University of New York in Prague (UNYP)

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie UNYP

Nuo 1998 UNYP buvo pasiūlyti anglų kalbos aukštojo mokslo Centrinėje Europoje geriausia, daugiausia dėmesio skiriant verslo administravimo, ryšių, finansų, IT valdymo, rinkodaros, tarptautinių ekonominių santykių, anglų kalba ir literatūra, ir psichologijos. UNYP yra didžiausia ir pirmaujanti anglų kalbos aukštojo mokslo institucija, Čekijoje.

Bakalauro, magistro, MBA ir Kandidatas Laidos Prahoje

UNYP siūlo akredituota bakalauro, magistro, MBA ir doktorantūros programas anglų kalba, kaip oficialiai pripažintą aukštojo mokslo institucijoje, Čekijoje ir bendradarbiaujant su prestižinių tarptautinių universitetų Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Europoje.

Mūsų studentai

  • Šiuo metu mes turime daugiau nei 800 studentų iš daugiau nei 60 skirtingų šalių
  • Mes turime daugiau nei 1700 abiturientų visame pasaulyje

Mūsų instruktoriai

  • UNYP yra labiausiai įvairus ir tarptautinės fakulteto Čekijoje
  • Yra 125 instruktorių iš daugiau nei 25 skirtingų šalių
  • Mūsų instruktoriai dauguma gimtoji kalba yra anglų
  • 79% instruktoriai turi Kandidatas arba lygiavertis, arba terminalo profesinę laipsnį

Mūsų vieta

  • Mes įsikūręs istoriniame Centrinis rajonas Prahoje, Čekijos Respublikoje
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Išlyginamosios studijos » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Law LLM » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Išlyginamosios studijos

Fondo programa

Su bendrabučiu Dieninės 1 semestras September 2019 Čekija Prague

Fondo programos tikslas - pagerinti potencialių UNYP studentų anglų kalbos įgūdžius, kad jie galėtų įgyti aukštąjį išsilavinimą. Kurso metu pagal ESL2 galite suskaičiuoti kreditus bakalauro laipsniui UNYP . [+]

Jis padėjo pagrindus studijuoti universitetą anglų kalba

Prahos Niujorko universitete studijuojame tik anglų kalba, todėl reikalaujame, kad visi studentai turėtų pakankamai anglų kalbos įgūdžių, kad galėtume pasinaudoti mūsų programomis, kurios baigėsi akademinio laipsnio suteikimu ir kad jie galėtų aktyviai dalyvauti mokyme anglų kalba klases.

Fondo programos tikslas - pagerinti potencialių UNYP studentų anglų kalbos įgūdžius, kad jie galėtų įgyti aukštąjį išsilavinimą. Kurso metu pagal ESL2 galite suskaičiuoti kreditus bakalauro laipsniui UNYP .

Priėmimas

Tie, kurie nori susipažinti su bakalauro studijomis, kurių rezultatai yra nuo 49 iki 69 iš viso 120 taškų UNYP anglų kalbos testo (arba jo ekvivalentas kitų tarptautiniu mastu pripažintų anglų egzaminų, nurodytų žemiau, arba patvirtinus ir įvertinus Fondo studijų patarėjo programa ir (arba) rektorius) ir kurie atitinka visus kitus priėmimo procedūros reikalavimus, gali būti sąlygiškai pripažinta UNYP fondo studijoms.... [-]


Vaizdo įrašai

UNYP Introduction

UNYP Academic Year

UNYP Graduation Ceremony 2016

Kontaktai

Londýnská 41

Adresas University of New York in Prague Londýnská 41
120 00 Prague, Prague, Čekija
Interneto svetainė https://www.unyp.cz/
Telefonas +420 224 221 261