Oficialus aprašymas

Sukurkime Jūsų ateitis kartu

Mes Kamščiatraukis, stažuotės teikėją ir verslo paleisties mokyklą viską sujungti į vieną. Mes tikime, kad padėti žmonėms geriau, tiek jų asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Mokykitės, buvimo alkanas.

Kamščiatraukis yra novatoriškas teikėjas stažuotes ir verslo paleisties programas, esančių visame pasaulyje. Mes įsikūrę gyvybingame mieste Ekseteris, Jungtinė Karalystė, ir mūsų tikslas yra aiškus. Mes norime sukurti geriausias galimybes asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui rinkoje.

Verslumas ir verslo mokymo plėtros

Mūsų stažuotės yra unikalus - mes tik stažuotės teikėjas pasiūlyti mokymus verslo plėtros nemokamai kartu su kiekvienos programos mes paleisti. Mokymo ir programa yra unikali Kamščiatraukis ir apima naujausius pokyčius marketingo, verslo ir verslumo. Mokymo visada bus mokomi pramonės specialistų, todėl galite būti tikri kokybės.

Patikimas teikėjas stažuotės patirtis

Mes siunčiame šimtus studentų metais stažuočių vietas visame pasaulyje. Kai prisijungti įgyti kontaktus, išplėsti savo CV, ugdyti kalbinius įgūdžius, uždirbti universitetinį kreditą, tyrinėti naują kultūrą, įgyti aiškumo arba turėti patirties, kad liks su jais gyvenime. Ką gi, jūs ieškote, rasite kažką, kas prieinama, patikimas ir neįtikėtina, vertinga patirtis.

Mes žinome, kad mūsų stažuotės programos yra geriausias galite rasti. Ir mes norime tai įrodyti jums.

Pristatome * Kamščiatraukis Mintys

"Kamščiatraukis Mintys yra ne iš visko, ką darome širdį. Tai problemų sprendimo kūrybiškai, mokymo sau naujų įgūdžių ir pirmaujanti kitiems kurti kaita - gyvybiškai dalykų, kad tiesiog nėra mokoma niekur kitur. TOM krūmynų / Kamščiatraukis įkūrėjų

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Corkscrew Startup School

Prisijunkite prie mūsų unikali 28 dienos Hibridinis Paleistis stažuotės ir plėtoti savo kūrybiškumą, iniciatyvą ir vadovavimo įgūdžius, sužinoti apie verslo paleidimo vie ... [+]

Prisijunkite prie mūsų unikalus 28 diena Hibridinis Paleistis Stažuotės ir plėtoti savo kūrybiškumą, iniciatyvą ir vadovavimo įgūdžius, sužinoti apie verslo paleidimo vienu iš miesto novatoriškiausių cowork erdvėse.

Investuokite į savo ateitį

Sužinokite verslumo mąstyseną ir tapti itin darbingas. Kelionės į Dubliną

Prisijunkite prie "Facebook" ir "Google" į vieną iš labiausiai verslumo Europos sostinėse.

Hibridinis Stažuotės

Studijų užsienyje ir darbo patirties mišinys iš paleisties aplinką.

Hibridinis "Startup" Stažuotė

Mes tikime, Internship programos turėtų būti daugiau nei tiesiog darbo patirtį, todėl mes sukūrėme unikalią Hybrid Paleistis Stažuotė sutelkti dėmesį į besivystančių pagrindinius įsidarbinimo įgūdžius per pradedantiesiems pasaulyje. Mūsų naujoviška programa mišiniai darbo patirtį vienoje iš labiausiai verslumo cowork erdvių Dublinas praktinio mokymo apie tai, kaip sukurti įgyvendinamą verslo idėją ir priimti jį į rinką su minimalia rizika ir investicijų. Su asmens globa, hands-on mokymo ir puikių atsiliepimų, kuria galite pasitikėti mumis pristatyti programą, kuri idealiai tinka Jums.... [-]

Airijos sala Dublin
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
28 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba