Academy of Interactive Entertainment

Įvadas

Oficialus aprašymas

Interaktyvaus Pramogos akademija (AIE) yra Australijos labiausiai apdovanotas 3D animacija, žaidimas dizainas ir vaizdo FX pedagogas. Sukurta kaip ne pelno organizacija, augti kūrybinį skaitmeninį sektorių, AIE pradininkas specializuotų žaidimų kvalifikacijos plėtrą ir toliau diegti naujoves per pramonės partnerystę ir dinamišką mokymo.

AIE kursai yra praktiški, karjeros orientuota ir pristatyti pramonės patyrę mokytojai rimtai įdomus ir kūrybiškai reikalauja studijos aplinkoje. AIE ir absolventai laimėjo daug apdovanojimų per metus, įskaitant buvo pavadintas 2007 Australijos Mažas mokymo teikėjas per metus.

AIE chartija Pagrindiniai tikslai nėra pelno nesiekianti akademijos Interactive Entertainment yra:

Pateikite akredituotą viešą prieigą, pramonės remiamos ir visiškai komercinės kursus ir programas, tinkamas interaktyvaus pramogų pramonės, įskaitant kursų 3D animacija, programavimas, muzikos ir kino; Pateikite inkubatorius kursus stebimi atitinkami pramonės teikėjų ir individualų kursų susitikti pramonės paklausą; Skatinti stiprios regioninės pramonės augimą ir skatinti užimtumo galimybes pramonės plėtrą; Atlikti mokslinius tyrimus ir taikomąją veiklą kartu su pramonės tiekėjų ir komercinių kūrėjams; Skatinti ir skatinti pramonės tinklų ir filialus, plėtrą tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu ir skatinti tam Kompiuteriniai žaidimai kūrėjų asociacijos ir konferencijos kūrimą; Padėti Akademijos absolventai rasti darbą pramonės ir darbdavių įdarbinti apmokyti ir kvalifikuoti darbuotojai; Forma aljansai su kitomis institucijomis, tiek Australijoje ir tarptautiniu mastu, siekiant skatinti ir plėtoti mokymą Pramonės; Skatinti ir remti naujų ir mažų verslo plėtrą, siūlant tinklų galimybių, vadovavimu, vietas ir buveinės patalpas su paramos paslaugų spektrą ir Padėti ir pasiūlyti gyvenamąjį būstą studentams, pramonės dalyvių, nuomininkai, klientai ir / ar darbuotojams ir savininkams naujų ir mažoms įmonėms.

SYDNEY CAMPUS

Sidnėjaus miesteliu yra įsikūręs Sidnėjaus žaidimų pramonės širdyje, apsuptas iš abiejų nustatytų kūrėjams ir nepriklausomų studijų. Sidnėjus yra taip pat namo į Australiją didžiausių efektų studija, Gyvūnų logikos, kuris paprastai samdyti AIE s labai prašoma po absolventai. Studentai, studijuojantys Sidnėjaus miesteliu yra laimė būti apsupta klestinčią žaidimų ir filmų bendruomenei ir teikia daug galimybių, įskaitant tinklų renginių, filmų ir žaidimų festivalių plius pramonės įvykius.

MELBOURNE CAMPUS

Melburnas yra žaidimų kūrimo priešakyje Australijoje. Nuo atidarymo čia 2004 metais, AIE jau įtvirtino savo vietą kaip vietos žaidimams ir vizualinio gamybos pramonėje kaip vieta, kur studijos eiti, kai ieškome talentingų menininkų ir programuotojų.

AIE absolventai dirba visuose lygmenyse visoje pagrindinių studijų Melburnas, taip pat daugelio tarptautinių tie ir dirbo daugybė žaidimų, įskaitant Blockbuster "Grand Theft Auto IV (GTA IV, Rockstar Games) ir geriausiai parduodamų iPhone Apps" Skrydžio kontrolės ir The Sims 3.

CANBERRA CAMPUS

AIE Kanbera miesteliu yra įsikūręs Watson lapuočių priemiestyje tik į miesto centrą šiaurę. AIE Kanbera, pirmasis AIE miesteliu, buvo įkurta 1996 metais atsakydama į 3D žaidimai menininkų ir programuotojų paklausa. Mūsų pramonė patyrė mokytojai vadovaujasi studentai per mūsų kursus darbo metu visi didieji žaidimai ir 3D animacijos studijoje Australijoje, taip pat tarptautiniu mastu žinomų kompanijų skaičius.

