Keystone logo
VERITAS

VERITAS

VERITAS

Įvadas

Apie VERITAS

 • Daugiau nei 6000 patenkintų studentų
 • Daugiau nei 60 anglų kalbos mokėsi pasirenkant
 • Pasirinkite iš 15 studijų sričių
 • Iki 60% taupymo iš vidutinio dydžio mokymosi

Kodėl VERITAS

Per pastaruosius 25 metus tūkstančiai studentų iš viso pasaulio džiaugėsi nuostabiu VERITAS Studijų užsienyje unikalumu. Puikus derinys tarp akademikų ir kultūrinės patirties, esančios vienoje iš biologiškai įvairiausių pasaulio šalių, Kosta Rika.

 • 5 metai Patirtis
 • Unikalus kultūrinis panardinimas
 • Tvarumas

Geriausi Kosta Rikos studijos užsienyje

Kosta Rika yra šalis, turinti daugybę augalų ir gyvūnų rūšių. Mes gyvename apsuptas kalnų, upių ir paplūdimių. Tai tikrai tikrai rojaus vieta.

Ši šalis yra puiki galimybė tiems studentams, kurie domisi studijuoti užsienyje. Ne tik švietimo kokybė, bet ir nuostabi patirtis.

Sudarėme geriausių studijų užsienyje kursų sąrašą.

 1. Jei mėgstate jūrą tiek, kiek mes darome, tikrai „tropinė jūrų biologija“ sužavės jūsų jausmus. Šis kursas supažindina su okeanografijos, jūrų geologijos, jūrų ekologijos ir biologijos sąvokomis. Jūs sužinosite apie ekosistemų valdymą ir išsaugojimą.
 2. Tiems, kurie patenka į kultūros įtaką žmogaus elgesiui, yra nuostabus kursas, kuris paguos jūsų dėmesį. „Kultūros psichologija“ supažindina studentus su psichologijos sritimi. Mes sutelksime dėmesį į tokias temas kaip kultūriniai veiksniai savarankiškai, lyčių vaidmenys, motyvacija, pažinimas, emocijos, santykiai ir socialinės vertybės.
 3. Meno pagrindai yra vienas iš mūsų mėgstamų kursų. Jame pabrėžiama kūrinio formos ir turinio įvairovė. Mes garantuojame, kad patirtis bus teigiama ir įsimintina.
 4. Turėtume neabejotinai rūpintis savo aplinka. VERITAS siūlo kursą, kuriame studentai ištirs ekosistemas, gyventojų modelius ir dinamiką, išteklių naudojimą ir netinkamą naudojimą, gyventojų skaičių ir aplinkos kokybę. Šis kursas supažindina su pagrindinėmis aplinkos problemomis ir problemomis, su kuriomis susiduria šiuolaikinė visuomenė.
 5. Tiems studentams, kurie nori tobulinti savo ispanų kalbą, yra daug kursų. Pavyzdžiui; Pagrindiniai ispanų kalbos sveikatos priežiūros specialistai. Šis kursas skirtas suteikti sveikatos priežiūros specialistams, neturintiems ankstesnės Ispanijos patirties, priemonių, reikalingų bendrauti su ispanų kalba kalbančiais pacientais.

Mes taip pat turime Ispanijos kursus, kurie akcentuoja tarptautines verslo programas

„Migracija, socializacija ir pasauliniai pokyčiai“ - tai kursas, kuris supažindina studentus su tarptautinės žmogaus migracijos teorijomis ir praktika kaip reiškiniu, kuris, būdamas per visą istoriją, ypatingą dėmesį skiria šiandieniniam pasauliui.

Jei Jus domina bet kuris iš šių kursų, mes mielai suteiksime jums daugiau informacijos ir pasakysime apie visus VERITAS studijų privalumus.Alexis Brown / Unsplash

Young people in conversation

Vietos

 • San José

  Calle 31, Avenida 20, Zapote, , San José

Klausimai