Keystone logo

14 Kursas Programos į Verslas Pardavimai 2024

Filtrai

Filtrai

  • Kursas
  • Verslas
  • Pardavimai
Studijų sritys
  • Verslas (14)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Kursas Programos į Verslas Pardavimai

Pardavimų tema yra įvairios kaip produktų ir paslaugų, kad egzistuoja pasaulinėje rinkoje masyve. Pardavimų Kursai informatyvų pažvelgti į vieną darnią sričių klausimu, siekiant pagerinti studentų 'bendrą kompetencija. Turinti teorinį ir strategines koncepcijas su taikymą, praktinės patirties, profesoriai pardavimo kursus gali suteikti studentams geriau suprasti prekyba, rinka, produktai, mikro-ir makro-ekonomikos sąvokas, verslo valdymo ir pelningumas, pavadinimą kelias.

Kai kurios temos, kurioms pardavimo kursus, pavyzdžiui, apima pardavimų valdymo pagrindus ir lemti veiksmingą pardavimų ir mažmeninės prekybos valdymas. Pardavimų kursai taip pat bus suteikti įgūdžius, reikalingus kainas, įvertinti pardavimų rezultatus, motyvuojant pardavimų personalas, parduodant produktą ir suprasti kliento.Turime įstaigose visame pasaulyje, šie pardavimai kursai yra patalpinta labai gerbiamų institucijų ir mokė atskirti, patyrę mokytojai.

Tiesiog spustelėkite žemiau, norėdami skaityti daugiau apie šiuos pardavimus kursai gali padėti jums paspartintų karjeros pardavimų ar susijusioje verslo srityje. Taip pat galite paprašyti daugiau informacijos iš mokyklos apie bet ypač žinoma, kad jus domina.