European Centre for Career Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

European Centre for Career Education teikia praktinį išsilavinimą unikaliomis vasaros programomis teisės, tarptautinio verslo ir architektūros srityse. ECCE turi du pagrindinius tikslus - mokyti jaunus ir talentingus studentus apie tai, kaip profesionalus pasaulis tikrai veikia, ir tuo pačiu metu sukurti verslo galimybes įmonėms, su kuriomis mes bendradarbiaujame.

ECCE vasaros programos yra tinkamos universiteto studentams ir absolventams, norintiems praplėsti savo žinias ir įgyti daugiau patirties prieš pradedant karjerą.

Programa sukasi apie du pagrindinius aspektus:

- Trijų savaičių intensyvūs, į karjerą orientuoti kursai ir svarbių bei sėkmingų pramonės lyderių mentoriai, papildyti
- Keturių savaičių trukmės stažuotės savo srities įmonėje daugelyje didžiųjų Europos miestų.

Vasaros programos

ECCEDU buvo įsteigta siekiant suteikti ilgalaikį sprendimą pernelyg teorinėms universitetinio išsilavinimo ir karjeros konsultavimo tendencijoms. Remdamiesi universitetų teorinėmis žiniomis, mes užpildome spragą tarp studentų akademinių žinių ir realaus gyvenimo patirties.

Mes tikime, kad teorinių žinių ir praktinių įgūdžių derinimas yra būtina sąlyga, kad studentai galėtų sėkmingai mokytis savo ateities srityse. Mūsų dviejų mėnesių trukmės vasaros programos yra orientuotos į teisę, tarptautinį verslą ir architektūrą. Programos susideda iš trijų savaičių intensyvių praktinių kursų ir keturių savaičių stažuotės vienoje iš 250 tarptautinių kompanijų visoje Šengeno erdvėje.

Pastaraisiais metais ECCE vasaros programa teisėje tapo didžiausiu teisiniu švietimo projektu tarp Europos ir Kinijos. 2019 m. Gavome daugiau nei 650 paraiškų iš 50 pasaulio šalių ir pasveikinome apie 200 studentų, kurie buvo priimti į programą, praleidę gražią ir prasmingą vasarą Prahoje.

Paskaitos ir dėstytojai

Kurdami ir organizuodami programas, visada atsižvelgiame į dvi pagrindines vertybes - patirtį ir įkvėpimą. Kiekvieną vasarą tris savaites mokome savo studentus 30 praktinių temų, kurios retai įtraukiamos į akademines programas. Šios 30 temų atrenkamos labai kruopščiai, kad įsitikintų, jog jos išlieka aktualios ir apima 30 skirtingų aktyvių profesionalų, kurie laikomi savo srities ekspertais. Tarp mūsų pranešėjų yra Radekas Špicar (Aspeno instituto prezidentas), Leoš Dvořák (Skaitmeninimo vadovas, Valeo), Václav Nekvapil (vadovaujantis partneris, CEC vyriausybės santykiai), Klára Sommerová (įkūrėjas ir vadovas, (S) právně), Miroslav „Černý“ (intelektinės nuosavybės departamento koordinatorė, „ŠKODA AUTO, as“), Petra Hrušková („Red Hat“ pasaulinių TA operacijų vadovė), Pavlína Louženská (verslo ir inovacijų strategė, 2FRESH Praha) ir daugelis kitų.

Stažuotės pagal ECCE

ECCEDU programos skirtos ne tik praleisti laiką klasėje; visiškai priešingai. Po trijų savaičių intensyvių praktinių kursų mūsų studentai nori pakeisti ir patobulinti savo įgytas žinias, eidami keturių savaičių trukmės stažuotę vienoje iš aukščiausio lygio įmonių, veikiančių savo sektoriuje.
Mes bendradarbiaujame su tokiomis kompanijomis kaip „Siemens“, „UniCredit Bank“, „Lego“, „Coca-Cola“; advokatų kontoros, tokios kaip DLA Piper, Clifford Chance, Linklaters; ir studijos, tokios kaip „Jestico“, „Whiles Architecture“ ir „Chapman Taylor Architects“, taip pat daugelis kitų, suteikia vertingos patirties, įgūdžių ir žinių.

Visi mūsų partneriai gerai supranta didžiulį atotrūkį tarp tradicinio švietimo ir realaus gyvenimo situacijų; Todėl jie mielai sutiko dalyvauti rengiant mūsų studentus tapti sėkmingais ateities lyderiais ir gerai atpažįstamais savo srities ekspertais.

Didysis priėmimas ir baigimas

Tradiciškai mūsų vasaros programos atidaromos pasveikinimo iškilmingu vakaru ECCEDU studentams. Šis renginys suteikia galimybę susitikti su įkvepiančiais žmonėmis, tokiais kaip steigėjai, teisininkai ir įmonių vadovai, taip pat susitikti su kitais ECCEDU studentais.
Programos paskaitų laikotarpiu mūsų darbuotojai organizuoja įvairius komandos formavimo renginius studentams, norėdami juos įtraukti į įvairius laisvalaikio užsiėmimus ir supažindinti juos su Europos kultūra. Organizuojame pabėgimo žaidimus ir lazerinius žaidimus arba vykstame į ekskursijas Prahoje, norėdami atrasti tradicinius gaminius ir apsipirkti suvenyrų. Taip pat organizuojamos išvykos po Čekiją ir užsienį: praeityje studentai vyko į Český Krumlov, Kutná Hora, Vieną ir Berlyną.

ECCEDU sertifikatas išduodamas kiekvienos programos pabaigoje neoficialios apdovanojimų ceremonijos metu, dažniausiai kaip vakaro kepsnių renginys. Be to, stažuotes vykdančios įmonės išduoda rekomendacinius laiškus arba stažuotės pažymėjimus.

Vietos

Praha

Address
Praha, Praha, Čekija