Direct English

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas mes esame

Ar norite mokytis anglų kalbos kursų viename iš gražiausių, energingiausių ir draugiškiausių Airijos miestų? Tada kviečiame į "Direct English Ireland", įsikūrusią Korko miesto širdyje Airijos pietvakariuose. Tiesioginės anglų kalbos Airijoje jūs gausite aukštos kokybės anglų kalbos kursus iš aukštos kvalifikacijos anglų kalbos mokytojų. Nuo pirmos dienos jums bus priskirta jūsų lygiui tinkamai klasei ir bus pasitikima anglų kalba. Mes siūlome anglų kalbos pamokas devyniais skirtingais lygmenimis: nuo pradedančiųjų iki pažengusių, kartu su socialine veikla / kultūrine pramoga, kurios tikslas yra pagerinti savo anglų kalbos įgūdžius, tuo pačiu metu leidžiant jums patirti tai, ką ši nuostabi šalis ir miestas gali pasiūlyti.

Mes esame pirmoji Airijos tiesioginės anglų kalbos šaka. Tiesioginė anglų kalba yra viena iš pirmaujančių franšizių ELT pramonėje, "Direct English" veikia daugiau nei 25 pasaulio šalyse. Mūsų kursus tvirtina Švietimo ir studijų departamentas tarptautiniams studentams.

Ką mes darom

Tiesioginė anglų kalba sukuria pasitikėjimą nuo pirmosios dienos ir yra veiksmingiausia kalbos sistema tiems, kurie nori mokytis anglų kalbos. Pasirinkus devynis lygmenis, tiesioginis anglų kalbos pasirinkimas yra didesnis nei bet kuri kita anglų kalbos mokymo sistema. Mes paskatinsime jus kalbėti anglų kalba nuo pat pirmos klasės. Ne klasėje angliškai, bet kalba realiose situacijose.

Mes taip pat padėsime lengviau persikelti į Airiją ir užtikrinti, kad tai būtų sklandus ir lengvas procesas. Mes siūlome pagalbą kursų pasirinkimui, VISA programoms ir administravimui, sveikatos draudimui, transportui ir apgyvendinimui. Mes didžiuojamės savo teikiamomis asmeninėmis paslaugomis kiekvienam iš mūsų studentų ir mielai jums padėsime kuo geriau, tiek prieš, tiek per jūsų buvimo vietą Airijoje.

Tiesioginiai anglų kalbos ištekliai

Nuo pirmos dienos jūs mokysitės ir mokysitės anglų kalbos įgūdžių, naudodami unikalų asmeninių studijų, pamokų ir pokalbių klasių derinį. Mūsų kursų medžiaga apima kasdieninius scenarijus, todėl jūs išmoksite tikrą anglų kalbą realiam pasauliui. Kiekvienas jūsų kursas apima daugybę besimokančiųjų išteklių, kad jus domintų ir motyvuotų.

Kursų medžiaga kiekvienam lygiui apima:

  • Įvadinis vadovas
  • Kursų knyga
  • Kompanioninė knyga
  • Kompiuterio vaizdo diskas
  • 9 garso kompaktiniai diskai
  • Multimedijos kompaktinis diskas

Mūsų misija

Mokymasis yra ir turėtų būti įdomus! Mes tikrai tikime, kad čia tiesioginė anglų kalba. Mes teikiame geriausią anglų kalbos mokymą, bet tai atliekame taip, kaip studentai smagiai dalyvauja procese. Mes įsipareigojame plėtoti visus keturis kalbos įgūdžius (skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo), taip pat įvedant ir propaguojant kultūros ir istorinį paveldą Airijos saloje.

Vietos

Kamštis

Address
9 St Patrick's Hill, Cork, T23 KNV9
T23 KNV9 Kamštis, Korko grafystė, Airijos sala