Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 20 Kursai  (Kursas) Programos į Konsultavimas 2023

20 Kursas Programos į Konsultavimas 2023

Apžvalga

Konsultavimo kursai gali padėti paruošti asmenis iš daugybės sluoksnių, įvairių socialinių paslaugų susijusių disciplinų. Dažnai dirba kaip profesionalai, siekiantys konsultavimo kursus konsultantams, psichikos sveikatos paslaugų teikėjams, socialiniams darbuotojams, ganytojų, ir slaugytojų, tačiau vis daugiau ir daugiau žmonių iš daugelio kitų profesionalių bei švietimo disciplinų ieškoti konsultavimo kursus, ar naujų įgūdžių ir žinių, ar karjeros pakeitimo.

Konsultavimo kursai gali būti imtasi kaip dalis laipsnį arba sertifikatas programa arba kaip tęstinio mokymo klasių profesionalams. Kai kurie bendri konsultavimo kursai apima tokias temas, kaip kūno kalba, paramos grupes, Understanding Relational elgesį, šeimos konsultavimas, porų konsultavimas, ir psichinei sveikatai. Be to, daugelis akademinės institucijos teikia specializuotas konsultavimo kursus, pavyzdžiui, dvasinio konsultavimo, konfliktų sprendimo, narkomanijos ir kt.

Jeigu Jūs ieškote konsultavimo kursus, žemiau rasite puikių galimybių. Pereikite per programas ir rasti konsultavimo kursus, kad atitiktų jūsų poreikius!

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Kursas
  • Socialinių mokslų studijos
  • Socialinis darbas
  • Konsultavimas
Studijų sritys
  • Socialinių mokslų studijos (20)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas