Oficialus aprašymas

Atlas Language School - Dublinas

Atlas Language School buvo įkurta 2003 metais. Nors mes pradėjome tik vieną klasę, o vienas mokinys greitai išsiplėtėme, kad taptume viena iš sparčiausiai augančių kalbos mokyklų Airijoje. Šiandien mes esame Portobello namuose, gražioje svarbioje pastato Dubline širdyje. Mūsų nauja mokykla yra naujausia įranga, kurioje yra 25 klasės, studentų kavinė / restoranas, biblioteka, meditacijos kambarys, kompiuterių laboratorija ir didelė studentų poilsio zona. Mes sveikiname studentus iš viso pasaulio į įvairius kursus, įskaitant bendrą anglų kalbą, egzamino paruošimą, jaunimo programą ir mokytojų rengimo kursus. Mes tikime, kad mūsų sėkmė iki šiol yra dėl mūsų įsipareigojimų kokybei, ir mes esame pasiryžę suteikti profesionalų, draugišką ir palaikančią mokymosi aplinką. Su puikiais mokytojais ir patogumais, visaapimančia ir įdomia socialine programa ir puikia centrine vieta, mes tikime, kad mes esame geriausia mokykla anglų kalba Dubline.

Mokymo metodas

Mūsų mokymas grindžiamas komunikaciniu ir užduočių požiūriu, o tai reiškia, kad studentai visada sutelkia dėmesį į efektyvią realaus gyvenimo komunikaciją ir praktikavimo bei jos įgyvendinimo būdus. Klasėje studentai dirba plečiant jų produktyvius ir priimtinus įgūdžius, kartu didindami jų tikslumą ir sklandumą. Mes sukūrėme kalbų mokymosi kelią, kuris visiems besimokantiesiems suteiks aiškų kiekvieno mūsų lygmens tikslų apibūdinimą. Nesvarbu, ar mokiniai yra su mumis 2 savaites, ar aštuonias savaites, ar metus, mes padėsime jiems parengti aiškią mokymosi strategiją, pagrįstą jų individualiais tikslais.

Įranga

 • 25 klasių
 • Studentų kavinė / restoranas
 • Biblioteka
 • Meditacijos kambarys
 • Kompiuterių laboratorija
 • Didelė studentų poilsio zona

Socialinis

Mes tikime, kad, norėdami kuo geriau išnaudoti savo laiką Airijoje, studentai turėtų bendrauti su anglomis ne tik klasėje, bet ir įvairiose aplinkose bei kontekstuose. Štai kodėl mūsų socialinė ir kultūrinė programa mums yra tokia svarbi ir kodėl mes praleidžiame tiek daug laiko ir energijos, kad įsitikintume, jog ji yra tokia įvairi, įdomi ir įdomi. Mes turime specialų socialinių programų koordinatorių, kuris visus studentus organizuoja renginius, keliones ir vizitus per metus. Ši veikla yra planuota beveik visų kursų dalis ir paprastai vyksta po pamokų po pietų ir vakare. Mes taip pat organizuojame dienos ir savaitgalio keliones į vaizdingas vietas už Dublino ribų, pavyzdžiui, Connemara, Clare ir Galway.

Apgyvendinimas

 • Likti namuose
 • Studentų gyvenamoji vieta

Per daugelį metų mes užmezgėme tvirtus ryšius su daugybe vietinių šeimų, kurie per savo mokinius Airijoje priėmė mūsų moksleivius, kurių visus asmeniškai apklausė mūsų apgyvendinimo pareigūnas ir kurie buvo išrinkti dėl jų patirties ir draugiškumo.

Mes taip pat turime keletą savarankiškų gyvenamųjų patalpų, kurios yra prieinamos pagal užsakymą.

Akreditacijos

 • ACELS / QQI
 • MEI narys
 • Pripažintas Švietimo ir mokslo departamento dėstymas anglų kalbos kaip užsienio kalbos
 • Patvirtintas Kembridžo testų centras
 • Patvirtintas TOEIC testo centras
 • Pripažintas Trejybės testų centras
 • ALTO
 • BULATS
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Atlas Language School

Bendrasis anglų kalbos kursas yra vienas iš mūsų populiariausių bendrųjų anglų kalbos kursų. Jis susideda iš 20 valandų bendrojo anglų kalbos pamokų per savaitę, kuriomis ... [+]

20 valandų grupės mokymas / savaitėKursų kodas: GE20Lygis: pradinis - aukštesnis

Bendrasis anglų kalbos kursas yra vienas iš mūsų populiariausių bendrųjų anglų kalbos kursų. Jis susideda iš 20 valandų bendrojo anglų kalbos pamokų per savaitę, kuriomis siekiama pagerinti jūsų tikslumą, sklandumą ir pasitikėjimą anglų kalba. Mūsų bendrojo anglų kalbos kursai yra įdomios ir sudėtingos užsiėmimai, orientuoti į realiąją gramatiką, žodyną ir tarimą, kad galėtumėte sėkmingai bendrauti su žmonėmis iš viso pasaulio.

Klasėje jūsų mokytojai stebės jūsų pažangą ir suteiks jums reguliarius atsiliepimus, kad padėtų jums pasitikėti nauja kalba ir maksimaliai padidinti mokymąsi. Mūsų bendrojo lavinimo kursai yra pritaikyti prie kursų dalyvių poreikių, taip pat turėsite galimybę bendrauti anglų kalba, kurti kompetenciją ir pasitikėjimą bei pasiruošti bendroms realioms situacijoms.... [-]

Airijos sala Dublinas
Rugsėjis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Atlas Language School

Čia " Atlas Language School Dublin" siūlome visą darbo dieną rengiamus IELTS kursus studentams, norintiems tobulinti anglų kalbos įgūdžius, norint sėkmingai atl ... [+]

20 valandų grupės mokymas (IELTS paruošimas) / savaitėModulio kodas: IELTS20Lygis: aukštesnis tarpinis

Čia " Atlas Language School Dublin" siūlome visą darbo dieną rengiamus IELTS kursus studentams, norintiems tobulinti anglų kalbos įgūdžius, norint sėkmingai atlikti IELTS egzaminą. IELTS reiškia aš nternational Lietuvių L anguage T esting S ystem. Tai nustato studentų anglų kalbos lygį ir yra priimtinas kolegijose ir anglų kalbos universitetuose visame pasaulyje.

IELTS rengimo kursus siūlome ištisus metus. Kursai yra skirti tobulinti kalbą ir įgūdžius, kurių reikia norint pagerinti IELTS skalę. Kadangi mūsų IELTS rengimo kursai yra sukurti, kad suteiktų jums galimybę kiekvieną savaitę kurti ir praktikuoti pagrindinius egzamino įgūdžius skirtingų akademinių dalykų srityje, galite pradėti bet kurios savaitės pradžioje.... [-]

Airijos sala Dublinas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba