Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Kursai (Kursas) Programos į Konsultavimas karjeros klausimais į Torontas, Kanada 2024

1 Kursas Programos į Konsultavimas karjeros klausimais į Torontas, Kanada 2024

Apžvalga

Tai didžiausias miestas Kanados, ir švietimo sektoriuje yra tiek daug klestėjo šiame mieste. Daugelis universitetų ir kolegijų, kurie nustatyti savo centrus čia tarnauti žmonėms, kalbant apie aukštojo mokslo atžvilgiu. Siūlo patogią aplinką studentų mokymosi, per institucijas, pavyzdžiui, Toronto universiteto miestas matė daug tobulėti savo profesinės kursus.

Karjeros koučingo laipsnis gali apimti tyrimą, kaip įsiklausyti į kliento tikslus, keisti planus, kad jie būtų realistiški, plėtoti tolesnius veiksmus ir stiprinti pasitikėjimą. Daugelis studentų, norinčių įgyti aukštąjį išsilavinimą, gali būti suinteresuoti siekti šio laipsnio.

Kanada yra geriausia šalis siekti savo aukštąjį išsilavinimą, jei esate interaktyvus asmuo. Beveik kiekviena etninė grupė yra atstovaujama Kanados todėl ji 'sa daugiakultūrėje visuomenėje. Kalbos barjeras nėra problema užsienio studentams, Kanada laikoma pasaulis 's lyderis kalbos mokymą.

Akademiniai kursai - tai įvairiausių struktūrų bei trukmės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų, susipažinti su juos dominančio dalyko naujausiomis tendencijomis ar tiesiog iš arti nagrinėti tam tikrą discipliną. Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingų struktūrų, trukmės bei specialybių kursus.

Skaityti daugiau

Filtrai

 • Kursas
 • Kanada
 • Asmeninio tobulėjimo studijos
 • Konsultavimas karjeros klausimais
 • Torontas
Studijų sritys
 • Asmeninio tobulėjimo studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
  Vietos
  Raskite daugiau vietų
  Laipsnio tipas
  Trukmė
  Studijų tempas
  Kalbos
  Kalbos
  Studijų formatas

  Susijusios studijų sritys