City Colleges - Online Learning

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į e-mokymosi koledže miesto kolegijų

Tuo E-mokymasis kolegijoje, siūlome tą patį miestą kolegijose kursus, tačiau internetu forma. Studentai mėgautis pasaulinės klasės interneto išteklių, geriausių ir labiausiai up-to-data tyrimo medžiagos, ir negailestingai įsipareigojimą asmeninio dėmesio naudą. City kolegijų kolegija eLearning atstovauja visiškai naujas požiūris į trečiojo lygio profesinio mokymo ir egzaminų rengimo internete.

Daugelis Airijos pirmaujančių dėstytojų teisine, apskaitos, žiniasklaidos, pramogų ir žurnalistikos, verslo, kompiuterijos ir IT, menų, kriminologija ir psichologijos srityse susibūrė pasiūlyti mokiniams kitokią mokymosi patirtį, viena, kai besimokančiojo poreikiai yra svarbiausia, o jo ar jos lūkesčius nuolat lenkia.

Kaip tai veikia

E. mokymasis yra įrodyta, kad būti labai veiksmingas būdas instrukcija. Jis suteikė milijonus mokinių neįkainojamų galimybių progresuoti studijas patogiu, labiau prieinamos ir efektyviai. Ataskaita užsakė JAV Švietimo departamentas (įrodymų vertinimo pagrįstos praktikos Online Learning (2010)) nustatė, kad "klasės su nuotolinio mokymosi (ar mokoma visiškai internete arba sumaišytas), vidutiniškai gaminti stipresnius studentas mokymosi rezultatus nei padaryti klases su tik akis į akį instrukcija "ir" .. kad vidutiniškai, studentai Online mokymosi sąlygų atlikti kukliai geriau nei gaunant akis į akį nurodymą. "Atsižvelgiant kursą su eLearning koledže miesto kolegijų negalėjo būti lengviau. Jūs turėsite prieigą prie Pilną paskaitos (gyva ar įrašyti - The choice is yours), išimtiniais kursų medžiagų atsisiųsti formatą ir asmens, vienas su vienu paramos iš savo kurso kuratorius.

Vietos

Airija internete

Address
College of e-Learning, City Colleges,
South Great George's Street,
Dublin 2

Airija internete, Airijos sala

JK internete

Address
JK internete, Jungtinė Karalystė

JAV internete

Address
JAV internete, Jungtinės Amerikos Valstijos

Australija internete

Address
Australija internete, Australija

Kanada internete

Address
Kanada internete, Kanada

Vokietija internete

Address
Vokietija internete, Vokietija

Prancūzija internete

Address
Prancūzija internete, Prancūzija

„Singapore Online“

Address
„Singapore Online“, Singapūras

Jungtiniai Arabų Emyratai internete

Address
Jungtiniai Arabų Emyratai internete, Jungtiniai Arabų Emyratai

Italija internete

Address
Italija internete, Italija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: