Keystone logo

5 Kursas Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara Rinkodaros tyrimų studijos 2024

Filtrai

Filtrai

  • Kursas
  • Rinkodaros studijos
  • Rinkodara
  • Rinkodaros tyrimų studijos
Studijų sritys
  • Rinkodaros studijos (5)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Kursas Programos į Rinkodaros studijos Rinkodara Rinkodaros tyrimų studijos

Kursas gali tarnauti įvairiems tikslams. Studentas gali naudoti kursą įveikti atotrūkį tarp akademinės kvalifikacijos. Kitas studentas gali naudoti kursą kaip atspirties taškas už savo karjerą. Bet kokiu atveju, ši programa Studijų dažnai trunka keletą savaičių iki vienerių metų.

Kas yra kursas marketingo tyrimai? Šis kursas žiūri į procesus reikia susieti klientus, galutinius vartotojus ir gamintojus į vieną daro rinkodaros. Studentai dažnai išmokti naudotis informacija generuoti rinkodaros veiksmus, nustatyti galimybes, valdyti duomenų rinkimą, bendrauti išvadas, pagerinti informacijos supratimą ir kurti duomenų rinkimą. Klasės šią programą gali būti valdančiųjų tikslines grupes, supažindinimas su etnografijos, įvadas į kiekybinę duomenų analizę ir įvadas į kombinuotam analizė.

Baigęs šį išsilavinimą, studentas gali būti geriau pasirengusi toliau jo išsilavinimą arba įveskite karjeros pasaulį.Jei šis kursas yra naudojamas kaip profesinis mokymas, studentas gali būti suteikta galimybė gauti vidutinio ir aukšto lygio valdymo padėtį ir pakelti.

Nors svarbu suprasti Žinoma, jūs taip pat galite gauti iš mokslą idėją. Iš kurso kaina marketingo tyrimų gali labai skirtis iš vienos mokyklos į kitą. Norėdami gauti patikimą sąmatą, jums gali tekti kreiptis į mokyklą ar mokyklas jus domina.

Baigę šį tyrimą, Jums gali būti pasirengusi imtis didelio galingumo karjeros prekybos pasaulyje. Kai kurie studentai su šio laipsnio eiti būti rinkos tyrimų analitikas, Brand Manager, Projektų vadovas, Moderatorius, lauko direktorius, focus grupės moderatoriumi, telefono PRIEŽIŪROS PAREIGŪNAS, programuotojas, programuotojas, duomenų įvedimo tarnautojas arba sąskaitos turėtojo įgaliotasis atstovas.

Po tu padarei kai kuriuos tyrimus apie šią programą, galite kreiptis.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.