Irish College of English

Įvadas

Oficialus aprašymas

Airijos kolegija anglų

Kokybės Anglų kalbos mokykla Dubline, Airijoje

Suaugusiųjų ir jaunimo anglų kalbos kursai gražioje Malahide Dublino pakrantė

Airijos kolegija anglų

Apdovanojimai kokybės švietimo teikėjas, Airijos kolegijos anglų kalbos mokykla buvo įkurta 1992 metais.

Mes Pripažinta Švietimo departamento kaip turintys metus išskirtiniu Anglijos mokyklas anglų kalbos mokymo, kaip užsienio kalba. Mes taip pat yra nariai MEI, kūno skatinti kokybišką švietimą Airijoje ir teikti besimokančiajam apsauga.

Tuo mūsų mokyklos etosas priešakyje yra turėti mūsų mokiniai mokosi anglų kalba su teigiamu studentų patirtį. 2014 buvome pagerbti Malahide Chamber of Commerce su "Service Excellence Award" už aiškiai demonstruojant puikų ir nuosekliai klientų aptarnavimo ir 2016 mes buvo pagerbti su "organizacijos" Metų "apdovanojimą. 2015 mes buvome pirmieji anglų kalbos mokykla Airijoje būti nominuota Jaunimo kursai Studijų Kelionės Global Industry Star Award. 2016 mes vėl buvo nominuota šiam apdovanojimui, taip pat anglų kalbos mokyklos Europe Award.

Mes turime du anglų mokyklose Dubline. Mūsų mokyklos idealiomis Dublino vietose, įskaitant Malahide anglų mokyklos, Portmarnock anglų mokyklos ir gyvenamųjų namų vasaros anglų stovykloje Glenstal abatija, Limerick.

Kaip mažas profesionaliai vykdyti anglų mokyklų, mūsų kokybė Anglų kalbos kursai yra žinomi dėl jų kompetencijos ir sutelkti dėmesį į progresavimo siūlo didelę vertę už pinigus. Mes turime visas ir Ištęstinės kursai suaugusiems ištisus metus ir laukiami mokinių grupėms per metus ir mes specializuojamės anglų kalbos kursus vaikams ir paaugliams per mūsų Junior anglų kalbos vasaros stovyklas.

Kodėl rinktis studijas mūsų anglų kalbos mokykla?

  • Puikus Studentų Patirtis - apdovanojimai English School Dubline.
  • Kokybės Anglų kalbos kursai - Pripažintos Švietimo departamento ir narių MEI.
  • Perfect pakrančių Dublinas Vietos Malahide & Portmarnock - Dublinas oro uostas (10 min), Dublino miesto centras (20 min).
  • Malahide - idealiai tinka vaikams ir paaugliams - Malahide yra vienas iš Dublino labiausiai pasiturinčių ir saugus miestuose.
  • Teigiamas Klientų patirtis - Mūsų puikus atsiliepimai "Geriausias Jaunesnysis vasaros stovykla Patirtis Airijoje".
  • Eiti į mokyklą - nepakartojama visų mūsų kokybės šeimoje Apgyvendinimas yra kelios minutės pėsčiomis nuo mokyklos.
  • Prestižinis internatinė mokykla - Mūsų naujas Jaunesnysis Gyvenamasis programa ne Glenstal abatija.
Airijos kolegija anglų

Prisijunkite prie mūsų 2017 ir patirti Mažos mokyklos jaustis ir draugiškas atmosferą, kur individualūs poreikiai gali būti tenkinami. Mūsų dėmesio Junior stovyklose birželio, liepos ir rugpjūčio 2017 siūlau vaikų ir paauglių galimybę pasinerti į kalba ir grįžti namo su didesniu sklandumą ir meilės anglų kalba. Tai padės jiems pasiekti savo studijų tikslus ir padidinti būsimas profesinės karjeros galimybes. Mūsų ideali vieta Malahide siūlo saugų ir gražioje pajūrio nustatymą bet kurios studijų viešnagės. Mes esame per lengva prieiga visa Dublino turizmo objektų priėmimo mums puikus pasirinkimas anglų kalbos mokykla Dubline.Airijos kolegija anglų pripažįsta ACELS, tam tikrus kokybės ir kvalifikacijų Airija paslauga, skirta anglų kalbos mokymo (ELT).

Airijos kolegija anglų

Vietos

Dublinas

Address
Irish College of English,
6 Church Road,
Malahide,
Co. Dublin,
K36 KF21,
Ireland.

Dublinas, Dublino grafystė, Airijos sala

Limerikas

Address
Glenstal Abbey
Co. Limerick

Limerikas, County Limerikas, Airijos sala