Oficialus aprašymas

Andorra Aviation Academy yra Andoros Kunigaikštystėje. Įkvėptas aviacijos entuziastų grupės, susitarimas įsteigti šią unikalią aviacijos studijų programą su Andoros vyriausybe ir Andoros universitetu buvo pasirašytas 2015 m. Birželio mėn.

Andorra Aviation Academy siūlo bandomąją mokymo programą (18 mėnesių greito mokymo kursas) ir vyksta su Andoros universitetu 3 metų trukmės bakalauro laipsniu, pripažintu visoje Europoje ir 47 šalyse (180 ECTS Europos kreditų perkėlimo sistema pagal Bolonijos procesas).

Andorra Aviation Academy ir jos partneriai siūlo EASA patvirtintus ir prižiūrimus bandomuosius mokymo kursus. Akademija teikia profesionalią universiteto ir skrydžio mokymo aplinką, kuri skatina aukščiausios klasės oro transporto standartus saugos, kokybės, standartizacijos ir veiklos požiūriu. Be to, ji kuria vadovavimo įgūdžius, kad įtvirtintų kritinį mąstymą, sprendimų priėmimą sudėtingose aplinkose, vadovavimą ir bendravimą.

Remiantis naujausiais universitetiniais moksliniais tyrimais bandomuosiuose ir sudėtinguose aplinkosaugos mokymuose, sukūrėme mokymo metodą, vadinamą „sąmoningu mokymu“, kad studentai galėtų susidoroti su sudėtingomis ir netikėtomis situacijomis ir skatinti „proto žemėlapius“. Pilotinis mokymas pagal savo pobūdį yra brangus. Siekiant sumažinti mokymo išlaidas išlaikant aukštus standartus, sudarėme susitarimus su draugiškais „aviacijos“ partneriais Prancūzijoje. „Auch“ (32000, Prancūzija) ypač nepatiria to paties blogo oro, kuris dažnai būna kitose vietose. Visi šie privalumai padeda greičiau užbaigti darbo laiką, standartizuoti mokymo kokybę pagal Europos EASA reikalavimus.

Mes teikiame visa apimančią programą (be jokių paslėptų išlaidų), pritaikytų kiekvienam studentui, saugioje ir gerai išsaugotoje daugiakultūrėje visuomenėje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Andorra Aviation Academy

Orlaivių dispečeris yra licencijuotas orlaivis, kurį sertifikuoja Civilinės aviacijos administracija. Jis / ji yra bendrai atsakinga kapitono už skrydžio saugą ir veiklos ... [+]

Orlaivių dispečeris yra licencijuotas orlaivis, kurį sertifikuoja Civilinės aviacijos administracija. Jis / ji yra bendrai atsakinga kapitono už skrydžio saugą ir veiklos kontrolę vadovaudamasi jo nurodymu. Siekdamas geriausios ekonominės praktikos, keleivių aptarnavimo ir operacinės kontrolės, skrydžio dispečeris analizuoja ir vertina meteorologinę informaciją, kad nustatytų galimus skrydžio saugos pavojus ir parinktų labiausiai pageidaujamą ir ekonomišką skrydžio maršrutą, apskaičiuoja, kiek degalų reikia saugiai atlikti skrydžio pagal orlaivio tipą, skrydžio atstumas, techninė priežiūra, apribojimai, oro sąlygos ir būtiniausi degalų reikalavimai, nustatyti aviacijos taisyklėse.... [-]

Andora Andora la Vella
Susisiekti su mokykla
Anglų
2 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Andorra Aviation Academy

Ši programa yra sukurta taip, kad atitiktų Europos orlaivio skrydžio įgulos pozicijos reikalavimus ir dirbtų kaip JAV registruoto orlaivio pilotas. ... [+]

Ši programa yra sukurta taip, kad atitiktų Europos orlaivio skrydžio įgulos pozicijos reikalavimus ir dirbtų kaip JAV registruoto orlaivio pilotas.

Baigę kursą turėsite bent jau tokį kvalifikaciją:

EASA CPL komercinio piloto licencija ir priemonės įvertinimas

EASA ATPL teorija

EASA MCC "Airbus A320" (daugkartinio įgulos bendradarbiavimo kursas)

FCL 1.055 anglų kalbos testas

FAA komercinės ir instrumentinės kvalifikacijos kvalifikacija.

Programa gali būti baigta per 18 mėnesių. Jis suteikia lankstumo mokymo metu, leidžiant studentams, jau turintiems EASA PPL, prisijungti prie programos ir gauti nuolaidą.

Greitoji bandomoji p... [-]
Andora Andora la Vella
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Andorra Aviation Academy
Address
Plaça de la Germandat, 7 AD600 Sant Julià de Lòria Principat d’Andorra
AD600 Andora la Vella, Andora la Vella, Andora
Interneto svetainė
Telefonas
+376 736 309