Prague Film School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Prague Film School yra viena iš pagrindinių Europos mokyklų, teikiančių praktinį mokymą pagrindinėse kino formavimo srityse. Mokyklos pagreitintos programos, jos tarptautinės fakulteto ir pasaulinės klasės renginiai skatina studentus iš viso pasaulio paversti ilgą laiką aistra filme į visą gyvenimą trunkančią profesiją

Kodėl studijuoja Prague Film School ?

Orientuojantis į praktiką: būtų sunku rasti programą, kuri būtų kuo praktiškesnė kino formavimui. Prague Film School per metus filmuojami daugiau nei 400 filmų, o metų programos studentai dalyvauja net 30 renginių. Prague Film School veiklos principas yra mokymasis, ir mes tikime, kaip su instrumentais ar kalbomis, vienintelis būdas pliuralizmui plėtoti yra praktika. Aukščiausios klasės įranga: Prague Film School yra geriausios naujausios įrangos, naudojamos profesionaliose kino filmuose visame pasaulyje. Be greitojo apšvietimo, garsų ir rankena, studentai turi greitą prieigą prie mokyklos fotoaparatų, įskaitant "RED", "Arri", "Canon" ir "Sony" didelės raiškos fotoaparatus.

Intensyvus: studento tipas, kuris pasirenka Prague Film School ateina pas mus, nes jis iš esmės yra tik vienerių metų laiko ar finansinių išteklių požiūriu, kad pereiti iš to, kur jis šiuo metu gyvena, į profesionalios kinematografijos pasaulį. Tada turime tik vienerius metus, kad šie mokiniai taptų kompetencijos lygiu, kur jie galėtų dirbti profesionaliai. Taigi programa yra labai suspausta.

Fakulteto ir studento santykiai: pagrindinė fakultetas yra atneštas iš viso pasaulio. Nors visi mokytojai yra profesionalūs kino kūrėjai, jų pagrindinis tikslas Prahoje yra mokyti studentus Prague Film School . Tuomet pastebite dinamiką išskirtinėse internatinėse mokyklose ir mažose kolegijose JAV, kur mokytojai yra labai atsidavę savo mokiniams ir prieinami. Fakultetas taip pat įkūnija mokyklos idėją integruoti Europos meno namą su nepriklausomomis Amerikos kino teatruose.

Studentų kūrybos įvairovė: 60 studentų studentų grupėje atstovaujama 25-30 šalių. Beveik kiekvienas kitas moksleivis yra iš skirtingos pasaulio dalies, tačiau tarpkultūrinis jų klijais yra susijęs. Studentai gyvena ir įkvėpti filmą kartu.

Liberalizmas: Dauguma mūsų mokyklos studentų baigė bakalauro studijas ir laiko savo laiką kino mokykloje kaip linksmą galimybę susilaukti jų gilių interesų, susijusių su pašaukimu. Taigi administracija traktuoja visus studentus kaip atsakingus suaugusiuosius ir tikisi, kad mokiniai prisiims visą atsakomybę už savo studijas. Mokykla netrukdo studentų meniniam pasirinkimui.

Praha: Praha yra vienas iš tų labai retų miestų, kurie sugeba sujungti kosmopolitizmą su intymumu ir grožiu. Jo magija yra akivaizdi tik visiems, kam pasisekė, kad šiek tiek laiko praleisti. Praha yra didžiausias Europos filmų centras, kuriame yra viena iš didžiausių ir seniausių Kinijos kino studijų. Miestas yra laikomas labiausiai gražiausių pasaulio sostinių, o kūriniai yra iš viso pasaulio, kad būtų pasinaudota miesto grožio ir filmų ištekliais. Filmo studentui Praga yra svajonių miestas, kuriame yra nustatytas beveik bet kokio tipo filmas, charizmatiškas metropolijos buzas įkvėpimo ir prieinamumo, kuris vis dar yra unikalus išsivysčiusiame pasaulyje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Summer courses » Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Filmo kūrimas - Metų programa

Su bendrabučiu Dieninės 2 semestrus September 2019 Čekija Prague

Prague Film School yra viena iš Europos

[+]

METŲ PROGRAMA: 2019 m. Rugsėjo 6 d. - 2020 m. Gegužės 23 d

Metų programos metu sukurtos filmai atspindi laipsnišką progresavimą nuo filmų pagrindų iki sėkmingai užbaigto gerai parengto filmo. Kiekvienas proceso etapas yra sukurtas prižiūrint fakultetui, kurio kursai apima teorines ir technines temas, skirtas gilinti žinias ir tobulinti techninius įgūdžius.

Metų programa yra padalinta į du semestrus. Pirmasis semestras, kiekvienas studentas baigia kursus scenarijaus, režisūros, kinematografijos ir redagavimo kursus. Studentai taip pat įgyja du pasirenkamuosius kursus, tuo pačiu metu gauna papildomą mokymą garsui, apšvietimui, fotoaparato judėjimui ir sukibimui.... [-]


Kino filmų metų programa

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2019 Čekija Prague

Prague Film School siūlo konservatoriją, dirbančią kino programoje. Studentai griežtai traukia kamerinį vaidmenį, balsą, judėjimą, veikimo teoriją ir veikiančią veiklą. Nors apie 90% aktorių mokosi teatro treniruočių, 90% aktorių darbo yra filmuota žiniasklaida. Norint sėkmingai dirbti šioje labai konkurencingoje srityje, dabartinių aktorių atveju būtina žinoti apie filmus. [+]

2019 m. Pavasario semestras: sausio 11 d. - 2019 m. Gegužės 25 d

Programos metai: 2019 m. Rugsėjo 6 d. - 2020 m. Gegužės 23 d

CAREER MOVE

Dauguma studentų įsitraukia į kino programą, kad galėtų pradėti savo karjerą filme. Iš tikrųjų Prague Film School fakultetas teikia neįkainojamą patirtį ir prieigą prie pramonės: kino režisieriaus Ivano Švedovo patirtis ir kontaktai iš daugiau kaip 70 filmų, įskaitant pagrindinius vaidmenis tokiuose filmuose kaip "Neįmanoma misija", "Bourne Supremacy", "Enemy at vartai, pavadindami keletą (jis buvo Matt Damono dialogo treneris Bourne Identity). Danielis Brownas, įgijęs akademinius laipsnius ir dėstymo patirtį Kembridžo universitete, kartu su tokiomis pagrindinėmis žvaigždėmis kaip Johnny Depp, Bruce Willis, Peter O'Toole ir Ben Kingsley. Amy Huck, vyriausiojo koordinatoriaus ir instruktoriaus vaidmuo, yra puikus buvimas nacionalinėse ir tarptautinėse didelės apimties produkcijose.... [-]


Dokumentinė - metų programa

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2019 Čekija Prague

"PFS" dokumentinių filmų programa sukuria profesionalius dokumentinius filmų kūrėjus, kurie yra techniškai kvalifikuoti amatų, apšvietimo, garso ir redagavimo srityse, ir rengia teisingą pasakojimo meną.

[+]

Programos metai: 2019 m. Rugsėjo 6 d. - 2020 m. Gegužės 23 d

PIRMOJI SEMESTER - DOKUMENTACIJA

Pirmojo semestro dokumentinio rengimo kurso metu studentai užpildo daugybę šaudymo užduočių, skirtų plėtoti kritinius įgūdžius dokumentinių filmų kalbos, fotoaparato technikos ir redagavimo srityse. Paskaitos, demonstracijos, atranka ir analitinės pratybos suteikia pagrindą lauko darbams.

Aptariamos temos:

- Dokumentinė kamera

- dokumentinis redagavimas

- dokumentinis rašymas

- Garso ir garso dizainas

- Apšvietimas

- fotoaparato judesys

- Interviu metodai

- Dokumentinės temos ir žanrai

- Tyrimai

- Dokumentinė etika... [-]


Filmai - vasaros seminarai

Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites June 2019 Čekija Prague

Keturių savaičių vasaros dirbtuvės Prague Film School apimančios scenarijų kūrimą, režisūrą, fotoaparatą, redagavimą ir garsą, yra skirtos vadovauti studentui nuo istorijos idėjos iki baigto trumpo filmo. Kiekvienas studentas rašo, ūdo, nukreipia ir redaguoja savo filmą.

