Kinsale College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes pagrįstai didžiuojamės savo besimokančiaisiais ir praeityje pasiektais rezultatais, kurie leido jiems sekti tolesnius universitetinėse studijose namuose ir užsienyje. Be to, daugelis pažengė į Technologijos institutus ir kitas kolegijas tolesnio ugdymo per aukštojo išsilavinimo Nuorodos Schemos ir Cork koledžai Progression nuorodos. Raginu jus kreiptis į koledžą, norint gauti išsamesnės informacijos apie bet kurį norimą kursą.

Pasirinkite išmintingai ir nepamirškite, kad esame ranka, kad galėtume pasiūlyti daugiau patarimų. Tai yra jūsų naujas pradžia - jūsų kelionė. Pasirinkdami " Kinsale College atlikote pirmąjį svarbų žingsnį.

Liz Moynihan - direktorius

Kolektyvo patogumai

Kinsale College toliau auga ir tobulėja, kad atitiktų studentų poreikius; kolegijos įstaigos atspindi šį augimą.
Kolegijoje yra specialiai sukurta priemonė, skirta prisiminti studentus, dalyvaujančius dramoje, įspūdingo amfiteatro pavidalu. Profesionalios kulinarijos studentai mokosi profesionalioje virtuvėje ir 16 vietų restorane. Tvarios daržininkystės / Permakultūros studentai turi prieigą prie rinkos sodo, dviejų politehninių tunelių ir koledžo, skirto augalų žolelių, daržovių, vaisių, riešutų ir gėlių auginimui. Studentai, dalyvaujantys technologijų mokymo kursuose, naudoja Apple Mac kompiuterius ir naujausią programinę įrangą.
Meno studentai naudojasi tamsaus patalpos įranga ir prieiga prie The Mill in Kinsale už jų metų pabaigos parodą. Visi studentai turi prieigą prie prižiūrimos kompiuterio kambario, skirto studijoms ir užduočių rašymui, kompiuterių kambaryje yra spaustuvės, taip pat nemokamas internetas. Taip pat yra nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės studentams pagrindiniame Campinas Kinsale. Visi kolegijos studentai mėgsta įvairų ir gyvą socialinį gyvenimą Kinsale, kuriame yra daugybė kavinių, naktinių klubų ir gyva muzikos vietų.

Koledžo vieta

Kinsale College yra užburta vieta Kinsale College žvejybos ir turizmo kaime, 25 km nuo Korko miesto. Vieta yra žinoma nacionaliniu ir tarptautiniu mastu dėl savo restoranų, rinkų ir lauko užsiėmimų.
Vieta paveikė kai kurių kolegijos kertinių akmenų kursų augimą ir plėtrą - lauko poilsį, subalansuotą sodininkystę (permakultūrą) ir profesinę kulinariją. Tarptautinių studentų atveju verta paminėti, kad "Kinsale" yra maždaug už 20 km nuo Tarptautinio oro uosto "Cork" ir yra lengvai pervežama iš Ringaskiddy keltų uosto. Šiuo metu reguliarus autobusas vykdo iš Korko miesto į Kinsale, todėl tampa labiau prieinamos nei bet kada anksčiau tiems, kurie keliauja į koledžą. Kaimo vietovėse akademiniams metams galima išsinuomoti apgyvendinimą, o namai / kambariai dažnai reklamuojami kolegijos skelbimų lentoje.

Komunikacijos

Komunikacijos yra privalomas modulis daugumoje 5 lygio kursų ir kai kuriuose 6 lygio kursuose. Tai pagrindinis įgūdis, kuris yra naudingas ir svarbus visose gyvenimo ir darbo srityse.
Baigus šį modulį, studentai pagerins pagrindinius kalbos, klausymo, skaitymo ir rašymo įgūdžius, taip pat nežodinį ir vaizdinį bendravimą. Visa tema yra verslo ir kūrybinis rašymas, grupės dalyvavimas, interviu ir pristatymo įgūdžiai. Ryšių technologijos daro didelę įtaką mūsų gyvenimams, o mokiniai sužinos apie pagrindinius jiems įtakos turinčius klausimus.
Bus aptarta tokia informacijos rinkimas kaip moksliniai gebėjimai, o galų gale studentai išsiugdys savo pasitikėjimą, kad veiksmingai pristatytų ir aiškintų kalbą ir raštu.
Modulis mokomas gyvybiškai, kūrybingai ir interaktyviai, skatinamas aktyvus studentų dalyvavimas ir klasės įnašas.

Darbo patirtis / darbo praktika

  • Darbo patirtis: Studentai pateikia prašymą ir praleidžia ne mažiau kaip dešimt dienų darbo patirties, susijusios su jų studijų kursu. Kai kurie iš geriausių mokymų vyksta per šią patirtį, kuri suteikia tikros praktinės veiklos ir užduočių galimybę. Studentai saugo savo veiklos žurnalą ir atspindi jų veiklą. Planavimas ir paruošimas apima dokumentų, pvz., Dabartinio CV, paraiškos teikimo, įgūdžių audito, karjeros plano ir nagrinėjamos pramonės ar sektoriaus analizės, rengimą. Bus rengiami su darbu susiję įstatymai, kad studentai suprastų savo teises ir pareigas. Darbo vietos vadovas užpildys vertinimo formą, pagrįstą studento darbo rezultatais.
  • Darbo praktika. Šį modulį atliekantys studentai kreipiasi ir praleidžia mažiausiai 40 dienų organizacijoje, susijusios su jų studijų kursu. Jie nuolat stebės savo kasdienę veiklą, įvertins ir atspindės savo veiklą.
Tyrimas bus atliekamas organizacijoje, struktūroje, funkcijose, politikos kryptyse ir kt. Bus numatyti su darbu susiję įstatymai, kad studentai suprastų savo teises ir pareigas. Darbovietės darbdavys atliks vertinimo formą, pagrįstą studento atlikimu.

Tarptautiniai studentai

Kinsale College sveikina pareiškėjus iš visų pasaulio dalių. Mes vertiname kultūrinę įvairovę ir turtingumą, kurį tarptautiniai studentai atneša į koledžą. Šis puslapis skirtas padėti tarptautiniams studentams, norintiems studijuoti koledže.

Vietos

Kinsale

Address
Bandon Rd
Kinsale

Kinsale, Korko grafystė, Airijos sala