International Culinary Institute Switzerland (ICI)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tarptautinė kulinarijos institutas Šveicarija (ICI) yra tarptautinė kulinarijos rankos prestižiniame VRI universiteto centro Luzern. ICI įkūnija tas pačias savybes, kurios padarė VRI numeris vienas pasirinkimas viešbučio mokykloje tiek daug svetingumo specialistų; ant karjeros dėmesio, draugiškas ir asmeninį požiūrį į savo išsilavinimą ir nepamirštamą tarptautine patirtimi.

Asmeninio dėmesio gaunate ne ICI leis jums patobulinti savo kulinarinius sugebėjimus iš pirmųjų žingsnių į į švelniavilnių pietūs vėliau. Šiandienos pramonėje reikalauja individualumą. Mūsų mažos klasės dydžių leisti mūsų ateitis virėjai plėtoti savo nuojauta ir kūrybiškumą. Mes leidžiame jums auginti savo stilių tuo pat metu užtikrinant, kad jūs turite aukščiausios kokybės išsilavinimą remti savo svajones. Po kiekvieno tyrimo semestrą jūs turite teisę į lygiavertį laikotarpį sumokėto praktinio mokymo, kuris bus organizuojamas mūsų karjeros ir stažuotes biure. Kiekvienas vieta statys ant vieno prieš, kad mūsų absolventai gali pasiūlyti pilną paketą; akademinis meistriškumas rankomis praktinį mokymą. Tai, ką daro mūsų absolventai tarp labiausiai įsidarbinti visų kulinarinių studentams. Programos mokomi miesteliu gražioje Kastanienbaum ant ežero Luzern krantų. Mūsų modernūs virtuvės įspūdingi vaizdai į ežerus ir kalnus. Tokiu aplinkoje jūs negalite nepavyks įkvėpti.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Programos
Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree:

Kontaktai

IMI University Centre

Adresas International Culinary Institute Switzerland Seeacherweg 1
6047 Lucerne, Lucerne, Šveicarija
Interneto svetainė http://www.imi-luzern.com/
Telefonas +41 41 349 60 00