Birchwater Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų misija

Birchwater Education yra Birchwater Education institutas, kuris specializuojasi kalbų ir verslo studijų programose.

Mes stengiamės, kad mūsų studentai norėtų mokytis ir paverstų jas būsimos progreso galimybėmis.

Mes stengiamės padėti savo studentams tapti pritaikymais tiek asmeniškai, tiek darbo aplinkoje, turėdami žinių, įgūdžių ir gebėjimų, kad galėtume išnaudoti visas savo galimybes ir būti sėkmingais specialistais.

Kaip pedagogai, mes siekiame patenkinti daugialypius žvalgybos būdus, taikydami įvairias mokymosi strategijas, novatoriškus metodus ir didinant mokinių mokymąsi naudojant technologinius metodus.

Kaip darbdaviai, mes vertiname savo darbuotojus, skatina jų kūrybiškumą ir idėjas, pasikliauja jomis, kad galėtume sukurti savo viziją.

Kaip paslauga mes vertiname veiksmingą bendradarbiavimą su įmonėmis, bendruomene, pilietine visuomene ir valstybe.

Mūsų vizija

Birchwater Education siekia būti nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintas pasaulinės perspektyvos institutu, novatorišku, kūrybingu ir adaptuotu pedagogų bendruomene, turinčia dinamišką ir įdomų studentų teikiamą pristatymą, kuris lemia aukštą reputaciją švietimo meistriškumui. Tokiu būdu siekiame gerinti mūsų studentų gyvenimo galimybes tiek nacionaliniu, tiek pasauliniu mastu.

Pagrindinės vertybės

  • Sąžiningumas, lojalumas ir sąžiningumas. Visose praktikose mes vertiname etiškumą. Fakulteto nariai stengiasi įtikinti šią vertę savo studentams.
  • Studentų centras: Mes siekiame išsilavinimo, apklausos ir tarnybos, kad atitiktų studentų kintančius poreikius. Mes skatiname visą gyvenimą trunkantį mokymąsi, pilietinę ir socialinę atsakomybę, lyderystę ir karjeros augimą
  • Kompetencija per griežtą, aukštos kokybės švietimą visiems studentams. Tobulumas reikalaujamas mokant ir teikiant paslaugas.
  • Pritaikymas: rengiant studentus pasauliniam, technologiškai besikeičiančiam pasauliui, fakultetai ir personalo nariai turi būti adaptuojami ir reaguoti rengdami ir įgyvendindami programas bei paslaugas. "Birchwater" teikia didelę vertę vadovų, kuriuos rodo jo dėstytojai ir darbuotojai
  • Kolegiali aplinka su šiuolaikiškais, funkcionaliais ir maloniais patogumais, saugia koledžu ir atsakingu mokesčių valdymu

Vietos

Limerikas

Address
Riverstone Clock Tower, Hartstonge Gate, Henry St,
Limerick City

Limerikas, County Limerikas, Airijos sala