European Centre for Career Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

European Centre for Career Education teikia praktinį išsilavinimą unikaliomis vasaros programomis teisės, tarptautinio verslo ir architektūros srityse. ECCE turi du pagrindinius tikslus - mokyti jaunus ir talentingus studentus apie tai, kaip profesionalus pasaulis tikrai veikia, ir tuo pačiu metu sukurti verslo galimybes įmonėms, su kuriomis mes bendradarbiaujame.

Programų teorinę bazę sudaro pasirinktos srities ekspertų paskaitos, praktinė patirtis įgyjama praktikoje vienoje iš gerai žinomų kompanijų, tokių kaip "Siemens", "Unicredit", "Huawei", "T-Mobile", "DLA Piper" ar "Lego" , vykstantis Prahoje ir kituose pasaulio miestuose. ECCE vasaros programos yra tinkamos universitetų studentams ir absolventams, norintiems išplėsti savo žinias ir įgyti daugiau patirties prieš pradėdami savo karjerą.

Vasaros programos

ECE buvo įkurta siekiant suteikti ilgalaikį sprendimą dėl nepakankamos pasenusios švietimo sistemos ir karjeros konsultavimo praktikos be praktinių priežasčių. Mes pertvarkome akademines žinias su realaus gyvenimo patirtimi, taip pat teigiamai vertiname teorinius universitetus. Mes tikime, kad teorinių žinių ir praktinių įgūdžių derinys yra esminė sąlyga tam, kad mokiniai taptų sėkmingi savo būsimose srityse. Mūsų dviejų mėnesių trukmės vasaros programos orientuojasi į teisę, tarptautinį verslą ir architektūrą. Programa susideda iš trijų savaičių intensyvių praktinių kursų ir keturių savaičių stažuotės vienoje iš 250 tarptautinių kompanijų visoje Šengeno erdvėje.

Pastaraisiais metais ECCE vasaros programa "Law" tapo didžiausiu teisiniu švietimo projektu tarp Europos ir Kinijos. 2018 m. Mes gavome daugiau nei 650 paraiškų iš 50 šalių visame pasaulyje ir palankiai įvertino apie 200 studentų, kurie buvo priimti į programą, praleisti gražią vasarą Prahoje. Dėl nuolatinės sėkmės ECCE planuoja išplėsti savo programas į kitus regionus, kurių 2019 m. Niujorke ir Varšuvoje atidaromos dvi naujos vietos.

Paskaitos ir praktikos

Kiekvieną vasarą mes mokome savo mokinius 30 praktinių temų per tris savaites dėl dabartinių klausimų, kurie daugiausia nėra įtraukti į akademines mokymo programas. Visos temos yra paskaityti 30 skirtingų kalbėtojų, kurie yra laikomi ekspertais ir specialistais jų atitinkamose srityse. Tarp mūsų kalbėtojų yra pavadinimai "Padden Guy Murphy" ("Global Policy Head")

Stažuotės pagal ECCE

ECCE programos yra ne tik apie laiko praleidimą klasėje. Po trijų savaičių intensyvių praktinių kursų mūsų studentai turi galimybę pasinaudoti ir tobulinti savo naujai įgytas žinias realioje darbo aplinkoje, turėdami keturių savaičių stažuotę vienoje iš aukščiausio lygio bendrovių, veikiančių savo sektoriuje.

Mes galime tikėtis tokių kompanijų kaip "Siemens", "UniCredit Bank", "T-Mobile", "Lego" ar tokių advokatų kontorų kaip DLA Piper, Clifford Chance, Allen

Visi mūsų partneriai puikiai supranta didžiulį atotrūkį tarp tradicinio švietimo ir realaus gyvenimo situacijų; todėl jie su malonumu sutiko dirbti kartu su ECCE, kad panaikintų šį atotrūkį ir dalyvautų rengiant savo studentus, kad taptų sėkmingais būsimais lyderiais ir gerai pripažintais ekspertais jų atitinkamose srityse.

OBOR profesinio mokymo programa (naujas projektas)

Profesinio mokymo programa yra skirta padėti jauniems kinų advokatams įgyti vertingos patirties ir pasaulinės verslo praktikos iš Europos teisinės aplinkos ir suteikti jiems galimybę būti teisininkų komanda pirmaujančių Europos advokatų kontorų. Šios programos prioritetas - užmegzti ryšius tarp Europos ir Kinijos advokatų kontorų, kuriuos vėliau mūsų partneriai gali naudoti, kad būtų plečiamas jų ryšių ir persiuntimo tinklas, taip pat būtų sukurtas patikimas ir abipusiškai naudingas ilgalaikis bendradarbiavimas . Kartu jie galės mokytis iš skirtingų darbo aplinka ir kultūrų, taip pat padėti viena kitai suprasti jų skirtumus.

Programa suskirstyta į dvi dalis ir užtrunka nuo 5 iki 8 savaičių. Tai prasideda Kinijoje pirmąją savaitę, kai Tarptautinė prekybos rūmai organizuoja ginčų sprendimo procedūras, o po to Europoje vykdomos specialios parengtos paskaitos dėl konkrečių teisinių temų, kurias organizuoja ECCE. Pagrindinė programos sudedamoji dalis - stažuotė pirmaujančiose Europos advokatų kontorose.

Kinijos bendruomenės kūrimo partnerystė

ECCE turi tvirtą poziciją ne tik aukščiausio lygio teisiniame sektoriuje, bet ir ryšius su įvairių jurisdikcijų buhalterinėmis teisėmis. Todėl mes esame pajėgūs teikti partneriams pagalbą dėl pasaulinio standarto ir specialybės Kinijos rinkoje. Mes puikiai išmanome savo partnerių specialybę ir gerai pažinome savo verslą. Mūsų partneriai, supažindindami ir organizuojame susitikimus su mūsų advokatų kontoromis ES, gali išplėsti savo tinklą, gerinti prekės ženklo žinomumą ir tiesiogiai plėtoti savo verslą konkrečioje srityje tarptautiniu lygmeniu.

Pagrindinis Kinijos partnerystės projekto prioritetas - sukurti stiprią bendruomenę. Tai padės mūsų partneriams plėtoti savo verslą, ypač diegiant ir prijungiant juos
sėkmingiausioms įmonėms ir verslininkams iš įvairių regionų ir sektorių. Būdama šios bendruomenės dalimi, tai suteikia jiems galimybę susipažinti ir aptarti galimą abipusiškai naudingą bendradarbiavimą.

Mūsų partneriams mes esame ne tik "ant popieriaus", bet esame pasiruošę jiems padėti bet kuriuo metu.

2019 m. Pavasarį oficialiai pradėjo veikti Shenzhen.

Vietos

Praha

Address
Praha, Praha, Čekija

Manhetenas

Address
New York University, New York, NY 10003
10003 Manhetenas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Varšuva

Address
University of Warsaw, 26/28 Krakowskie Przedmieście Street,
00-927 Varšuva, Mazovijos vaivadija, Lenkija