Oficialus aprašymas

vėliava

Misija Mūsų universitetas

Bažnyčia skatina su nauja jėga skubiai misiją evangelizuoti kultūrą ir kultūras. Popiežiškoji katalikiškasis universitetas Argentinos, kurią sudaro Argentinos episkopato, įmonių viešosios Canonical, ji pripažįsta sau privilegijuotą priemonę šioje evangelizacine pastangų, atsižvelgiant į aiškius mokymų Vatikano II, Kanonų teisės kodeksas, Apaštalų Konstitucijos "Ex Corde Ecclesiae" ir Vyskupų konferencijos Argentina dekretas reguliuoti savo prašymą, dokumentą "buvimas Bažnyčioje tuo universiteto ir kultūros", be kitų arbitrinė dokumentus.

Universiteto misija yra nuolatinis ieškojimas tiesos per mokslinių tyrimų, konservavimo ir komunikacijos žmogaus žinių visuomenės labui (Pvz Corde Ecclesiae, 30), per akademinės kompetencijos, vadovavimo pagrindus, žinių srityje ir įsipareigojimas bendruomenei.

Tuo pačiu metu, universitete, kaip katalikas, studijos ir mokymai turi atlikti ir mokyti atsižvelgiant į Tikėjimo, tai yra, pripažinimas atskleidė tiesą, kad ši veikla yra pirmininkauja ir įkvėpė ši tiesa, randamas Šventajame Rašte ir Tradicijoje, su Bažnyčios Magisteriumo orientavimo Divine įstaigoje, yra jo šedevras ir globa (EEK 27). Todėl katalikų tikėjimas persmelkia:

  • mokslinių tyrimų ir mokymo,
  • Narių universiteto bendruomenės mokymo ir
  • teikiamų paslaugų ir įsipareigojimą misija visuomenėje ir Bažnyčioje.

Universitetas organizuoja švietimo ir visapusišką mokymą parengti jaunimą ir visus tuos, su universiteto pašaukimą, atsižvelgiant į konkrečią darbo kultūros, mokslinių tyrimų, aukštojo mokymo ministerija ir laisvųjų profesijų mankšta, slaugos skatinti tiek jų techninę ir mokslinę patirtį, profesionalus, meninę arba, kaip universiteto kultūros ir aukščiau, todėl galėtų vykdyti savo pašaukimą su kompetencijos ir tiesia Katalikų prasme vienas pareigas ir taip vaidinti vaidmenį visuomenėje dirigencial.

Dėl savo tapatybės, Katalikų universitetas turi duoti tinkamą atsaką į rimtus šiuolaikinės problemos, ypač Argentinoje ir regioninės tikrovės sudėtingos srities šiuolaikinės intelektualinės kultūros, atrasti atskleidė Dievo interpeliaciją žodis, įgaliojimų ir gyvybiškai.

Universitetas siekia "buvimą, taip sakant, visuomenės parengimas, tęstinis ir universalus krikščionių minties jokios pastangos skatinti aukštą kultūrą, o taip pat sudaryti puikias vyrų žinioms, pasirengę atlikti funkcijas atsakomybės visuomenėje ir liudytojas savo tikėjimą pasaulyje "(Vatikano II, Gravissimum educationis n. 10).

Išlaikomu institucijos Argentinos vyskupų konferencijos, Katalikų universiteto Argentina, nes jis galiausiai buvo prašoma vyskupijos vyskupų, į savo galimybes, kiek ir laikantis kanonų ir civilinės teisės, galite sukurti fakultetai visoje šalyje, išgelbėti sąlygos pagrįstumas ir akademinė ir ekonominis kiekvienam projektui.

Už visa tai, ji turi būti autentiškas bendruomenė, ty žmogaus erdvė VITALIZED tikėjimu, kuri suteikia subalansuotą ir neatsiejama plėtrą asmeniui.

Savo misiją, universiteto gaivina misionierius evangelikų dvasios atvirumą ir pliuralizmo. Todėl turi pateikti lauką, kur bus skatinamas tarp tikinčiųjų ir netikintiems dialogas, neprarandant tiesą, daugelyje labdarai.

Trumpai tariant, katalikiškasis universitetas Argentina turi pateikti visapusišką mokymą atlikti meistriškumo sintezė profesinėje srityje ir socialinis įsipareigojimas iš humanistinės-krikščionių pasaulėžiūra.

vėliava

Tikslai ir veiklos kryptys

Tikslai:

Uca ketina reaguoti į šiandienos pasaulio iššūkius, prisidedančių kas yra tinkama, atsižvelgiant į:

Universitetas: Darbas per mokslinių tyrimų, mokymo mintį ir tarnautų žmogui.

