Oficialus aprašymas

Andora Aviation Academy "yra įsikūręs Andoros Kunigaikštyste. Įkvėptas aviacijos entuziastų grupės, susitarimas įsteigti šį unikalų aviacijos studijų programą su Andoros Vyriausybės ir universiteto Andoros buvo pasirašyta 2015 m.

Andora Aviation Academy "siūlo bandomąjį mokymo programą (18 mėnesių pagreitintai kurso) ir 3 metų bakalauro aviacijos laipsnių žinoma pripažinta visoje Europoje ir 47 narių iš viso (180 ECTS Europos kreditų perkėlimą sistema pagal Bolonijos procesą).

Andora Aviation Academy "ir jos partneriai pasiūlyti tiek JAV ir Europoje patvirtintas pilotų mokymo kursus: Federalinės aviacijos administracijos (FAA) 14 CFR 141, ir bendrosios aviacijos mokymo pagal 14 CFR 61 dalies ir EASA ATO.0033 (nagrinėjamoje).

Akademija teikia profesionalias universitetas ir skrydžio mokymo aplinką, skatinti geriausius savo klasėje skrydžio standartus pagal saugos, kokybės, standartizacijos ir našumą. Be to, ji vystosi vadybinius įgūdžius įtvirtinti kritinio mąstymo, sprendimų priėmimo sudėtinėje aplinkoje, vadovavimo ir bendravimo.

Remiantis naujausia universiteto mokslinių tyrimų pilotas ir sudėtingoje aplinkoje mokymo, mes sukūrėme mokymo metodą, pavadintą "prisimindama mokymas", kad mokiniai galėtų susidoroti su sudėtingomis ir netikėtų situacijų ir skatinti "Mind Mapping" į studentus. Bandomasis mokymas yra pagal savo pobūdį, brangus. Norėdami sumažinti mokymo išlaidas išlaikant aukštus standartus, mes sukūrėme sutartis, su kuriomis yra "bendrosios aviacijos patogiu partneriai JAV. Floridoje ypač nėra kenčia nuo to paties blogo oro, dažnai šio kitose vietose. Visi šie privalumai padeda greičiau įveikimo laikų, standartizuoti mokymą, remiantis Europos EASA reikalavimus kokybę.

Mes teikiame all inclusive programą (jokių paslėptų išlaidų), pritaikytą prie konkrečių poreikių kiekvieno studento. Iš tiesiogiai mokymo kontaktus tėvus baigus kiekvieno etapo vadovas.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Andorra Aviation Academy

Orlaivių dispečeris yra licencijuotas orlaivis, kurį sertifikuoja Civilinės aviacijos administracija. Jis / ji yra bendrai atsakinga kapitono už skrydžio saugą ir veiklos ... [+]

Orlaivių dispečeris yra licencijuotas orlaivis, kurį sertifikuoja Civilinės aviacijos administracija. Jis / ji yra bendrai atsakinga kapitono už skrydžio saugą ir veiklos kontrolę vadovaudamasi jo nurodymu. Siekdamas geriausios ekonominės praktikos, keleivių aptarnavimo ir operacinės kontrolės, skrydžio dispečeris analizuoja ir vertina meteorologinę informaciją, kad nustatytų galimus skrydžio saugos pavojus ir parinktų labiausiai pageidaujamą ir ekonomišką skrydžio maršrutą, apskaičiuoja, kiek degalų reikia saugiai atlikti skrydžio pagal orlaivio tipą, skrydžio atstumas, techninė priežiūra, apribojimai, oro sąlygos ir būtiniausi degalų reikalavimai, nustatyti aviacijos taisyklėse.... [-]

Andora Andorra la Vella
September 2019
2 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Andorra Aviation Academy

Ši programa yra sukurta taip, kad atitiktų Europos orlaivio skrydžio įgulos pozicijos reikalavimus ir dirbtų kaip JAV registruoto orlaivio pilotas. ... [+]

Ši programa yra sukurta taip, kad atitiktų Europos orlaivio skrydžio įgulos pozicijos reikalavimus ir dirbtų kaip JAV registruoto orlaivio pilotas.

Baigę kursą turėsite bent jau tokį kvalifikaciją:

EASA CPL komercinio piloto licencija ir priemonės įvertinimas

EASA ATPL teorija

EASA MCC "Airbus A320" (daugkartinio įgulos bendradarbiavimo kursas)

FCL 1.055 anglų kalbos testas

FAA komercinės ir instrumentinės kvalifikacijos kvalifikacija.

Programa gali būti baigta per 18 mėnesių. Jis suteikia lankstumo mokymo metu, leidžiant studentams, jau turintiems EASA PPL, prisijungti prie programos ir gauti nuolaidą.

Greitoji bandomoji p... [-]
Andora Andorra la Vella
September 2019
Dieninės
18 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Andorra Aviation Academy
Address
Plaça de la Germandat, 7 AD600 Sant Julià de Lòria Principat d’Andorra
AD600 Andorra la Vella, Andorra la Vella, Andora
Interneto svetainė
Telefonas
+376 736 309