Corkscrew Startup School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sukurkime Jūsų ateitis kartu

Mes Kamščiatraukis, stažuotės teikėją ir verslo paleisties mokyklą viską sujungti į vieną. Mes tikime, kad padėti žmonėms geriau, tiek jų asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Mokykitės, buvimo alkanas.

Kamščiatraukis yra novatoriškas teikėjas stažuotes ir verslo paleisties programas, esančių visame pasaulyje. Mes įsikūrę gyvybingame mieste Ekseteris, Jungtinė Karalystė, ir mūsų tikslas yra aiškus. Mes norime sukurti geriausias galimybes asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui rinkoje.

Verslumas ir verslo mokymo plėtros

Mūsų stažuotės yra unikalus - mes tik stažuotės teikėjas pasiūlyti mokymus verslo plėtros nemokamai kartu su kiekvienos programos mes paleisti. Mokymo ir programa yra unikali Kamščiatraukis ir apima naujausius pokyčius marketingo, verslo ir verslumo. Mokymo visada bus mokomi pramonės specialistų, todėl galite būti tikri kokybės.

Patikimas teikėjas stažuotės patirtis

Mes siunčiame šimtus studentų metais stažuočių vietas visame pasaulyje. Kai prisijungti įgyti kontaktus, išplėsti savo CV, ugdyti kalbinius įgūdžius, uždirbti universitetinį kreditą, tyrinėti naują kultūrą, įgyti aiškumo arba turėti patirties, kad liks su jais gyvenime. Ką gi, jūs ieškote, rasite kažką, kas prieinama, patikimas ir neįtikėtina, vertinga patirtis.

Mes žinome, kad mūsų stažuotės programos yra geriausias galite rasti. Ir mes norime tai įrodyti jums.

Pristatome * Kamščiatraukis Mintys

"Kamščiatraukis Mintys yra ne iš visko, ką darome širdį. Tai problemų sprendimo kūrybiškai, mokymo sau naujų įgūdžių ir pirmaujanti kitiems kurti kaita - gyvybiškai dalykų, kad tiesiog nėra mokoma niekur kitur. TOM krūmynų / Kamščiatraukis įkūrėjų

Vietos

Dublinas

Irish Education Partners

Address
Irish Education Partners
Carmody House,
Deverell Place,

Dublin 1 Dublinas, Dublino grafystė, Airijos sala
Interneto svetainė
Telefonas
+353 1 549 9561