Englishour

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Englishour!

Visiškai akredituota mokykla

Sužinokite angliškai greitai!

" Englishour", esanti Dublino miesto centre, siūlo praturtintas anglų kalbos pamokas ir kursus kalbėtojams iš kitų kalbų.

Mūsų patyrusių, profesionalių ir kvalifikuotų dėstytojų komanda mokys jus kalbėti anglų kalba kaip gimtoji. Su kiekviena anglų kalbos pamoka, jūsų bendravimo įgūdžiai kalbant, rašant ir klausydami pagerės.

"Englishour" pripažįstama anglų kalbos mokymo (ELT) anglų kalbos paslaugų akreditavimu ir koordinavimu (angl. ACELS).

"Englishour" yra Airijos rinkodaros anglų kalbos narys (MEI).

"Englishour" centre yra mūsų įsipareigojimas mokyti mūsų studentų natūralius žodinius anglų kalbos žodžius - anglų kalbos, kaip kalba vietiniai gyventojai, skirtingai nei oficiali anglų kalba, kurią galbūt išmokote mokykloje, bet nebūtų labai naudinga dienai dienos diena.

Mūsų dvi mokyklos yra įsikūrusios netoli Dublino miesto centro esančios O'Connell gatvės, akmens metimos nuo Spire ir GPO, patogios tiek miesto lankytojams, tiek čia dirbantiems žmonėms, norintiems tobulinti anglų kalbą. Mes siūlome įvairias klases įvairiais laikais ir lygiais, įskaitant vakarą ir savaitgalį, taip pat gali organizuoti apgyvendinimą ir pramogas, pvz., Ekskursijas lankančių studentų.

Kodėl angliškai?

  • Anglų kalbos mokytojai greitai mokosi
  • Komunikatyvi užduotys pagrįsta metodika
  • Mažos klasės
  • Fantastiška miesto centro vieta
  • Nemokamas wiFi interneto ryšys
  • Nr registracijos mokestis
  • Nemokami knygos ir medžiagos bei arbata ir kava
  • Ekskursijos labai savaitgalį apsilankyti Airijoje

Mūsų anglų kalbos kursai

Mes siūlome įvairias anglų kalbos kursus, kad atitiktų jūsų poreikius ir reikalavimus. Mūsų dėstytojai glaudžiai bendradarbiaus su jumis, kad užtikrintų aukštą anglų kalbos standartų tenkinimą.

Mūsų ryto klasė - intensyvus kursas, skirtas pagerinti jūsų kalbos, gramatikos, klausymo, skaitymo ir rašymo įgūdžius. Mūsų patyrę mokytojai padės jums tiksliai ir natūraliai bendrauti.

Popietės klasė tik 35 € per savaitę! Visapusiškas ir įvairus kursas, kuriame pamoka daugiausia dėmesio skiriama kalbėjimui! Šioje klasėje besimokantieji bus mokomi įvairias naujas ir įdomias žodynes, su kuriomis jie gali išreikšti save, naudodamiesi tiksline kalba.

Vakarinė klasė. Tyrinėkite sau ar pripažintąCambridgeorIELTSexam. Visos knygos ir medžiagos yra įtrauktos į kainą. Klasės apima kalbėjimo, rašymo, klausymo ir gramatikos tikslumą.

Šeštadienio klasė. Tiems, kurie užsiėmę per savaitę. Šeštadieninė klasė - tai mokytis anglų kalbos bendravimo įgūdžių draugiška atmosfera. Kiekvienas šeštadienis pamoka yra tris valandas gramatikos, klausytis ir, žinoma, kalbėti!

"Englishour" siūlo studentams patogų, kokybišką apgyvendinimą, kai jie mokosi su mumis. Galite pasirinkti, ar apsistoti šeimynoje, apsikeisti butu su kitais anglų kalbos mokiniais ar aukštos kokybės nakvynės namais.

Mes reguliariai tikriname visus savo apgyvendinimą, kad užtikrintume, jog jūsų buvimas yra patogus ir saugus jūsų kursuose.

Vietos

Dublinas

Address
Englishour
3 Lower Abbey Street
&
20 Eden Quay
Dublin 1
Ireland

Dublinas, Dublino grafystė, Airijos sala