Norėdami tai padaryti, jis skatina tikrovės patikrinimą su skirtingų disciplinų metodus ir integruoja juos į būtiną dialogą tarp tikėjimo ir proto. Toks įdėta mokslo integracija yra ne tik epistemologinis klausimas, iš esmės yra iš tikrųjų įdėjimo.

Pastovaus paieška kokybės ir kompetencijos iš akademiniu požiūriu užtikrina specialistų, galinčių mokymą, mokytojų, norinčių tobulėti ir nuolat atnaujinamas ir sąvartynų tyrimus teikti sprendimus šalies problemų.

katalikųKaip tokia, ji siekia išlaikyti savo tapatybę ir išlaikyti gyvą buvimą Bažnyčioje ir jos žinia išganymo kolegijoje ir kultūrą. Veikti pagal krikščioniškųjų vertybių išverstos į etikos režimu susijusios reiškia įsipareigojimą, kuris yra įgytas už gyvenimo ir projektų asmeniškai ir socialiai. Katalikų universitetas yra atviras universitetas, kuriuo siekiama daug įvairovės ir pagarbaus dialogo, kuris nutraukė sudaro ne tik efektyvų specialistas, kuris teikia techninius sprendimus bendruomenės problemas, bet taip pat piliečių ir sąžiningas lyderis.

Argentina: Jis pasiūlė patenkinti žmonių poreikius šiandien, matomo veido įdėklu tautos ir pasaulio. Universitetas turi būti labiausiai įvairiose srityse, siūlančių atsakymus iš mokymo, mokslinių tyrimų ir svarstymų ir niekada nepamirštant jie tikrąja to žodžio prasme, kai jie gali būti taikomas konkrečias problemas.

vėliava

Veiklos kryptys:

Įvykdyti savo misiją, katalikiškojo universiteto Argentina, pagal institucinio projekto 2001-2006, jis sukūrė keletą veiklos krypčių, tarp kurių yra:

  • Universiteto misija turi gyvybiškai skverbiasi visą struktūrą ir atsispindi kiekvieno savo veiklą taip, kad sudaro kaip aukštojo mokslo centre, pasak griežčiausių samprata nekilnojamojo universitete, mokslinių tyrimų grupių, mokymo ir puikus paslaugas sudaro profesoriai ir mokslininkai kvalifikuoti paruošti jaunus žmones įgyvendinti savo pašaukimą su kompetencijos ir tiesia Katalikų pareigos jausmo.
  • Tarp mokslo ir tikėjimo dialogas, identifikuotas kaip pagal Bažnyčios prioritetas, ėmėsi visame universitete, visų pirma, į įprastą praktiką mokymo ir mokslinių tyrimų, ir konkrečiais veiksmais, kuriais skatinama veiksmingai integruoti žinias. Visų pirma, kursuose, konferencijose, seminaruose ir mokslinių tyrimų, jie bus skatinami daugiausia per Integracijos žinių institutas ir kiekviena iš fakultetų. Teologijos ir filosofijos fakultetai turi vaidinti pagrindinį vaidmenį šioje srityje.
  • Filosofiniai ir teologiniai dalykai turėtų būti įgyvendinamas ir sujungtas kartu su konkrečių disciplinų, kad jie reaguoja į žinias ir išsamią mokymo studento vienybę. Jie bus dalyvauti, kai skirtingų rasių mokymo turinį taip, kad jie yra iš tikrųjų mokymo. Dėl mokymo programos atnaujinimo proga, Kultūros instituto ir universiteto išplėtimas sudarys reikalų komiteto apsvarstyti šį klausimą ir padidinti savo išvadas Tarybai.
  • Dėl tikro universiteto bendruomenės kūrimo skatino susitikimus ir dvasines Pastoracinė, kultūrinių, socialinių ir rekreacinę veiklą studentų, mokytojų, absolventų, vadovams ir administracijos darbuotojams. Ypatingas dėmesys nusipelno studentai mokosi Federacinės sostinė būstinėje ir iš šalies viduje integraciją. Siekiant šio tikslo, ji turi siekti vienodos linkmės veiksmais iš pastoracinės veiklos ir akademinių padalinių instituto, ypač per pirmuosius metus studijų ir dizaino bendrų integracijos veiklos, pavyzdžiui, kursai nustatymo globėjai, The veikla kultūros centras universiteto ir tt
  • Sporto ir meno veikla bus skatinama kaip vertingų įrankių integralaus vystymosi asmens ir universiteto bendruomenės integraciją.
Programos mokomos:
  • Spanish (Argentina)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Pontificia Universidad Católica Argentina

Žinoma, bus išnagrinėti tęstinumą ir JAV užsienio politikos pokyčius link Lotynų Amerikos ir Karibų jūros iš Monro doktrina į ALCA's nepakankamumas. Istoriškai susiklostė ... [+]

AMERICAN geopolitika

PEL79 * "S-4

profesoriusMag. Rubén Rodríguez (Uca Universidad Torcuato Di Tella)

mokymo kalbos: ANGLŲ / Kalba: ANGLŲ

Modulio aprašas ir tikslai

Žinoma, bus išnagrinėti tęstinumą ir JAV užsienio politikos pokyčius link Lotynų Amerikos ir Karibų jūros iš Monro doktrina į ALCA's nepakankamumas.

Istoriškai susiklostė, kad šis regionas buvo ypatingos svarbos JAV, nes jos artumo ir nestabilumo. Tai sritis, kurioje Amerikos principai ir jos galia dažnai susidūrė. Mes analizuoti JAV tikslų Lotynų Amerikos raidą, priemonės, naudojamos siekti šių tikslų, ir procesas, kurio sprendimai prijungti priemones su galuose.... [-]

Argentina Buenos Aires
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pontificia Universidad Católica Argentina

Firmos verslo Lotynų Amerikoje pristatys pagrindus ir pagrindai kokiais kriterijais kompanijos naudoja vykdyti veiklą iš Lotynų Amerikos perspektyvos, akcentuojant realyb ... [+]

Firmos verslo Lotynų Amerikoje pristatys pagrindus ir pagrindai kokiais kriterijais kompanijos naudoja vykdyti veiklą iš Lotynų Amerikos perspektyvos, akcentuojant realybės Argentina, taikant teoriją į konkrečius atvejus ir problemas, atsižvelgiant į vietos aplinkybes, padėti studentams atlikti komercinė veikla regione.

Pagrindinės temos:

rizikos ir grąžos Pagrindiniai kriterijai priimant sprendimus versle verslo planas vertinimo metodai poveikis regioniniam ir tarptautiniam kontekste verslą

aktyvus dalyvavimas klasės yra būtinas, remiantis priskirti ir aptarti pagrindinius įvykius ir spaudoje ir analizuoti informaciją ir citatos finansų naujienos, teikiamos interneto puslapių rodmenis.... [-]

Argentina Buenos Aires
Vasaris 2020
Spanish (Argentina)
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pontificia Universidad Católica Argentina

PEL yra iš Tarptautinių santykių ir akademinis bendradarbiavimas mūsų universiteto iniciatyva, skirta atkreipti dėmesį į Lotynų Amerikos tikrovę iš skirtingų disciplinų. ... [+]

PEL yra iš Tarptautinių santykių ir akademinis bendradarbiavimas mūsų universiteto iniciatyva, skirta atkreipti dėmesį į Lotynų Amerikos tikrovę iš skirtingų disciplinų.

Šia programa siekiama suteikti savojo problemų mūsų regiono žinias, už Argentinos klausimais, atidarymo akis iš tų kultūros, istorijos, ekonomikos, meno ir politikos smūgių, kurie yra pagrindinės dalys mūsų tapatybės ,

Per įvairių pasiūlytų iš sagas fakultetų akademinių aukos, rasite PEL unikalią galimybę mėgautis akademinę patirtį, kuri atneš jums konkrečias temas, kad jums nebus rasti niekur kitur pasaulyje. Skirtas užsienio studentams, šie kursai taip pat yra atviri extension- kaip ir visi mūsų universiteto studentų. Nors jie gauna Orientation savaitės metu informacija tiesiogiai iš mokytojų, atsakingų už kiekvieno kurso, mes suteikiame jiems galimybę prieiti prie turinio vadovas Minimalus kur rasite visų medžiagų, kurios sudaro PEL su trumpu aprašymu kiekvieno Uca sąrašą.... [-]

Argentina Buenos Aires
Vasaris 2020
Spanish (Argentina)
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pontificia Universidad Católica Argentina

Dvasinis geografija Amerikos eksponatų turtingą ir gilią, neeilinį tankis tiek už originalius komponentus, kaip ir jų susijungimo rezultatų įvairovė. Štai kodėl, jei aš t ... [+]

