Limerick City College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki Limerick City College

Limerick City College yra nepriklausoma institucija, vietos ir užsienio studentams. Studentai, sėkmingai baigę studijas Limerick City College gali progresuoti į aukštojo mokslo studijas Airijos, Didžiosios Britanijos ir Amerikos universitetuose ar užsitikrinti sėkmingą karjerą įvairiose srityse. Taip pat išlaikyti aukštus akademinius standartus ir teikiant kokybišką mokslą, Limerick City kolegija garsėja savo operatyviai reaguoti į švietimo ir mokymo pokyčius pasaulinėje rinkoje.

Kolegijos steigimas per pastaruosius metus buvo labai įdomi, ir idealus centrinę vietą per su state-of-the-art įrenginių miestą, užtikrina, kad mūsų studentai turi erdvų ir universalus mokymosi aplinką.

Limerick City College yra įsikūręs per modernus įrenginys, kuris įsikūrė biblioteka ir mokymosi išteklių centras, dešimt terminalo interneto laboratorijoje ir state-of-the-art klasėse. Yra pramogų viduje pėsčiomis, taip pat kavinėse ir on-campus gaiviųjų gėrimų ir bendras kambarys įrenginių skaičius.

Visi kursai laikytis atitinkamos Airijos ir Jungtinės Karalystės patikrinimo reikalavimus ir sukelti kvalifikacijų ir profesinių įstaigų ar laipsnių, kurias sudaro atitinkamų universitetų. Kiekvienas kursas buvo kruopščiai atrinkti jos reikšmę prekybos ir pramonės ir jos tarptautinio pripažinimo įrodymais profesinę kompetenciją.

Studentas dėmesys yra vienas, kad yra tikrai Airijos perspektyva ir mes tikimės pasveikinti studentai iš visų pasaulio dalių, užtikrinančių įvairių akademinių aplinką.

Studentai, atvykstantys į kolegiją mėgautis kiekvieną praktinį paskata pavyks. Limerick City koledžas dirba dėstytojai iš aukščiausios kokybės ir visi studentai turi prieigą prie įspūdingų diapazono specialistas mokymo priemonėmis, įskaitant garso ir vaizdo įranga ir šiuolaikinės kompiuterinės įrangos. Lektoriai parenkami ne tik dėl savo techninių įgūdžių, bet ir už jų gebėjimą skleisti savo žinias kitiems. Jie yra linksmas ir draugiškas, ir visada daro viską, kad užtikrintų, jog kursas yra kaip malonus, kaip įmanoma. Tokiu laipsnišką aplinkai studentai atrasti naują susidomėjimą mokymusi ir naujų realizavimo jų natūralioje potencialą.

Kolegija yra didžiuojamės galėdami pristatyti IT infrastruktūra ir pranešti, kad visi kabinetai turi savarankiškai reguliuojama šildymo ir oro kondicionavimo visiškai su lentos ir skaitmeniniai projektoriai (kurie susiję su kolegijos kompiuterių tinklo), kompiuteris kambarys aprūpintos naujausia plokščiaekranis technologijos , platus biblioteka su skaitykla įrengta kompiuterių terminalus elektroninio mokymosi, interneto prieigos ir WIFI, paslaugų studentams pareigūno ir studento bendrą kambarį.

Vietos