Keystone logo

1 Magistro diplomas Programos į Technologijų studijos Informacinių technologijų studijos Informacinių technologijų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Magistro diplomas
  • Technologijų studijos
  • Informacinių technologijų studijos
  • Informacinių technologijų studijos
Studijų sritys
  • Technologijų studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Magistro diplomas Programos į Technologijų studijos Informacinių technologijų studijos Informacinių technologijų studijos

Diplomą padeda tobulinti studento žinias jo studijų sritis. Paprastai siūloma baigus bakalauro išsilavinimą, ši programa rengia absolventus karjeros.

Kas yra diplomą IT? Ši programa yra skirta asmenims, kurie nori plėtoti įgūdžius ir žinias, susijusias su naujausiomis kompiuterinių technologijų. Kiekviena programa turi savo dėmesio, ir bendri kursai gali būti kompiuterinių sistemų architektūra, duomenų bazių projektavimo, tinklo valdymo, Techninių tekstų rašymas, įmonių, infrastruktūrą ir programinės įrangos kūrimą. Kai kurios programos turės valdymo dėmesio, kurioje studentai bus mokytis bendravimo ir vadovavimo įgūdžius, siekiant padėti persvarą projektus ir komandas. Už programos priėmimo kriterijai gali apimti bakalauro laipsnį susijusioje srityje arba bakalauro laipsnį, kartu su atitinkamų IT darbo patirtį.

Studentai, kurie vykdys šią mokymo programą naudinga tuo, kad jie turės išsamių žinių kompiuterinių sistemų, kurios gali atvers daug karjeros galimybių. Yra kompiuteriais susijusių laisvų darbo vietų įvairovė, todėl absolventai turėtų būti šiek tiek sunku rasti darbą.

Susijusios su šios programos išlaidos svyruoja priklausomai nuo mokyklos ir įvairių veiksnių, pavyzdžiui, reputaciją ir vietą mokykloje, programos trukmę ir įrangos išlaidos numerį. Suinteresuoti studentai yra skatinami kreiptis į mokyklas tiesiogiai sužinoti apie konkrečią studijų kainą ir įmokų.

Yra karjeros asmenys gali pasirinkti, priklausomai nuo jų išsilavinimo dėmesio ir interesų numeris. Kai kurie bendri pareigybių pavadinimus įtraukti Kompiuterija ir informatika mokslininkas, kompiuterinių tinklų architektas, kompiuterių programuotojas, duomenų bazės administratorius, programinės įrangos kūrėjas, kompiuterinių sistemų administratorius, ir kompiuterio pagalbos specialistas.Valdymo vaidmenys gali būti IT projektų vadovas, sistemų analitikas, technologijų konsultantas, IT direktorius, ir jis strategas.

Pradžia lyginant skirtingus IT mokyklas dabar. Naudojant mūsų duomenų bazėje, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.