ALISON

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų misija

ALISON yra pelno socialinė įmonė, kuri tiki dviejų dalykų: kad kiekvienas turi teisę į išsilavinimą ir kad švietimas turėtų būti nemokama. Mes siekiame pasiūlyti nemokamą mokslą, kas turi prieigą prie interneto, o priimant teisingą atlygį už mūsų investuotojų ir siūlo kūrybingą, sąžiningą ir pasitenkinimą darbo aplinką savo darbuotojams.

Kas ALISON siekiama

ALISON yra visiems, kurie domisi pagerinti savo asmenines aplinkybes. Mūsų mokiniai yra iš visų gyvenimo sričių, iš visų pasaulio regionų ir iš įvairių sluoksnių minios. ALISON taip pat yra naudojami įvairių žmonių grupių, įveikti kliūtis švietimo, kad tradicinis ugdymas negalėjo pažeisti.

Alison pergamentai

Alison pagrindinė paskirtis ir tikslas yra suteikti nemokamą virtualią mokymosi pasauliui. Stiprios santykiai Ji nustatė su pagrindiniais partneriais, kartu su savo apsukrūs išteklių naudojimo, interneto kanalo jis pasinaudoja bei 6 mln stiprius santykius su klientais ji sugebėjo puoselėti, tai reiškia, kad ji gali remti savo verslo modelį, į pagrindinis, iš reklamos pajamų. Todėl, skirtingai nuo kitų interneto mokymosi teikėjų Alison neturi reikalauti, kad besimokantieji pirkti pergamentus. Tačiau kai kurie mokiniai norėtų įsigyti pergamentus, kaip jų mokymosi pasiekimų įrašo, o kiti juos naudoti kaip dalį savo gyvenimo aprašymą įrodyti darbdaviams, kad jie turi įgūdžių, kurių jiems reikalavimą. Jei įmanoma, Alison stengiasi išlaikyti pergamento mažas kainas ir veikia reguliariai akcijas ir pasiūlymus, siekiant užtikrinti, kad kainos yra minimalios.

Vietos

Golvėjus

Address
Level One, Galway Technology Park
Galway, County Galway
Ireland

Golvėjus, Golvėjaus grafystė, Airijos sala