Kanbera gyvena kai kurie iš labiausiai pasaulyje pripažintų ir novatoriškų kūrėjų žaidimų, modeliavimo ir vizualizavimo programinės įrangos kartu su pažangiausius gamybos studijose. Mes turime glaudžius ryšius su UpperCut Žaidimai Studios ir Bendras išdėstymas su Dreamgate Studios.

Mūsų partnerystė su Kanberos technologijos instituto (CIT) į žaidimų ir virtualieji pasauliai studijų kurso bakalauro leidžia studentams prieiti prie išteklių spektrą, įskaitant plataus masto bibliotekų, studentų apgyvendinimo ir kitų paramos paslaugų.

Adelaide CAMPUS

AIE Adelaidė yra mūsų naujausias miesteliu ir siūlo žaidimų kūrimo, žaidimų programavimas, 3D animacija ir efektų švietimo vėliau kaip visiškai naujas, šiuolaikinius įrenginius. Campus yra iš Adelaidė BĮK širdyje, 32 Grenfell gatvėje (šalia miesto Kryžiaus Food Court). Campus kaimynai pagrindiniai kino ir žaidimų studijos, tokių kaip Rising Sun Paveikslėliai šeši Foot vaikas ir galingas karalystę. Tai gatvė nuo ryškia Rundle Mall, kuris yra namo kai Adelaide geriausių parduotuvių, kavinių, Arkada ir pramogų.

SEATTLE Iš CAMPUS

Mūsų Sietlas, WA miesteliu yra įsikūręs adresu Seattle Center miesto širdyje - šalia Portretų Space Needle. Ilgą laiką centru vaizdo žaidimų pramonės, Sietlas gyvena studijose kaip Valve, Bungie, ir Nintendo of America, kartu su daugybe augančios nepriklausomų žaidimų studijos. Patogus viešojo tranzito galimybes, daug įdomus veiklos, ir puikūs restoranai padaryti Seattle Center Great location mūsų studentams.

Sietlas yra klestintis miestas pilnas dalykų, kuriuos reikia padaryti! Nors ne Seattle Center, patikrinkite Space Needle, patirtis muzikos projektas muziejus, arba Ramiojo vandenyno mokslo centras. Išsišakoti tik šiek tiek toliau, ir ištirti tarptautinio District, Woodland Park Zoo, istorijos ir pramonės muziejus, ar skrydžio muziejus!

LAFAYETTE Iš CAMPUS

Mūsų Lafajetas, LA miesteliu yra įsikūręs Acadiana regione, iš Cajun ir kreolų Prancūzijos Luizianoje širdis. Mūsų universitete yra įsikūręs Luizianos Immersive technologijų įmonė (LITE) pastato greta Luizianos universiteto Lafayette. LITE 3D vizualizacija svaiginančius ir didelio našumo skaičiavimo išteklių centras, talpinimas klientams komercinės pramonės, vyriausybės ir universitetų sektoriuose. AIE partnerystė su galimybe mašinos (OM) ir Lafayette ekonominės plėtros tarnybos (LEDA) suteikia mums galimybę suteikti daugiau gyvybės į didėjančią skaitmeninės žiniasklaidos pramonės Lafayette.

Su savo įvairios kultūros, pasaulyje garsaus virtuvės ir energingas istorija, Lafajetas yra tikrai unikalus miestas, kuris siūlo begalines galimybes studentams pasinerti į. Su vietiniais atrakcionų, tokių kaip Vermilionville, Acadian kaimas, Lafayette gamtos istorijos muziejus, Acadiana menų centras, Universiteto dailės muziejus ir "Avery sala Tabasco gamykloje, Lafayette ir Acadiana pasiūlyti kažką kiekvienam! Pavadinta "skaniausia miestas pietų" iki Pietų Living Magazine, Lafajetas pasigirti viena-of-a-kind virtuvės restoranų, pavyzdžiui, Blue Dog Café, Jolie, Prancūzijos spaudoje ir Prejean auką Cajun ir kreolų stiliaus patiekalų, kurie bus atsiųsti savo skonį pumpurai ant suvirpinti ride!

Lafayette "yra kai kurie iš geriausių muzikos festivalių pasaulyje, pavyzdžiui, festivalyje Internationale de Louisiane, festivaliai Acadiens, Lotynų muzikos festivalio ir kitų renginių, tokių kaip Downtown gyvas, ritmą ant upės ir Bacho pietūs. Festivaliai vaidina pagrindinį vaidmenį šioje srityje kultūros ir įvairovės skirtingų festivalių vyksta šioje srityje beveik kiekvieną savaitgalį!

ONLINE CAMPUS

AIE anketa Prisijungę bendrabučiu spontaniškai sprogo į egzistavimą 2012 m pabaigoje kaip speciali pastangų plėtoti ir suderinti AIE naršo kursus, kurie veikia nuo 2005, į pasaulinę auditoriją. Prisijungę bendrabučiu dirba draugiški ir išeinančius žmones, kurie deda visas pastangas, suleiskite AIE patirtį į Visoks bendravimas ir, žinoma pristatymo. Visi mūsų mokytojai yra varomieji, aistringas ir patyręs pedagogai.

Mūsų administracija komanda patyrė internete korespondencijos ir ryšių, ir mes stengiamės gauti studentai suskirstyti į savo pasirinktą kursą taip sklandžiai, kaip įmanoma. Mes užtikrinti, kad jie yra įrengti visi reikiami dokumentai elektroniniu paštu ir programinės įrangos, kuri yra komandiruojamas kiekvieno mokosi studentas.

Prisijungę bendrabučiu siūlo kursus specializuojasi žaidimų kūrimo, žaidimo dizainas, 3D animacija ir programavimo spektrą. Kursai yra dėstomi virtualiose klasėse per Adobe Connect ir yra lanksčios galimybės tiems, kurie yra pernelyg užsiėmęs, siekiant laikytis studijų grafiką. Tiesiog leiskite mums žinoti, ką jūsų studijų tikslai ir dirbsime, kad atitiktų jūsų poreikius, kaip geriausia, ką galime.

Jei esate vidurinės mokyklos mokytojas ir yra suinteresuoti mums organizuoti aptarnavo kursus savo mokykloje, mes galime valdyti kursą už jus, ar mes galime išmokyti jus pristatyti kursą į savo klasę.

Vietos

Sidnėjus

Academy of Interactive Entertainment - Sydney

Address
Level 2
Wentworth Park Grandstand
Wattle Street
Ultimo NSW 2007

Sidnėjus, Naujasis Pietų Velsas, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 2 8514 8800

Melburnas

Academy of Interactive Entertainment - Melbourne

Address
Tower 4, Atrium Level
World Trade Centre
18-38 Siddeley Street
Melbourne VIC

3005 Melburnas, Viktorija, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 3 9820 8201

Kanbera

Academy of Interactive Entertainment - Canberra

Address
Block E
Canberra Technology Park
49 Phillip Avenue
Watson ACT

2602 Kanbera, Australijos sostinės teritorija, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 2 6162 5131

Adelaidė

Academy of Interactive Entertainment - Adelaide

Address
Level 3
32 Grenfell Street
Adelaide
SA 5000

5000 Adelaidė, Pietų Australija, Australija
Interneto svetainė
Telefonas
+61 8 7325 6300

Australija internete

Address
Australia Online
Australija internete, Australija

Lafajetas

Academy of Interactive Entertainment (AIE) - Lafayette

Address
LITE, Louisiana Immersive Technologies Enterprise @ 537 Cajundome Boulevard, Suite 211, Lafayette, LA 70506
70506 Lafajetas, Luizianoje, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 337-456-1848

Sietlas

Academy of Interactive Entertainment - Seattle

Address
AIE Seattle is located in the Seattle Center Armory (formerly the Center House) @ 305 Harrison St, Suite 405, Seattle, WA 98109
98109 Sietlas, Kolumbijos apygarda, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 206-428-6350

JAV internete

Address
JAV internete, Jungtinės Amerikos Valstijos

Campbellsville

Address
Campbellsville, Kentukis, Jungtinės Amerikos Valstijos