Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite daugkartinis Kursai  (Kursas) Programos į Intelektinės nuosavybės teisė 2023

1 Kursas Programos į Intelektinės nuosavybės teisė 2023

Apžvalga

Kas yra intelektinės nuosavybės teisė?

Intelektinės nuosavybės teisė yra teisės sritis, susijusi su proto kūrinių, tokių kaip išradimai, literatūros ir meno kūriniai, prekyboje naudojami simboliai ir pavadinimai, apsauga. Šie kūriniai vadinami "intelektine nuosavybe", nes jie yra intelekto produktai. Intelektinės nuosavybės teisė apima autorių teisių teisę, nes ji saugo kūrybines pastangas; Tačiau intelektinės nuosavybės teisė apima ne tik autorių teisių saugomą garso ir vaizdo išraišką, bet ir idėjų išraišką.

Kokios karjeros galimos intelektinės nuosavybės teisės studentams?

Intelektinės nuosavybės teisė yra specializuota teisės sritis, suteikianti daug praktikos galimybių. Advokatai, besispecializuojantys intelektinės nuosavybės teisės srityje, gali dirbti privačioje praktikoje, vyriausybinėje agentūroje arba didelėje korporacijoje. Kai kurie tipiški darbo pavadinimai yra patentinis patikėtinis, prekių ženklų teisininkas ir autorių teisių advokatas.

Kodėl svarbu studijuoti intelektinės nuosavybės teisę?

Intelektinės nuosavybės teisė svarbi, nes padeda apsaugoti proto kūrinius. Ši teisės sritis suteikia žmonėms juridinę teisę kontroliuoti, kaip naudojama jų intelektinė nuosavybė, ir gali padėti neleisti kitiems neteisėtai naudotis kieno nors darbu arba už jį pripažinti.

Ką studijuosiu studijuodamas intelektinės nuosavybės teisę?

Ką studijuosiu studijuodamas intelektinės nuosavybės teisę?

Intelektinės nuosavybės teisės studijų metu sužinosite apie skirtingus intelektinės nuosavybės tipus, kaip apsaugoti kiekvieną rūšį ir kaip spręsti ginčus, susijusius su intelektinės nuosavybės naudojimu ar nuosavybe. Taip pat sužinosite apie autorių teisių įstatymą, patentų įstatymą ir prekių ženklų įstatymą. Be to, įgysite tyrimų, rašymo ir žodinio gynimo įgūdžių.

Akademiniai kursai - tai įvairiausių struktūrų bei trukmės programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų, susipažinti su juos dominančio dalyko naujausiomis tendencijomis ar tiesiog iš arti nagrinėti tam tikrą discipliną. Įvairiausios pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti skirtingų struktūrų, trukmės bei specialybių kursus.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Kursas
  • Teisės studijos
  • Verslo teisės studijos
  • Intelektinės nuosavybės teisė
Studijų sritys
  • Teisės studijos (1)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas

Susijusios studijų sritys