English Language Ireland

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki Anglų kalba Airija - MEI akredituotas saulėtoje mokykloje Pietryčių Airija. Esame pasirengę dalintis savo kokybe Anglų kalbos pamokos, Mūsų kultūra ir mūsų rūpinimasis ir dėmesys nuostabioje kaimo vietovėje su kai kuriais miestų blaškančiaisiais - jei ieškote kai kurių!

Su kalnuose, šlovingą kraštovaizdį ir upių slėnius, County Carlow Verta atrasti ir ištirti. Prieš gražų kraštovaizdį, lankytojai "Carlow" Airijos saulėtoje pietryčiuose atskleis puikų atostogų patirtį, svaiginančius lauko nuotykius, tradicinį kaimo gyvenimą, energingus apsipirkimus ir turtingą kultūros paveldą.

Įkurta 2000 metais mokytojai ir tėvai, Ruth & Terry Coffey; Anglų kalbos Airija (ELI) yra Pasaulinio lygio kalbos mokymosi priemonė Papildyta 300 šimtų vietinių šeimininkų Skirta padėti kiekvienam studentui pasiekti visą savo potencialą per imerinį mokymąsi ir pagrindinį kelią aukštojo mokslo institucijoms.

ELI universitetas Baigę mokytojai sukuria asmeninį mokymosi patirtį, kuri įtraukia mokinius į aktyvius mokymosi metodus, kurie didina jų savigarbą, pasitikėjimą savimi, gebėjimą kritiškai mąstyti ir kūrybiškai išreikšti save.

Mūsų entuziazmas yra geresnis mokymasis ir kultūrinė patirtis visą gyvenimą, turint omenyje Airijos šilumą, draugiškumą ir įdomybę.

Visi mokytojai yra universiteto absolventai, turintys kvalifikaciją dėstyti anglų kalbos kaip užsienio kalbos. Daugelis dėsto užsienyje ir praleidžia įvairias akademines bei gyvenimo patirtis. Jų dėmesys skiriamas kokybiškam mokymuisi asmenine, atsipalaidavusi ir draugiška atmosfera.

Mokymo metodika

ELI mokymas yra orientuotas į besimokančiųjų poreikius, o specialūs kursai yra pritaikyti. Kursai skirti kurti gerus bendravimo įgūdžius, derinant interaktyvius ir struktūrinius metodus. Mes didžiuojamės savo komunikaciniu mokymo metodu.

Vietos

Carlow

Address
The Schoolhouse,
46 Idrone Park,
O'Brien Road

Carlow, County Carlow, Airijos sala