Andorra Aviation Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Andora Aviation Academy "yra įsikūręs Andoros Kunigaikštyste. Įkvėptas aviacijos entuziastų grupės, susitarimas įsteigti šį unikalų aviacijos studijų programą su Andoros Vyriausybės ir universiteto Andoros buvo pasirašyta 2015 m.

Andora Aviation Academy "siūlo bandomąjį mokymo programą (18 mėnesių pagreitintai kurso) ir 3 metų bakalauro aviacijos laipsnių žinoma pripažinta visoje Europoje ir 47 narių iš viso (180 ECTS Europos kreditų perkėlimą sistema pagal Bolonijos procesą).

Andora Aviation Academy "ir jos partneriai pasiūlyti tiek JAV ir Europoje patvirtintas pilotų mokymo kursus: Federalinės aviacijos administracijos (FAA) 14 CFR 141, ir bendrosios aviacijos mokymo pagal 14 CFR 61 dalies ir EASA ATO.0033 (nagrinėjamoje).

Akademija teikia profesionalias universitetas ir skrydžio mokymo aplinką, skatinti geriausius savo klasėje skrydžio standartus pagal saugos, kokybės, standartizacijos ir našumą. Be to, ji vystosi vadybinius įgūdžius įtvirtinti kritinio mąstymo, sprendimų priėmimo sudėtinėje aplinkoje, vadovavimo ir bendravimo.

Remiantis naujausia universiteto mokslinių tyrimų pilotas ir sudėtingoje aplinkoje mokymo, mes sukūrėme mokymo metodą, pavadintą "prisimindama mokymas", kad mokiniai galėtų susidoroti su sudėtingomis ir netikėtų situacijų ir skatinti "Mind Mapping" į studentus. Bandomasis mokymas yra pagal savo pobūdį, brangus. Norėdami sumažinti mokymo išlaidas išlaikant aukštus standartus, mes sukūrėme sutartis, su kuriomis yra "bendrosios aviacijos patogiu partneriai JAV. Floridoje ypač nėra kenčia nuo to paties blogo oro, dažnai šio kitose vietose. Visi šie privalumai padeda greičiau įveikimo laikų, standartizuoti mokymą, remiantis Europos EASA reikalavimus kokybę.

Mes teikiame all inclusive programą (jokių paslėptų išlaidų), pritaikytą prie konkrečių poreikių kiekvieno studento. Iš tiesiogiai mokymo kontaktus tėvus baigus kiekvieno etapo vadovas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Paspartintą Pilotų Mokymą (18 Mėnesių)

Su bendrabučiu Dieninės 18 mėnesių September 2018 Andora Andorra la Vella

Ši programa yra sukurta siekiant patenkinti dėl skrydžio įgulos nario darbo vietoje su Europos oro reikalavimus ir dirbti kaip pilotas Amerikos registruotų orlaivių. [+]

Pristatymas

Ši programa yra sukurta siekiant patenkinti dėl skrydžio įgulos nario darbo vietoje su Europos oro reikalavimus ir dirbti kaip pilotas Amerikos registruotų orlaivių.

Po universiteto baigimo, galite būti kvalifikuotas bent:

EASA CPL komercinės aviacijos piloto licencija ir pagal prietaisus EASA ATPL teorijos EASA MKC "Airbus A320" ( "Multi ekipą Bendradarbiavimas) Žinoma FCL 1.055 Anglų kalbos testas FAA komercinės ir priemonė reitingų kvalifikacija.

Programa gali būti baigtas per 18 mėnesių. Tai suteikia lankstumo treniruotės metu leidžiant studentams, kurie jau turi EASA PPL prisijungti prie programos ir gauti nuolaidą.

Paspartintos bandomoji programa reikalinga viza tipas (JAV / Europa) M1 / ​​Šengeno EASA ATPL (universitetas Andora) FAA / PPL (Florida, JAV) FAA priemonė Reitingas (Florida, JAV) FAA komercinė licencija (Florida, JAV) EASA CPL licencija EASA priemonė įvertinimas (Europa) Kalbų mokėjimas patikrinimas (universitetas Andora) EASA MKC A320 ( "Airbus" mokymo centras Tulūza, Prancūzija) Apgyvendinimas (Andora) Apgyvendinimas (Florida, Europa) Skrydžiai į JAV Transportavimo metu EASA konvertavimo ir MKC FAA / EASA pažymėjimų ekspertizės mokesčių [-]

Kontaktai

Andorra Aviation Academy

Adresas Plaça de la Germandat, 7 AD600 Sant Julià de Lòria Principat d’Andorra
AD600 Andorra la Vella, Andora
Interneto svetainė http://www.andorra-aviation.com/
Telefonas +376 736 309