Prague Film Insitute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mūsų mokyklą

Esame PFI, Prahos kino institutas - geriausia kino mokykla, turinti unikalią istoriją ir šeimos atmosferą. Mokydamiesi PFI, studentai sukūrė nemažai išskirtinių studentų filmų ir bendradarbiavo daugelyje profesionalių kino projektų.114424_pexels-photo-933964.jpeg

Kino studijos

Mūsų institutas gyvena Prahoje tikroje darbo kino studijoje ir yra bendrai valdomas „Three Brothers“ filmų gamybos įmonės. Mokyklos patalpos yra atnaujinta 16-ojo amžiaus kiemo vila su 7000 m2 išorine studija, kuri buvo visiškai atnaujinta ir pritaikyta filmavimui.

Studijų metu galėsite pasiekti 26 studijas vietoje, didelę „greenscreen“ studiją specialiems efektams ir „prop house“, priklausantį didžiausio pobūdžio Europoje (specializuojasi istoriniuose baldai, kostiumai, ginklai ir šarvai). Mes taip pat turime labai naudingas maitinimo ir maitinimo paslaugas, drabužių spinta su skalbimo paslauga, makiažo ir persirengimo patalpos, taip pat ramūs kambariai netrikdomam darbui su jūsų komanda.

Profesinė patirtis

Mūsų kolektyvas dalyvavo rengiant įvairius pasaulio ir Holivudo filmus. Mūsų kokybę, be kita ko, įvertino tokios žvaigždės kaip Heath Ledger, Arnold Schwarzenegger ir Sean Connery.

Filmų, su kuriais bendradarbiavome, pavyzdžiai: Dungeons and Dragons, Joan of Arc, Dune, Nomad, Knight's Tale, Avalonas, II Blade, kopų vaikai, Nepaprastojo džentelmeno lyga, Van Helsing, Hellboy, Doom 3, Narnia Princas Kaspija, Die Papstin, Henry IV, Anonimas, Borgiasas, Juodoji mirtis, Žemės ramsčiai, Pasaulis be pabaigos, Trys muškietininkai ir daug daugiau.

Mūsų praktinio mokymosi garantija - tai tikra!

Bendrasis mokyklos partneris „Three Brothers Film Production Company“ garantuoja mūsų studijų programų kokybę ir praktinį efektyvumą. Trys tikrieji broliai įkūrė šią įmonę 1991 m., O šios studijos užėmė daugiau kaip 85 filmų, dokumentinių filmų ir docudramo realizavimą tiek vidaus, tiek tarptautinėms kompanijoms, tokioms kaip BBC, istorija ir „Discovery Channel“, Čekijos televizija, Barrandovas, ZDF , ARD, ARTE ir Gruppe 5. Iki šios dienos bendrovė išlieka svarbi ir neatsiejama kino ir televizijos pramonės dalis tiek Čekijoje, tiek užsienyje.

Kodėl mokytis PFI?

Čia pateikiamos septynios priežastys, kodėl studentai pasirenka studijuoti Prahos kino institute.

Veiksmo scenos

Glaudžiai bendradarbiaujant su Čekijos kaskadininkų kovos asociacija, PFI yra vienintelė filmų kūrimo mokykla, kurioje gebėjimas fotografuoti veiksmų sceną yra pagrindinė studijų dalis. Mes išmokysime, kaip iš tikrųjų fotografuoti realius veiksmo scenos, ne tik teoriškai.

Nemokama įranga

Mūsų filmų kūrimo programos suteikia jums prieigą prie standartinės pramonės įrangos ir įrenginių, įskaitant pilnai įrengtas redagavimo patalpas, žalią ekraną, viršutines kameras, rankenas, dronus, bazę, mobiliąją įrangą ir daug daugiau.

FAMU Prahos dėstytojai

Mūsų švietimo kokybę ir kūrybiškumą garantuoja mūsų patyrę šlovės Prahos dėstytojai ir apdovanoti specialistai.

Pramonės tinklai

Padarykite geriausius studentų filmus ten, kur yra patirties dirbant Holivudo filmuose. Skirtingai nuo kitų kino mokyklų, mes skatiname mokinius kurti santykius su pagrindiniais mūsų pramonės partneriais.

Individualūs tyrimai

Išbandykite individualizuotą studijų metodą, naudodami platų „vienas su vienu“ kartą su savo mokytoju šeimos aplinkoje mūsų Prahos kino instituto patalpose.

Įperkamos

Mūsų mokesčiai yra mažesni nei Praha FAMU. Įperkamos kainos ir tikroji pramonės patirtis su visame pasaulyje žinomais Čekijos produktais verčia mus tapti viena geriausių Europos filmų mokyklų. Pinigams teikiame realią pramonės vertę.

Studijuoti anglų kalba

Ieškote anglų kalbos mokyklos Prahoje? Visos programos pristatomos tik anglų kalba - laukiami tarptautiniai studentai.111638_pexels-photo-126292.jpeg

Vietos

Prahos 5

Address
Prague Film Institute,
Hlubočepská 35/4

152 00 Prahos 5, „Hlavní město Praha“, Čekija