VARŽYBŲ TRASA

Dvasinis geografija Amerikos eksponatų turtingą ir gilią, neeilinį tankis tiek už originalius komponentus, kaip ir jų susijungimo rezultatų įvairovė. Štai kodėl, jei aš turėjo pabrėžti tik vienas iš daugelio funkcijų tokio profilio ji turėtų būti neabejotinai Mišrių santuokų: rasių mišinys, kalbos, mitologijų; sumaišius religijų, filosofijų, politinių sistemų, ekonominės praktikos, socialinių užsakymus; maišyti mokslo ir ezoterinių žinių, technologijų, kulinarija, meno ir raidės, architektūros. Mišrių santuokų kultūrų.

Tai įvadinis kursas meno ir architektūros, ypač skirta studentams iš kitų akademinių sričių, todėl nėra būtina turėti ankstesnių žinių apie šiuo klausimu. Kiekvienoje klasėje bandys išmokti "skaityti" darbus ir suprasti analizuojant už ką mes matome: kaip darbas buvo sukurtas, atsižvelgiant į šį kontekstą buvo manoma, kokias idėjas atstovauja, kas yra asmeninė istorija jo autoriaus ir daugiau.... [-]

Argentina Buenos Aires
Vasaris 2020
Spanish (Argentina)
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pontificia Universidad Católica Argentina

Žinoma, tikslas yra pateikti lyginamojoje perspektyvoje kai kurie politinių procesų Argentina, Čilė ir Brazilija ir Venesuela aspektus nuo 1950 iki dabar. Kursas apima is ... [+]

Žinoma, tikslas yra pateikti lyginamojoje perspektyvoje kai kurie politinių procesų Argentina, Čilė ir Brazilija ir Venesuela aspektus nuo 1950 iki dabar. Kursas apima istorinę prezentaciją su reiškinių analizei iš savo teorinių požiūrių politologijos. Tai yra modernizavimo teoriją, Neo-institucionalizmas, Takoskyrų dėmesio ir kolektyvinių veiksmų teorija.

Programa organizuojama aplink trijų pagrindinių modulių:

a) Lotynų Amerikos demokratijos susijungimas b) naujų formų politinio nestabilumo įvairių tradicinių ir prijungtu perversmo tokiais atvejais, kaip Argentina reiškinių ekonomikos žlugimo atsiradimas. c) naujos populizmo paradigminėmis apraiškas, pavyzdžiui, Hugo Chavez atsiradimas. ... [-]
Argentina Buenos Aires
Vasaris 2020
Spanish (Argentina)
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pontificia Universidad Católica Argentina

Šis kursas siekiama, stiprinti ir gilinti žinias, visų pirma, apie socialinio solidarumo veiksmams apskritai, sutelkiant dėmesį į Argentiną daugiausia ir, antra, žinių ap ... [+]

Šis kursas siekiama, stiprinti ir gilinti žinias, visų pirma, apie socialinio solidarumo veiksmams apskritai, sutelkiant dėmesį į Argentiną daugiausia ir, antra, žinių apie socialinių problemų žemyno nuo socialinių problemų ir požiūrio analizė solidarumas, kuris yra atliekamas Argentina, įskaitant per iš Pietų Amerikos kontinentinės atsilikimo kontekste. Dėl to, žinoma, vystosi:

aprašymas; analizė ir pateikimas šiuolaikinės diskusijų dėl šių temų valstybės: vyriausybės socialinė politika; socialinė akcija pilietine visuomene; socialinio solidarumo veiksmų. Pristatymas Pietų Amerikos socialinių problemų būklę. Analizė priežasčių socialinio atsilikimo iš Pietų Amerikos šalių bei jų pasekmes. Aprašymas ir analizė Pietų Amerikos formų socialiniais klausimais ir iš jų gautų: skurdas; skurdo miestuose, kaimo skurdas; vietinių socialinių grupių; neformalus darbas; nevalingi migracija; diskriminacija; smurtas, susijusius su socialinio ir ekonominio atsilikimo; būsto deficitas; vaikų mitybos gerinimo. Paroda istorinėje apžvalgoje Pietų Amerikoje iš socialiai ir politiškai iš anksto Ispaniškas laikotarpį iki šių dienų. ... [-]
Argentina Buenos Aires
Vasaris 2020
Spanish (Argentina)
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pontificia Universidad Católica Argentina

Šio kurso tikslas yra studentams mokytis bendruosius principus ir teorijas tarpkultūrinio bendravimo, o bendrauja ir kurti santykius su asmenimis iš kitų šalių. Pirmasis ... [+]

Tarpkultūrinė komunikacija

PEL73 * "S-4

profesorius: Lic. Antonella Giacchetti

mokymo kalbos: ANGLŲ / Kalba: INGLES Šio kurso tikslas yra studentams mokytis bendruosius principus ir teorijas tarpkultūrinio bendravimo, o bendrauja ir kurti santykius su asmenimis iš kitų šalių.

