Oficialus aprašymas

Sveiki Anglų kalba Airija - MEI akredituotas saulėtoje mokykloje Pietryčių Airija. Esame pasirengę dalintis savo kokybe Anglų kalbos pamokos, Mūsų kultūra ir mūsų rūpinimasis ir dėmesys nuostabioje kaimo vietovėje su kai kuriais miestų blaškančiaisiais - jei ieškote kai kurių!

Su kalnuose, šlovingą kraštovaizdį ir upių slėnius, County Carlow Verta atrasti ir ištirti. Prieš gražų kraštovaizdį, lankytojai "Carlow" Airijos saulėtoje pietryčiuose atskleis puikų atostogų patirtį, svaiginančius lauko nuotykius, tradicinį kaimo gyvenimą, energingus apsipirkimus ir turtingą kultūros paveldą.

Įkurta 2000 metais mokytojai ir tėvai, Ruth & Terry Coffey; Anglų kalbos Airija (ELI) yra Pasaulinio lygio kalbos mokymosi priemonė Papildyta 300 šimtų vietinių šeimininkų Skirta padėti kiekvienam studentui pasiekti visą savo potencialą per imerinį mokymąsi ir pagrindinį kelią aukštojo mokslo institucijoms.

ELI universitetas Baigę mokytojai sukuria asmeninį mokymosi patirtį, kuri įtraukia mokinius į aktyvius mokymosi metodus, kurie didina jų savigarbą, pasitikėjimą savimi, gebėjimą kritiškai mąstyti ir kūrybiškai išreikšti save.

Mūsų entuziazmas yra geresnis mokymasis ir kultūrinė patirtis visą gyvenimą, turint omenyje Airijos šilumą, draugiškumą ir įdomybę.

Visi mokytojai yra universiteto absolventai, turintys kvalifikaciją dėstyti anglų kalbos kaip užsienio kalbos. Daugelis dėsto užsienyje ir praleidžia įvairias akademines bei gyvenimo patirtis. Jų dėmesys skiriamas kokybiškam mokymuisi asmenine, atsipalaidavusi ir draugiška atmosfera.

Mokymo metodika

ELI mokymas yra orientuotas į besimokančiųjų poreikius, o specialūs kursai yra pritaikyti. Kursai skirti kurti gerus bendravimo įgūdžius, derinant interaktyvius ir struktūrinius metodus. Mes didžiuojamės savo komunikaciniu mokymo metodu.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

English Language Ireland

Mūsų bendrojo anglų kalbos kursuose jūs daug kalbate! Klasės puikiai tinka studentams ir specialistams. Kiekvieną savaitę turite 20 valandų, kad susitelktumėte į savo por ... [+]

Mūsų bendrojo anglų kalbos kursuose jūs daug kalbate! Klasės puikiai tinka studentams ir specialistams. Kiekvieną savaitę turite 15 valandų, kad sutelktumėte dėmesį į savo poreikius. Patobulinkite savo lygį, susirenka naujus tarptautinius draugus ir mėgaukitės nemokamais užkandžiais ryte. Mūsų mažos grupės garantuoja asmeninį dėmesį visiems mūsų besimokantiems. Taigi atvykau ir praktikuoti savo anglų kalbą Carlow, nuostabiame Airijos miestelyje Airijos Senovės Rytuose.

KAS galėtumėte laukti?

Kursai orientuoti į sklandumą, žodyną ir grupinį darbą 15 valandų mokymas kiekvieną savaitę Pradėkite kurso bet kuriuo norima diena! Nemokamas belaidis internetas + savarankiškos studijos Nemokama kurso medžiaga Nuolatinė parama ir jūsų mokytojų atsiliepimai Draugišką ir naudingą pagalbą gyvenant Airijoje Part Time ... [-]
Airijos sala Carlow
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 25 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
The Schoolhouse,
46 Idrone Park,
O'Brien Road

Carlow, County Carlow, IE
Social Media