IMI International Management Institute Switzerland

Įvadas

Oficialus aprašymas

IMI International Management Institute Šveicarijoje yra unikalus, privatus, svetingumą mokykla įkurta 1991 metais. Mūsų Tarptautinės svetingumo kursai viešbutis, renginių ir turizmo vadybą bakalauro lygio, visi patvirtinti Manchester Metropolitan University JK. Mūsų prestižinis MBA Tarptautinės svetingumo vadybos, taip pat patvirtinti Manchester RER. ir yra skirta tiems, kurie siekia vyresniųjų vadovų pareigas pramonėje. Antrosios studijų pakopos lygyje mes taip pat siūlome mūsų IMI Luzern MBA, kuri leidžia jums specializuotis Swiss Hotel Management operacijų ar prabangos prekių ženklai ir paslaugų valdymas. Mes sąmoningai liko mažas, bet ne daugiau kaip 220 studentų per semestrą. Tokiu būdu mūsų studentai gali būti tikri, labai individualiems ir individualus požiūris į jų mokymąsi. Visos programos yra anglų kalba, bet jūs turite galimybę mokytis prancūzų arba vokiečių kaip antrą kalbą. Kvalifikacijos iš VRI yra kompetencijos apie bet CV antspaudas ir užtikrins, kad jūs esate viršuje tiems pirmas svarbus interviu krūva. Tyrimas vyksta mūsų vaizdingame miestelyje apsuptame kalnų ir ežerų Šveicarijoje. Studentai minučių kelio nuo istorinio miesto Luzern su daugybe parduotuvių, kavinių, barų ir restoranų. Kokybės akademinio mokymo, Šveicarijos praktinio mokymo, puikiai pramonės kontaktų ir kvapą gniaužiančiu kraštovaizdžiu derinys yra sėkmės receptas. Mūsų absolventai galima rasti vyresniųjų vadovų pareigas visame pasaulyje. Jų sėkmė rodo, kad pasiekti viršų ji moka pradėti viršuje!

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Doktorantūros diplomai » Matyti Diplomai » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Šveicarijos tarptautinio svetingumo valdymo laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 - 3 metų Registracija galima Šveicarija Lucerne

Šveicarijos federaliniu lygiu pripažintas diplomas, apimantis mokymą, mokymą, praktinį mokymą. [+]

Ši programa sukurta taip, kad atitiktų griežtus Šveicarijos federalinės vyriausybės reikalavimus, tuo pačiu išlaikant vertybes, kurios šiandien IMI tapo viena iš geriausių svetingumo mokyklų pasaulyje. Sujungdami praktinį mokymą su akademine kompetencija, esame pasiryžę padėti mokiniams išpildyti savo tikrąjį potencialą.

Šis laipsnis trunka trejus metus ir kiekvienais metais susideda iš vieno 22 savaičių trukmės mokymosi semestro, po kurio eina 22 savaičių praktinio mokymo semestras. IMI rengia studentus maistui ir gėrimams, namų ūkiui ir biurui, taip pat rengia jiems vadovavimo vaidmenis svetingumo industrijoje. Studentai turi galimybę įgyti kalbos įgūdžių su profesionaliais anglų, vokiečių ir prancūzų kalbos kursais, kurie vyksta visoje programoje. Baigę studentai gali siekti BA (Hons) iš Mančesterio metropoliteno universiteto, JK.... [-]


Doktorantūros diplomas

Postgraduate Diploma in International Hotel and Events Management

Su bendrabučiu Dieninės 22 savaites Registracija galima Šveicarija Lucerne

[+]

VRI mano stiprią motyvaciją ir brandą turi būti toks pat svarbus kaip akademinių kvalifikacijų. Anglų lygis pakankamas, kad būtų atlikti antrosios pakopos studijų diplomas (pvz 5.5 IELTS arba lygiavertį).

Pareiškėjai, kurie neturi reikiamo anglų kalbos lygį gali prisijungti prie keturių savaičių Pre-susitikimų anglų kalbos kursas, arba 10 savaičių universiteto Anglų parengiamuosius programą (UEPP).

Tai 22 savaitę intensyvus kursas yra skirtas studentams, kurių kvalifikacija ir / ar patirtį kitiems subjektams, kurie nori siekti karjeros svetingumo industrijos karjerą po lankstų, bet intensyviai studijų laikotarpį.

APDOVANOJIMAI

Studentai sėkmingai išlaikęs šį kursą gaus antrosios pakopos studijų diplomas International Hotel ir Renginiai valdymas, kurį suteikia IMI.... [-]


Vaizdo įrašai

Introducing IMI Switzerland

IMI Student Experience

Kontaktai

IMI University Centre

Adresas IMI International Management Institute Switzerland Seeacherweg 1
6047 Lucerne, Lucerne, Šveicarija
Interneto svetainė http://www.imi-luzern.com/
Telefonas +41 41 349 60 00