Keystone logo
Wallace State Community College

Wallace State Community College

Wallace State Community College

Įvadas

Wallace State Community College , kurios pagrindinė miestelio vieta yra Hanceville mieste ir vienoje iš Onontos esančių palydovų kampelių, yra sistemos, kuri aptarnauja daugiau nei 300 000 žmonių, poreikis ir konservatyviai įvertinta, kad šiam valstybei bus skirta 3 mlrd. mūsų bendruomenėse. Tačiau realus poveikis yra mokinių gyvenimo gerinimas per švietimą.

Nuo pat mūsų durų atidarymo 1966 m. Wallace valstijoje buvo šimtai tūkstančių studentų. Nuo pat pradžių Wallace valstybė sutiko siekti kompetencijos, kuri tapo ne tik tradicija, bet ir mūsų įkvėpimo šaltiniu. Šiandien Wallace valstija yra viena iš didžiausių koledžų Alabamos bendruomenės kolegijos sistemoje, kurioje kas pusmetį dirba daugiau nei 7000 studentų. Ši kolegija yra virtualus švietimo programavimo stilius, turintis daugiau nei 50 didžiųjų įmonių, suteikiančių laipsnį, sertifikatą ir perkėlimo galimybes.

Mūsų dėmesys kompetencijai yra akivaizdus mūsų asmeniniame įsipareigojime tarnauti studentams ir technologiškai pažengusioms mokymosi aplinkoms, užtikrinančioms, kad mūsų mokiniai gautų veiksmingiausią išsilavinimą. " Wallace" valstijoje rasite klases, kuriose įdiegtos naujausios technologijos, įskaitant interaktyvius "SmartBoards" ir "Tegrity". Per internetinį mokymąsi, vaizdo konferencijas, podcasting ir off-campus centrų, mes teikiame išsilavinimą, patogų mūsų studentų užimtas gyvenimas.

"Wallace State" teikia nenutrūkstamas švietimo galimybes nuo ankstyvos vidurinės mokyklos įėjimo į aukštąją mokyklą. Dvigubo dalyvavimo programoje "FastTrack" akademija, "Tech-Prep" ir kitos programos, aukštųjų mokyklų studentai, siekianti koledžo kreditų akademinių perkėlimo programų, karjeros techninio išsilavinimo, visuomenės saugumo, sveikatos priežiūros ar automobilių technologijų srityje, suras savo poreikius. STARS šarnyrų sistema užtikrina mūsų studentams kreditų perkėlimą bet kuriai Alabamos viešojoje kolegijoje ar universitete. Tiems, kurie nori baigti savo bakalauro ir magistro laipsnius universiteto mieste, Wallace valstijos studentai gali pasinaudoti mūsų universiteto centro partnerystės ir specialių sutarčių sudarymo susitarimais, įskaitant su Atėnų valstybiniu universitetu, Alabamos universitetu, Embry-Riddle aeronautikos universitetu, Auburn universitetu ir Trojos universitetas.

Mūsų studentai pasiekia precedento neturintį sėkmės laipsnį, nesvarbu, ar jie perduodami, taiko licencinius egzaminus ar nustato įdarbinimą, o jų pasitenkinimas atsispindi Studentų kolegijos išlaikymo lygyje, viršijančioje valstybinį ir nacionalinį vidurkį. Studentai, kurie perduoda universitetus, nuosekliai viršija tuos, kurie čia dirba. Mūsų absolventai įgyja konkurencines darbo vietas ir didelę pagarbą darbdaviams. Licencijų išdavimo mokesčiai yra lygūs ar didesni už valstybinių ir nacionalinių vidurkių, o mūsų studentai yra aukštesni už nacionalinį vidurinį akademinių rodiklių vertinimo lygį (CAAP) .

Svarbiausia, Wallace valstijoje jums įteikia apdovanojimai ir į studentus orientuoti dėstytojai ir darbuotojai, kurie yra jų amatų meistrai. Jie yra čia, norėdami padėti jums atlikti visus kolegijos patirties aspektus, nuo internetinės registracijos iki asmeninio patarimo Konsultavimo centre ir studentų palaikymo tarnybų Mokymosi sėkmės centre. Manome, kad mokiniai yra tai, dėl ko mes esame, ir mokinių mokymasis ir sėkmė yra mūsų veiklos ir iniciatyvų priešakyje.

Misija

Wallace State Community College yra įsipareigojęs mokytis, kuris transformuoja gyvenimus ir bendruomenes. Siekdama paremti misiją, " Wallace State Community College siekia studentų sėkmės per studentų orientuotą, novatorišką, įdomią ir remiančią mokymosi aplinką; mokymosi meistriškumas; pagarba unikalumui ir įvairovei; strateginės partnerystės, skatinančios bendruomenę, darbo jėgą ir ekonominę plėtrą; kultūrinis mūsų bendruomenių praturtinimas; ir atskaitingumas ir vientisumas.

Nediskriminacinė politika

Tai yra Alabamos bendruomenės kolegijos sistemos patikėtinių tarybos ir Wallace State Community College , kuri yra jos kontroliuojama aukštesnio rango institucija, politika, kad nė vienas asmuo dėl rasės, odos spalvos, lyties, religijos, tautybės, negalios, seksualinės orientacijos arba amžiaus, negali būti uždrausta dalyvauti ar būti diskriminuojamam pagal bet kurią programą, veiklą ar užimtumą.

Akreditacija

Wallace State Community College yra akredituota pietų kolegijų kolegijų ir mokyklų kolegijų asociacijos, kuri skiria asocijuotus laipsnius. Susisiekite su kolegijų komisija 1866 m. Pietinėje Lane, Decatur, Gruzija, 30033-4097 arba skambinkite 404-679-4500, jei turite klausimų dėl Wallace State Community College akreditavimo.

Daugelis programų turi papildomą akreditaciją iš organizacijų, atitinkančių konkrečias disciplinas. Įprastiniai Wallace valstijos tyrimai, tokie kaip priėmimo reikalavimai, finansinė parama, švietimo programos ir kt., Turėtų būti adresuojami tiesiogiai Wallace valstijai.

Universiteto ypatybės

  Vietos

  • Hanceville

   Wallace State Community College, 801 Main Street NW, 35077-2000 , Hanceville

  • Oneonta

   McCay Avenue,701, 35121, Oneonta

   Klausimai