Andorra Aviation Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Andorra Aviation Academy yra Andoros Kunigaikštystėje. Įkvėptas aviacijos entuziastų grupės, susitarimas įsteigti šią unikalią aviacijos studijų programą su Andoros vyriausybe ir Andoros universitetu buvo pasirašytas 2015 m. Birželio mėn.

Andorra Aviation Academy siūlo bandomąją mokymo programą (18 mėnesių greito mokymo kursas) ir vyksta su Andoros universitetu 3 metų trukmės bakalauro laipsniu, pripažintu visoje Europoje ir 47 šalyse (180 ECTS Europos kreditų perkėlimo sistema pagal Bolonijos procesas).

Andorra Aviation Academy ir jos partneriai siūlo EASA patvirtintus ir prižiūrimus bandomuosius mokymo kursus. Akademija teikia profesionalią universiteto ir skrydžio mokymo aplinką, kuri skatina aukščiausios klasės oro transporto standartus saugos, kokybės, standartizacijos ir veiklos požiūriu. Be to, ji kuria vadovavimo įgūdžius, kad įtvirtintų kritinį mąstymą, sprendimų priėmimą sudėtingose aplinkose, vadovavimą ir bendravimą.

Remiantis naujausiais universitetiniais moksliniais tyrimais bandomuosiuose ir sudėtinguose aplinkosaugos mokymuose, sukūrėme mokymo metodą, vadinamą „sąmoningu mokymu“, kad studentai galėtų susidoroti su sudėtingomis ir netikėtomis situacijomis ir skatinti „proto žemėlapius“. Pilotinis mokymas pagal savo pobūdį yra brangus. Siekiant sumažinti mokymo išlaidas išlaikant aukštus standartus, sudarėme susitarimus su draugiškais „aviacijos“ partneriais Prancūzijoje. „Auch“ (32000, Prancūzija) ypač nepatiria to paties blogo oro, kuris dažnai būna kitose vietose. Visi šie privalumai padeda greičiau užbaigti darbo laiką, standartizuoti mokymo kokybę pagal Europos EASA reikalavimus.

Mes teikiame visa apimančią programą (be jokių paslėptų išlaidų), pritaikytų kiekvienam studentui, saugioje ir gerai išsaugotoje daugiakultūrėje visuomenėje.

Vietos

Andora la Vella

Andorra Aviation Academy

Address
Plaça de la Germandat, 7
AD600 Sant Julià de Lòria
Principat d’Andorra

AD600 Andora la Vella, Andora la Vella, Andora
Telefonas
+376 736 309