Institute of Child Education and Psychology

Įvadas

Oficialus aprašymas

APIE MUS

ICEP Europa yra patikimas šaltinis internete tęstinio mokymo ir profesinio tobulėjimo pedagogams ir giminingų specialistų, kurie dirba su vaikais ir jaunimu. Specializuojasi psichologijos ir specialiųjų poreikių, mūsų kursai yra visas išsivysčiusias ir mokė pirmaujančių praktikų savo srities specialistai. Mūsų tikslas, kaip organizacija yra padėti visiems vaikams pasiekti visą savo potencialą per aukščiausios kokybės nuolatinį profesinį tobulinimąsi.

Visi mūsų kursai yra pristatomi per patogus ir moderniausių technologijų, išleidimą jums kontroliuoti kada ir kur norite studijuoti. Mūsų kursai yra praktinio dėmesio ir spręsti realaus gyvenimo problemas, su kuriomis susiduria pedagogai. Naudojant naujausią tyrimus, mes greitai sekti naujausią informaciją į klases. ICEP Europa yra įsipareigojusi kompetencijos švietimo srityje; Mūsų atsidavęs personalas ir novatoriškas interneto mokymosi aplinka leidžia mums teikti aukštos kokybės švietimą, kad daro skirtumą.

Mūsų universitetas Kursai pasaulinio lygio mokslą, stiprus akreditaciją ir bendradarbiavimą ir duos jums specialisto kvalifikaciją specialiųjų mokymosi poreikių. Sukurkite savo gylį patirtimi, savo pasitikėjimą ir kompetenciją su vienu iš mūsų kursus bendradarbiaujant su Dublino miesto universitetas, University of East Londone ir Leeds Beckett universitete.

Kodėl verta rinktis ICEP Europą

Įsivaizduokite, įtraukiant į klasę, kuri atitinka kai ji tinka jūsų tvarkaraštį ir tinka jūsų užimtas, daug laiko spaudžiami gyvenimo būdą. Įsivaizduokite, susipažinti ne tik su didžiule rezervuaro dabartinių mokslinių tyrimų ir galvoti savo dalyko srities, bet taip pat daro mokytojas vadovauti ir palengvinti jums, kaip jūs išmoksite, ką jums reikia sužinoti savo tempu. Dabar įsivaizduokite, kad tai vyksta jūsų namuose, biure, arba į bet kurią vietą su interneto prieiga.

Sveiki atvykę į nuotolinio mokymosi. Sveiki atvykę į ICEP Europą.

ICEP Europa siūlo lanksčius mokymosi internetu sprendimus, kurie yra pritaikyti patenkinti įvairius individualius poreikius, kuriems gresia darbo su vaikais ir jaunimu šiandien iššūkius. ICEP Europos kursai paprastai paaiškinti, tačiau lieka ištikimas, į naujausią mokslo srityje ir siūlome praktinių ir atitinkamus sprendimus. Jie sukūrė tiems, kurie turi išmokti įrodyta metodikas spręsti individualias situacijas jų darbo dienos ar namų situaciją.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kontaktai
Vietos adresas
ICEP Europe, Unit 4K

Maynooth Business Campus

Kildare, IE