[+]

Vasara 2019 m

Datos:

Birželio filmų kūrimo seminaras: birželio 2 d. - birželio 29 d Liepos kino seminaras: birželio 30 - liepos 27 d Rugpjūčio kino seminaras: liepos 28 - rugpjūčio 24 d

Kiekvienas dalyvis nufilmuoja savo filmą.

Keturių savaičių vasaros dirbtuvės Prague Film School apimančios scenarijų kūrimą, režisūrą, fotoaparatą, redagavimą ir garsą, yra skirtos vadovauti studentui nuo istorijos idėjos iki baigto trumpo filmo.

Pirmosios dvi programos savaitės yra klasėje pagrįstos, kuriose pristatomi režisūros, scenarijaus, redagavimo, kinematografijos ir garsų pagrindai, taip pat rengiami studentai savo trumpam kino darbui. Kiekvienas studentas rašo ir nukreipia savo trumpą laiką, taip pat dirba su kitais studentų kūriniais įvairiomis įgulos galimybėmis.... [-]


Filmai - semestro programa

Su bendrabučiu Dieninės 1 semestras January 2019 Čekija Prague

Semestro programa Prague Film School yra intensyvi, praktinė kurso kieta mokymosi kreivė. Programos tikslas yra išmokti konkrečių amatų įgūdžių per didelę gamybos ir kursinių darbų. Pasibaigus studijų programai, studentai įgis tam tikrą sklandumą tiek filmų kūrimo technikos, tiek kino kalba apskritai.

[+]

2019 m. Pavasario semestras: sausio 11 d. - 2019 m. Gegužės 11 d

Prague Film School semestro programa yra intensyvi, praktikoje orientuota kursai, turintys kietą mokymosi kreivę. Programos tikslas yra išmokti konkrečių amatų įgūdžių per esminį gamybos ir kursinį darbą. Pasibaigus studijų programai, studentai įgis tam tikrą sklandumą tiek filmų kūrimo technikos, tiek kino kalba apskritai.

Semestro programos apžvalga

Semestro programos dalyviai privalo sekti kursus kiekviename iš pagrindinių scenarijaus, redagavimo, kinematografijos ir režisūros modulių. Studentai lanko klases garso, su kamera susijusiuose seminaruose ir du pasirenkamuosius kursus iš žemiau išvardytų kursų meniu. Per pirmąjį semestrą kiekvienas studentas vadovauja keturioms kino studijoms, dirbančioms papildomuose 16-20 filmų rinkiniuose.... [-]


Filmai - antrosios programos programa

Su bendrabučiu Dieninės 2 semestrus September 2019 Čekija Prague

Antrosios pakopos programa siekiama ištobulinti ir išplėsti kino formavimo įgūdžius per meistriškumo kursus ir visą darbo dieną dirbti profesionalių kino rinkinių. Antrosios pakopos programa taip pat orientuota į talentingų studentų mokymąsi, norint pagaminti daugiau

[+]

2019 m. Rugsėjo 6 d. - 2020 m. Gegužės 23 d

Antrosios pakopos studijų programos tikslas - patobulinti ir išplėsti kino formavimo įgūdžius per meistriškumo kursus ir visą laiką dirbti kino rinkiniuose. Antrosios pakopos programa taip pat orientuota į talentingų studentų rengimą ilgesnio formato projektų, kuriuose naudojamos pažangesnės technologijos (Arri Alexa, RED Epic), gamybai.

Antrojo kurso programos pirmąjį semestrą valdo meistriškumo kursai su kino kūrėjais, kursų, konsultacijų ir kino projektai. Semestras taip pat apima preprodukciją ir paruošimą filmų, kurie bus nufilmuoti ir redaguoti antrąjį semestrą.

Kino režisieriai atvyks nuo 3 iki 3 savaičių praktinių seminarų, apimančių dramos režimą, darbą su aktoriais, fotografavimo nuotaiką ir atmosferą, meno kryptį, vizualizaciją, scenarijų analizę, gamybos proceso valdymą, liejimą, repeticijas ir kt.... [-]


Vaizdo įrašai

https://www.youtube.com/watch?v=UmlclLDFJyE

https://www.youtube.com/watch?v=UmlclLDFJyE

Kontaktai

Adresas Prague Film School Pstrossova 19
110 00 Prague, Prague, Čekija
Telefonas false