Keystone logo

Filtrai

 • Sveikatos priežiūra
 • Skubioji medicina
 • Skubioji medicinos pagalba
Studijų sritys
 • Sveikatos priežiūra (8)
 • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

8 Akademinis kursas Programos į Skubioji medicinos pagalba 2024

  Akademinis kursas Programos į Skubioji medicinos pagalba

  Kas yra EMT?
  EMT reiškia greitosios medicinos pagalbos techniką. EMT yra apmokytas specialistas, teikiantis skubią medicinos pagalbą pacientams, kuriems jos reikia. EMT teikia pagrindinę gyvybės palaikymą, įskaitant CPR ir AED (automatinio išorinio defibriliatoriaus) naudojimą. Jie taip pat mokomi įvertinti paciento būklę ir gydyti traumas bei ligas. EMT dažnai pirmieji reaguoja nelaimės vietoje ir atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį slaugant pacientus.

  Kaip galiu tapti EMT?
  Tie, kurie nori tapti EMT, gali rasti programas daugelyje bendruomenės kolegijų ir technikos mokyklų. EMT laipsniai yra prieinami tiek asocijuotuoju, tiek bakalauro lygiu. EMT asocijuotoji studijų programa paprastai užtruks dvejus metus, o bakalauro studijų programa užtruks ketverius metus. EMT turi baigti akredituotą mokymo programą, kad galėtų gauti sertifikatą.

  Ką studijuosiu EMT studijų metu?
  EMT mokymo programos apima įvairias temas, įskaitant anatomiją, fiziologiją, skubios medicinos procedūras ir farmakologiją. EMT programų studentai taip pat sužinos apie paciento vertinimą, gyvybinius požymius ir kaip efektyviai bendrauti su pacientais ir jų šeimomis.