Stockholm Flight Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

StockFlightAcad

STOKHOLMAS Flight Academy

SPS organizacija sudaro patyrusių ir gerai kvalifikuotų darbuotojų. Vyresniosios vadovybės įkūnija kelių dešimtmečių patirtį oro linijų pramonėje. Iš SPS instruktoriai dauguma išlaikyti aktyvų skrydžio pareigą, siekiant išlaikyti kokybišką būti up-to-date su pokyčiais, kurie yra pagaminti kasdien aviacijos pramonėje.

istorija

Stokholmo Flight Academy įkūrė aviacijos specialistų įskaitant patyrusių pilotų ir kitų svarbių personalo. SPS pradėjo kaip projekto 2015 m akademija oficialiai tapo EASA patvirtintą mokymo organizavimas 2016 Švedijos civilinės aviacijos institucijomis.

SPS buvo grindžiama turintys aukščiausio lygio saugumą ir ugdymo kokybės patalpose. SPS įsivaizduoja rimtos įmonės steigimu ir nuolat dirbant, palaipsniui siekiama didinti saugą ir kokybę profesionalaus piloto mokymus. SPS skirta mūsų vizija įgyvendinimo visa apimtimi.

Sauga ir kokybė

Stokholmo Flight Academy yra grindžiama saugos ir kokybės principais. SPS palaiko jos pagrindinis tikslas nuolat siekti, kad aukšto lygio saugumo gerinimo. Akademija yra įsitikinęs, kad šie principai visada gali būti tobulinami ir pagrindinis dėmesys visų SPS personalo ir studentų turėtų būti.

Šis darbas atsispindi visų SPS programų ir bus atidžiai stebimi per saugos vadybos sistemos ir atitikties stebėsenos programą. SPS taip pat mano, lygių galimybių ir geros darbo aplinkos per Skandinavijos standartus ir vykdyti tai visoje mokymo, kaip vieną iš pagrindinių mūsų principais.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Course - ATP Airline Transport Pilot

Su bendrabučiu Dieninės 15 mėnesių September 2019 Švedija Stockholm

[+]

Mes turime daug įvairių skirtingų patirčių ir, kad mes tikime, yra raktas į sėkmingą organizacijos.

SPS šiandien daugiausia remiasi tuo Stokholmas Vasteras oro uostas. Kiti mokymo centrai yra Stokholmo Arlandos oro uostas.

Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti aukštos standartinį studento apgyvendinimą, susijusių su mokymo centre. Mes galime pasiūlyti pasidalino apgyvendinimas visiškai įrengtas vieno miegamojo apartamentai.

Viskas įskaičiuota yra bendras terminas, mūsų organizacijoje. Vienas iš mūsų pagrindinių principų yra padėti studentui su visų reikalingų priemonių ne pats mokymas. Kodėl? Taigi studentas gali sutelkti dėmesį į tai, kas tikrai svarbu: skrydžio mokymą. ... [-]


Kontaktai

Stockholm Västerås Airport

Adresas Stockholm Västerås Airport Hässlögatan 2 A Västerås
SE-72131 Stockholm, Stockholm County, Švedija
Interneto svetainė http://www.vst.nu/
Telefonas +46 21 80 56 00