Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 7 Kursai  (Kursas) Programos į Maisto ir gėrimų higienos studijos 2024

7 Kursas Programos į Maisto ir gėrimų higienos studijos 2024

Apžvalga

Kursai gali užpildyti akademinį atotrūkį arba suteikti papildomų žinių ir įgūdžių tiems, kurie jau turi karjerą. Priklausomai nuo studijų krypties, kursas gali užtrukti nuo šešių iki dvejų metų.

Kokie yra maisto ir gėrimų higienos kursai? Šie kursai yra skirti parengti studentus dirbti įvairiais maisto ir gėrimų paslaugų aspektais. Šioje veikloje būtinas švarumas ir saugumas, o studentai įgis įgūdžius, reikalingus puikiam higienos reikalui. Daugelio kursų temos apima saugių ingredientų naudojimą, geros asmeninės higienos praktiką, saugų maisto tvarkymą ir saugojimą, švarų aptarnavimą, įrangą ir indus. Kai kuriose programose gali būti praktinės praktikos pavyzdžių laboratorijoje arba realioje maitinimo srityje.

Studentai, kurie užsiima maisto ir gėrimų higienos kursais, įgyja tokių įgūdžių kaip organizavimas, saugus maisto tvarkymas ir komandinis darbas. Šie gebėjimai gali pagerinti absolventų darbo perspektyvas ir padėti jiems gyventi taip pat.

Tai gali skirtis priklausomai nuo vietos, tačiau daugelis higienos kursų paprastai yra gana trumpi ir nebrangūs. Tačiau yra įvairių veiksnių, susijusių su bendra kaina, todėl mokiniai turėtų susisiekti tiesiogiai su mokyklomis, kad paklausti apie finansinius poreikius.

Šis kursas gali padėti studentams rasti darbą įvairiose srityse, priklausomai nuo išsilavinimo lygio ir patirties. Įeigos lygio pareigybes gali sudaryti maisto ruošimo asistentas, busser, maisto stalo asistentas ir virtuvės padėjėjai. Tiems, kurie turi daugiau patirties, į pareigas gali būti virėjas, barmenas, maisto stočių operatorius, restorano serveris, virėjas, susi virėjas, kepimo virėja, virtuvės vadovas, maitinimo įstaiga ir maisto ir gėrimų vadybininkas. Darbdaviai gali būti restoranai, barai, viešbučiai, kurortai, renginių centrai ar maisto prekių savininkai.

Šis kursas gali būti jūsų ar net internete esančioje vietoje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Kursas
  • Maisto ir gėrimų studijos
  • Maisto ir gėrimų verslas
  • Maisto ir gėrimų higienos studijos
Studijų sritys
  • Maisto ir gėrimų studijos (7)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas