Keystone logo

9 Sertifikatas Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas Maisto ir gėrimų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Sertifikatas
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Maisto ir gėrimų verslas
  • Maisto ir gėrimų studijos
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (9)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Sertifikatas Programos į Maisto ir gėrimų studijos Maisto ir gėrimų verslas Maisto ir gėrimų studijos

Maisto ir gėrimų studijų sertifikatas suteikia praktinės mokymą ir vertingą informaciją, susijusią su maisto ir gėrimų pramonės istorijoje, taip pat esamą informaciją apie pramonę. Studentai, kurie nori kurti savo receptus ir tapti vadovams ir direktoriams maisto ir svetingumo industrijos gali gauti vertingos patirties ir įgūdžių atsiunčiant maisto ir gėrimų studijų pažymėjimas.

Kas yra sertifikatas Maistas ir gėrimai studijų? Tai tipo programa moko studentus apie maisto produktų ir gėrimų sudėtį ir nurodo jiems, kaip sukurti savo unikalų receptus. Sertifikatas Maistas ir gėrimai studijų taip pat rengia studentus įsitraukti į daugiau pažangių kulinarijos meninio ugdymo programas, jeigu jie to pageidautų. Studentai mokysis dalykų, pavyzdžiui, maisto saugos, paslaugų valdymo, maisto ir gėrimų išlaidų kontrolės ir svetingumo mokymus.Studentai taip pat galite sužinoti daugiau apie pasaulio virtuvių, profesinės virėja mokymo, ir tarptautinės vyno ir maisto degustacija.

Asmenys, norintys verstis maisto ir svetingumo paslaugas karjerą gali pasinaudoti įvairiais maistu susijusių dalykų, kurie nenurodyti maisto ir gėrimų studijų programos sertifikatas. Studentai, sėkmingai baigę šią programą, ir gauti savo sertifikatą maisto ir gėrimų studijų bus įrengta patirties ir žinių, reikalingų siekti platų karjeros maisto ir gėrimų pramonei, įskaitant svetingumo valdymo ir konsultavimo pozicijas. Studentai, kurie nori dirbti kaip virėjai taip pat gali įgyti vertingos praktinės patirties, kuri padės jiems tobulėti savo karjerą.

Iš maisto ir gėrimų studijų pažymėjimo kaina priklauso nuo konkrečios programos, kurioje studentas studijuoja, taip pat pasaulio vietą mokykloje, jie pasirinkti dalyvauti. Dėl konkrečios studijų informacijos, kreipkitės į savo pasirinktą mokyklą.

&nbsp

Studentai, kurie nori tapti sėkmingais virėjai, įmonių maisto ir gėrimų patarėjai ir valdytojai svetingumo industrijos yra skatinami daugiau sužinoti apie gauti maisto ir gėrimų studijų pažymėjimas. Paieška jūsų programos žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.