eBSI Export Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

eBSI Eksporto akademija malonu pranešti mūsų nemokamą sertifikatas programa "Įvadas į Tarptautinės prekybos ir elektroninio verslo", kuris yra trumpas kursų programą, skirtų suteikti pamatų žinių eksportuojančių pagrindai ir parengti dalyvius toliau studijuoti per eBSI Eksporto akademijos pradžią daugiau pažangių programų.

Programa apima šias - Įvadas į Eksportuojanti - Įvadas į Tarptautinės prekybos - Tarptautiniai mokėjimo būdai - Įvadas į eBusiness ir interneto rinkodara galite užsiregistruoti už Įvadas į Tarptautinės prekybos ir e.verslo programą ne eBSI kursai Registracijos tinklalapis ir programa yra skirta, kad jums turėtų galėti užbaigti jį per savaitgalį, jei to nori.

Baigus šią programą, jums bus apdovanotas užbaigimo, kad jūs galite parsisiųsti ir atsispausdinti savo įrašų ir CV sertifikatą.

Papildoma nauda šia nemokama sertifikatas programa yra ta, kad jūs tada baigę 4 iš 42 pamokų akreditacijos programa jau, nes mes nuolat savo kursą rezultatus ateityje naudoti visą programą!

Nedvejodami pasidalinti šį kursą su draugais, atsiliepimai šiol ant sudedamosios dalies kursai buvo puikus su beveik 1000 žmonių, kurie pasirašė už šį nemokamą žinoma iki šiol! Tai puiki galimybė išbandyti kurso metodiką Prieš investuodami į tolesnėms studijoms.

Norėdami sužinoti daugiau apie eBSI Eksporto akademijos ir savo pažangių prekybos, prekybos finansai ir interneto rinkodaros pažymėjimas programas nedvejodami apsilankykite http://www.ebsi.ie

Vietos

Airija internete

eBSI Export Academy

Address
eBSI Export Academy,
Partner, World Trade Centre Dublin
22-24 Newmount House, Lower Mount St.

Dublin 2 Airija internete, Airijos sala

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: