American College Dublin

Įvadas

Oficialus aprašymas

Amerikos koledžo Dubline, sudedamoji kolegijos Airijos Amerikos universiteto, yra akredituota Artimuosiuose narėmis Aukštojo mokslo, licencijuotas kaip aukštojo mokslo institucijoje, Airijos Respublikos ir Delavero narėje. Įsikūręs Merrion Square, Airijos sostinėje širdyje, American College Dublin suteikia puikią po vidurinio ugdymo bakalauro ir magistro lygių laisvųjų menų, scenos meną, kūrybinio rašymo, tarptautinio verslo, apskaitos ir finansų, svetingumo vadybos ir renginių valdymas.

Įkurta kaip ne pelno siekiančios švietimo pasitikėjimu 1993 Lynn universiteto (esantis Boca Raton, Florida), kolegija išaugo iš studijų užsienyje kampusie Amerikos studentų iki pasaulinio institucijos trisdešimt penki tautybių tarp savo studentų organizacijos. ACD turi seserį Campus Lewes, Delaveras, pavadintas Amerikos koledžo Delaveras, per kurią jis siūlo bendrai naudojamų programų ir perdavimo galimybes tarp Airijos ir JAV.

Amerikos koledžo Dublino užima laiko Senovinis amerikiečių tradiciją saikingai dydžio, o ne pelno siekiančios laisvųjų menų institucijos ir vietų jį tarptautiniame kontekste, su universitetų abejose Atlanto pusėse ratlankio. Įstaiga siekia pasiūlyti geriausias savybes Airijos ir Amerikos aukštojo mokslo intymioje aplinkoje sklandžia holistinio laisvųjų menų modelį mokymąsi, todėl studentai gali realizuoti savo potencialą ir sėkmingai dalyvauti pasaulio.

Kolegija suteikia išsilavinimą, kuris yra tiksli, skatinti ir vertinga, pabrėžiant pagrindines vertybes akademinės kompetencijos, inovacijų, etinio vientisumo ir daugiakultūriškumo. Klasės yra nedidelės (paprastai ne daugiau kaip dvidešimt studentus klasėje) ir mokytojas užsiima į jo mokymosi patirtį, kuri yra aktyvus, demokratinių ir sudėtinga studentas. Daugelis studijų programos stažuotės komponentas, kuris leidžia studentams taikyti savo mokymąsi klasėje atitinkamuose pramonės aplinkose ir suteikia jiems praktinę patirtį, susijusią su jų studijų srities. Didelė Koledžo studentai pereiti į tolesnių tyrimų metu antrosios pakopos lygmenyje.

Visų pirma, Amerikos koledžo Dublino siekia formuojami švietimo aistra, kad avansai atskirų talentų vystymąsi ir mokymosi visą gyvenimą procesą.

Vizija

Amerikos koledžo Dublino teiks aukštos kokybės bakalauro ir magistro išsilavinimą: vieną, kad yra griežta, skatinti ir vertinga. Įstaiga taip pabrėžti vertybes akademinės kompetencijos, inovacijų, etinio vientisumo ir daugiakultūriškumo. Institucinė etika ir studijų programos bus įdiegti ir atspindi geriausias iš Airijos ir Amerikos aukštųjų mokyklų tradicijomis, įtraukiant mokinį į mokymosi patirtį, kuri yra aktyvus, demokratinių ir sudėtingas. Amerikos koledžo Dubline laikytis aukščiausių standartų etiško elgesio visose savo veiklos srityse, įskaitant paramą akademinės laisvės, tinkamo informacijos atskleidimo į institucijos suinteresuotųjų šalių, lygybę prieigos ir galimybių. Kolegija sieks įskiepyti aistra švietimo, kad avansai atskirų talentų vystymąsi ir mokymosi visą gyvenimą procesą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Vienerių metų MBA studijos » Matyti Magistro studijos »