taip pat besivystančių matematikos, problemų sprendimas, ir praktinio programavimo žinias. Nors kursas trunka žaidimų metodą, ji taip pat tinka visiems, norintiems išmokti realaus laiko programų kūrimo įgūdžių, kurie yra labai prašoma po visose programavimo ir modeliavimo srityse.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos JAV internete Australija Sidnėjus Kanbera Melburnas Adelaidė Pertas Sietlas Lafajetas Australija internete Campbellsville  + 8 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistro diplomas

Academy of Interactive Entertainment

Universiteto diplomas valdymo (mokymasis) yra vienerių metų kursas, kuris yra puikus Pradėkite absolventams, kurie nori sužinoti, kaip sukurti savo Start-up skaitmeninių ... [+]

Universiteto diplomas valdymo (mokymosi) yra vienerių metų kursas, kuris yra puikus Pradėkite absolventams, kurie nori sužinoti, kaip sukurti savo Start-up skaitmeninių žiniasklaidos verslą. Kursas skirtas supažindinti studentus su asocijuotų verslo įgūdžių, reikalingų ir galimybes sparčiai besiplečiančioje nepriklausomi žaidimų, animacija ir skaitmeninio turinio sektoriaus.

Karjera

Šis kursas yra skirtas suteikti studentams įgūdžių valdyti ir paleisti savo kūrybines žiniasklaidos verslą. Darbo vaidmenys ir pavadinimai skiriasi įvairiose pramonės sektoriuose. Galimi pareigybių pavadinimus ir vaidmenis, susijusius su šios kvalifikacijos apima:

Žaidimo / VFX Kūrėjas Švinas Atlikėjas / programuotojas / dizaineris Projektų vadovas gamintojas Smulkaus verslo verslininkas Patekimo į rinką reikalavimai ... [-]
Australija Sidnėjus Melburnas Kanbera Adelaidė Australija internete Jungtinės Amerikos Valstijos Lafajetas Sietlas JAV internete Campbellsville Pertas  + 8 Daugiau
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Academy of Interactive Entertainment

3D animacija Pamatai yra skirta supažindinti studentus su daugelio karjeros galimybėmis 3D menininkų, animatorių ir dizainerių. Šis kursas suteikia studentams yra kūrybin ... [+]

3D animacija Pamatai yra skirta supažindinti studentus daugelio karjeros galimybėmis 3D menininkų, animatorių ir dizainerių. Šis kursas suteikia studentams yra kūrybinio potencialo 3D animacijos programinę įrangą naudojamą žaidimų, filmų ir vizualiniai efektai pramonės supratimą.

Kursas apima 3D animacija įskaitant pagrindus:

3D modeliavimas Tekstūriniai įrenginiai multiplikacija apšvietimas Vaizdavimas simbolių dizainas aplinkos dizainas Trumpas filmo gamyba

Žinoma, daro išvadą, į gamybos padalinį, kuriame studentai bus dirbti kartu, siekiant parengti trumpą animacinį filmą. Studentai pradėti planuoti savo animaciją su koncepcinio meno ir maketų, modelių ir veiklumo savo dizainus per visą gamybos procesą ir apdailos redaguodami garsą, muziką ir ypatingą FX į galutinį produktą.... [-]

Australija Sidnėjus Melburnas Kanbera Adelaidė Australija internete Jungtinės Amerikos Valstijos Lafajetas Sietlas JAV internete Campbellsville Pertas  + 8 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
10 - 20 savaitės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Academy of Interactive Entertainment

Žaidimo vystymosi pagrindas kursas leidžia jums sukurti 3D žaidimus naudodami galingą Vienybė 3D žaidimo variklis. Studentai bus supažindinti su pramonės standartinių įra ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Žaidimo vystymosi pagrindas Žinoma leis jums sukurti 3D žaidimus naudodami galingą Vienybė 3D žaidimo variklis. Studentai bus supažindinti su pramonės standartinių įrankių ir metodų, žaidimų kūrimo. Kursas apima:

Naudokite C # kurti žaidimus vienybėje 3D Sužinokite daugiau apie žaidimo mechanika ir kaip jas įgyvendinti Sukurti žaidimus greičiau, kaip jūs išmoksite prototipų Naršyti Unity3D komponentus ir skriptų generuoti lygį, specialieji efektai, vartotojo sąsaja ir žaidimas logika Importas artwork turtas žaidimai Valdyti projektus, naudojant versijų kontrolės ir bendradarbiavimo įrankius Sėkmingas apdovanotas sertifikatas III informacija, skaitmeninės žiniasklaidos ir technologijų ... [-]
Australija Sidnėjus Melburnas Kanbera Adelaidė Australija internete Jungtinės Amerikos Valstijos Lafajetas Sietlas JAV internete Campbellsville Pertas  + 8 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
10 - 20 savaitės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

AIE Screen Showreel

Study Online