Pirmasis įrenginys orientuota į vaidmenį, kad dalyvavimas tarpasmeninių ryšių veiklą su Argentinos ir vietinėje žiniasklaidoje vartojimo žaisti tarpkultūrinio adaptavimo procesą.

Antrasis padalinys pristato studentams pagrindinių principų verbalinio ir neverbalinio bendravimo, daugiausia dėmesio skiriant Lotynų Amerikos ir Argentinos komunikacijos modelius. ... [-]

Argentina Buenos Aires
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pontificia Universidad Católica Argentina

Įvadas: sistemos ryšys tarp politinės bendruomenės (valstybės) ir religinių (bažnyčių) Bažnyčia ir valstybė Lotynų Amerikoje per Ispanijos laikotarpį. ... [+]

VARŽYBŲ TRASA

Įvadas: sistemos ryšys tarp religinio politinės bendruomenės (valstybės) ir (bažnyčios) Bažnyčia ir valstybė Lotynų Amerikoje per Ispanijos laikotarpį. Iš tautos atsiradimas teigia Lotynų Amerikoje ir jos santykius su bažnyčios. Evoliucija. religinė laisvė ir religinis pliuralizmas Lotynų Amerikoje. Plėtros ir dabartiniai iššūkiai. Religijos laisvės apsauga Amerikos sistemą. Žinoma yra mokoma ispanų su paramos prognozės power point lengviau sekti

Reikalavimai kursų: Pagrindinis apskritai kultūra yra reikalaujama su universaliu ir pagrindinių žinių apie Amerikos istoriją ir susidomėjimą socialiniais ir politiniais klausimais, kurie nukreiptų istorinius procesus ir suprasti pagrindinius teisines sąvokas, kad bus suteikta kurso metu.... [-]

Argentina Buenos Aires
Vasaris 2020
Spanish (Argentina)
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pontificia Universidad Católica Argentina

Seminaras susideda iš kritinės skaitymo ir teminės ir formalios analizės Lotynų Amerikos pasakojimų, kurie geriausiai atstovauja lyties įvairovę XIX, XX ir XXI amžių. Vie ... [+]

Modulio aprašas:

Seminaras susideda iš kritinės skaitymo ir teminės ir formalios analizės Lotynų Amerikos pasakojimų, kurie geriausiai atstovauja lyties įvairovę XIX, XX ir XXI amžių. Viena vertus, mes ištirti istoriją kaip literatūros žanras Lotynų Amerikos per teorija, metodus ir gamybos vadinamųjų "meistrų apsakymą" Quiroga Kortasaras, Borges Rulfo, Donoso García Márquez. Kita vertus, mes analizuoti tiesiogiai susijusios su literatūros tradicija, socialiniame kontekste, istorinio momento ir savitojo literatūros kiekvieno autoriaus ir judėjimo istoriją. Mes atkreipti ypatingą dėmesį, bet ne išimtinai, baroko rašytojai ir neobarokowa -Alejo Kubos Carpentier, José Lezama Lima, Reinaldo Arenas Virgilio Pinera šiai kartai būti lūžis Lotynų Amerikos literatūros apskritai. Be to, mes skirs paskutinę dalį kurso į novelių moterys Luisa Valenzuela, Kristina Peri Rossi Zoe Valdes, be kita ko parašyta įvertinti -individual ir socialinio tapatumo ir daug kaukių koncepciją tyrimas. Istorijos bus kreipėsi iš istorinės ir socialinės perspektyvos stilistinę, estetinės ir struktūrinių -aspects teorinių, techninių, literatūrinių ir. Savo ruožtu, kai konkrečiais atvejais, mes pritaikyti tekstą prie ekrano siekiant pradėti dialogą tarp literatūros ir kino.... [-]

Argentina Buenos Aires
Vasaris 2020
Spanish (Argentina)
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

UCA es para vos

Location address
Av. Alicia Moreau de Justo 1300
Buenos Aires, Buenos Aires, C1107AAZ AR
Social Media