Cork English Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sužinokite anglų Cork City, Airija

Mes esame nepriklausoma anglų kalbos mokykla įsikūrusi Cork City širdyje Airijos pietuose. Įkurta tarnauti tiems, kurių gimtoji kalba yra ne anglų poreikius, mūsų tikslas yra suteikti puikią instrukcija anglų language.Cork City siūlo draugišką aplinką, kuri suteikia mūsų studentams galimybę naudoti anglų kalbą su kalba yra gimtoji ir praktikos su kiekviena kita, o įgyti didesnį supratimą apie Airijos gyvenimą ir kultūrą.

Pripažinta iki ACELS, tam tikrus kokybės ir kvalifikacijų Airija paslauga, už anglų kalbos mokymo siūlome puikią spektrą aukštos kokybės kursus, kad atitiktų jūsų poreikius. Mes taip pat rinkodaros anglų Airijoje (MEI), asociacija, atstovaujanti tik viršutinis anglų kalbos mokyklų nariu Airijoje.

Anglų kalbos kursai Koks bebūtų Jūsų norintiems pagerinti savo dabartinį lygį anglų turime anglų kalbos kursus už jus. Mes siekiame padėti mūsų studentai sėkmingai savo anglų kalbos mokymosi viršydama savo lūkesčius ir efektyvaus, kad ir ką mes darome. Mes siūlome kokybės programas anglų kalba mūsų tarptautiniams studentams, įskaitant diapazonas:

Bendra Anglų kalbos kursai Verslo anglų kalbos kursai Kembridžo egzaminų rengimo kursai IELTS egzaminų rengimo kursai Mokslo metai Programa

Anglų kalba Korke Norime užtikrinti, kad jūsų laikas Korke yra kaip malonus ir produktyvus, kaip įmanoma. Jums bus naudinga iš patirties ir entuziazmo mūsų komandos trenerių ir pagalbinio personalo.

Be to, teikiant Jums geriausias anglų kalbos mokymas, siūlome įvairų ir įdomi socialinių Veiklos programa, kad turėtumėte galimybę praktikuoti savo anglų kalbos įgūdžius nekilnojamojo situations.The Socialinės programos skatina studentus atrasti gražių vietų interesų Korkas mieste. Mes organizuojame pusę dienos ekskursijos ir visą dieną keliones į kai kurie iš labiausiai lankomų ir garsus vietų Korko miesto ir Airijoje.

Siūlome kruopščiai atrenkami Apgyvendinimas parinktis arti mokyklos vietose. Mes siūlome bendrą apartamentus miesto centre, vos kelios minutės pėsčiomis iki school.We pat siūlome šeimoje apgyvendinimą ir mūsų studentų atsiliepimai pasigirti labiausiai svetingi ir draugiški šeimose aplink.

Mes laukiame Jus į mūsų anglų kalbos mokykloje, Korkas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Courses in General English

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 50 savaites Registracija galima Airijos sala Cork

[+]

kursai yra sukurta siekiant suteikti Jums anglų kalbos įgūdžius, kad galėtų gyventi, dirbti, mokytis, keliauti į anglakalbė aplinka.

Prieš pradėdami kursą Cork anglų akademijos jūs užbaigsite anglų kalbos lygio bandymas padės mums nustatyti savo atspirties lygį ir užtikrinti, kad renkatės Jums tinkamiausią kursą.

Kurso knygos, segtuvai ir papildoma medžiaga, įskaitant autentiškų medžiagų, tokių kaip laikraščių straipsnių laikraščiuose, DVD, interneto, knygų ir kitų žiniasklaidos yra naudojami mokytojo patenkinti kalbos poreikius visų klasėje asmenims.

Galite paleisti programą kiekvieną pirmadienį per nustatytus datų, išskyrus mokyklos ir švenčių dienomis, kurioje mokyklos yra uždarytos.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Clarkes Bridge House, Hanover Street
Cork, County Cork, IE