Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 2 Kursai  (Kursas) Programos į Viešosios politikos studijos 2023

2 Kursas Programos į Viešosios politikos studijos 2023

Apžvalga

Daugelyje pasaulio dalių, žinoma, yra visų klasių reikia baigti laipsnį kolekcija. Dėl šios priežasties, žinoma, gali būti bet kur nuo dviejų iki septynių metų baigti, priklausomai nuo to, kiek, kurio siekiama. Kai kurie universitetai naudoja terminą kursą kreiptis į vieną klasę, kuri gali trukti porą savaičių vienam semestrui.

Kas yra žinoma viešosios politikos? Kursas viešosios politikos moko studentus apie politinių apribojimų politikos formavimo, alternatyvių politikos įgyvendinimo metodų ir politikos veiksmingumą. Dauguma studijų programos apima griežtą kursinių, stažuotės, kritinį skaitymą, analitinį mąstymą, IN-klasės diskusijas ir rašyti. Visa tai yra sukurta siekiant suteikti studentams globalią pažvelgti politikos ir tarptautinių santykių. Klasės reikalingi gali skirtis įstaigoje, bet galėtų apimti Taikomoji ekonometrija, duomenų gavyba ir analizė, pažangių politikos analizę ir politinė bei moralinė filosofija.

Nors politikos klausimai šiandien yra sudėtingas, šis kursas yra naudingas, nes ji moko studentus, kaip padaryti skirtumą. Iki programos pabaigos, studentai gali turėti įgūdžių, reikalingų vadovauti žmonėms, valdyti organizacijos, padaryti etikos sprendimus, analizuoti ekonomiką ir kurti politiką.

Lygiai taip, kaip žinoma, gali skirtis tam tikromis institucijomis, kaina taip pat gali keistis. Mokslą gali būti drastiškai skiriasi remiantis mokyklos buvimo vietos, kur jūs gyvenate, ir kaip jums imtis klases. Jei norite gauti iš savikainos idėją, susisiekite su mokyklos jus domina.

Kažkas su šiuo ugdymo gali būti suteikta rasti karjeros privataus, daugiašalių, nepelno ar viešajame sektoriuose. Karjeros galimybės yra įvairi ir gali apimti tarptautinę plėtrą, politikos formavimą, miestų planavimas, viešųjų reikalų, ryšių, socialinį verslumą, vadybos konsultacijos, valdymo, nekomercinis vadovavimo ir ekonominę plėtrą.Jūsų ankstesnė patirtis ir kitas švietimas gali turėti įtakos karjerai galite gauti.

Kreipimasis į kurso metu viešajai tvarkai yra gana paprasta. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Kursas
  • Teisės studijos
  • Administracinės teisės studijos
  • Viešosios politikos studijos
Studijų sritys
  • Teisės studijos (2)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas